Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Хоча константи для грамотності не існує.

Є ще така річ як "авторська пунктуація", яка допускає відхилення від загальновживаних правил в деяких випадках.

А ще існує поняття доречності використання авторської пунктуації. Я сам допускаю помилки. Мій пост був швидше про інтерпретацію граматичних термінів, аніж про помилку ТС. MOTOROLLLA правильну тему створила, за що я вдячний. Адже окремі "перли" форумчан перетинають межу адекватності і невігластва.

' timestamp='1295802817' post='1052294651']

а чьо, апазіція ушла на трініровку, да?

Про яку саме опозицію питання?

Дивіться тему з самого початку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прошу вибачення, зараз перечитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

правильну тему створила, за що я вдячний

а хіба я сперечаюсь?.. Зовсім навіть навпаки... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча константи для грамотності не існує.

Є ще така річ як "авторська пунктуація", яка допускає відхилення від загальновживаних правил в деяких випадках.

А ще існує поняття доречності використання авторської пунктуації. Я сам допускаю помилки. Мій пост був швидше про інтерпретацію граматичних термінів, аніж про помилку ТС. MOTOROLLLA правильну тему створила, за що я вдячний. Адже окремі "перли" форумчан перетинають межу адекватності і невігластва.

' timestamp='1295802817' post='1052294651']

а чьо, апазіція ушла на трініровку, да?

Про яку саме опозицію питання?

Дивіться тему з самого початку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прошу вибачення, зараз перечитаю.

Так це оте, що тут язиком і матами розмахувало і є опозиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це оте, що тут язиком і матами розмахувало і є опозиція?

Саме так.

І не обов"язково все цитувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильну тему створила, за що я вдячний

а хіба я сперечаюсь?.. Зовсім навіть навпаки... :smile3:

Ні, Ви сперечались з приводу того чи була пунктуаційна помилка. Моя думка - була. Але ідея створення такої потрібної теми цілком її компенсує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі "Автоперегони" повно матеріалу:

тобі не здається що ти на себе багато береш?!! неподобається, то необов'язково показувати свої думки...Можиш з дзеркалом поговорити...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі "Автоперегони" повно матеріалу:

тобі не здається що ти на себе багато береш?!! неподобається, то необов'язково показувати свої думки...Можиш з дзеркалом поговорити...

Так треба було помилки червоненьким виділити, як Мотороллка показала. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По тому, як людина пише, видно що в неї в голові. Чим далі, тим більше неграмотності на форумі. Таке враження, що зараз в школах ніхто не вчиться, навіть в початкових класах. Більшість помилок такі, що аж соромно за авторів повідомлень. Створення даної теми, як на мене, свідчить про те, що лавинний потік неграмотності вже досяг критичної величини. Треба щось з цим робити. Просто сидіти виправляти червоненьким чужі помилки? А що це дасть? Я знаю як фразу maks93 написати правильно, але він в цю тему навіть не зайде і висновків для себе ніяких не зробить. Пропоную для початку посилити контроль за назвами тем, що створюються. Якщо назва теми написана з грубими помилками, явно не грамотно, то виписувати такому ТС попередження, давати 3 дні на вивчення правопису.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут підглянув пару коментів. Watch out, Grammar Nazi!

Допінг

17:11 23.01.11

Трутка тебе шо вже той машингвер так доконав!!!

інший західнєк

16:10 23.01.11

Я вже си вцєв в портки. Тра' хутко купляти чорні вокулєри жиби не спалити вочей.

Захiдняк

14:09 23.01.11

я вже сi бою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви сперечались з приводу того чи була пунктуаційна помилка

перечитайте ще раз мої пости. Жодним словом я не сказав, що помилки не було, ви мене не правильно зрозуміли, я лише продовжив Вашу тезу про непостійність правил :)

сподіваюсь, хоч ви не будете кликати битись?.. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По тому, як людина пише, видно що в неї в голові. Чим далі, тим більше неграмотності на форумі. Таке враження, що зараз в школах ніхто не вчиться, навіть в початкових класах. Більшість помилок такі, що аж соромно за авторів повідомлень. Створення даної теми, як на мене, свідчить про те, що лавинний потік неграмотності вже досяг критичної величини. Треба щось з цим робити. Просто сидіти виправляти червоненьким чужі помилки? А що це дасть? Я знаю як фразу maks93 написати правильно, але він в цю тему навіть не зайде і висновків для себе ніяких не зробить. Пропоную для початку посилити контроль за назвами тем, що створюються. Якщо назва теми написана з грубими помилками, явно не грамотно, то виписувати такому ТС попередження, давати 3 дні на вивчення правопису.

Вражає "писанина" дітей російською мовою. Вони ж бо не знають, що ця мова складніша за українську. В нашій мові, переважно, як говориш, так і пишеш. В російській мові, скажімо говорять "малако", але вірно писати "молоко". Так от, "тіпа крута" молодь, яка чомусь вважаю російську крутішою, пише так, що не знаєш плакати чи сміятися. Тому підняту тему вважаю цілком слушною. Але гадаю, завантажувати модераторів такою роботою, як перевірка граматики, не варто. По-перше, це займатиме багато часу. По-друге, модератори теж не усі відмінники (напевно).

Тому пропозиція!!!! Пропоную обрати якийсь значок, смайлик, який буде висловлювати ганьбу за погану граматику (не враховувати описки). Це буде свого роду громадська оцінка граматики автора теми чи повідомлення. Цей значок-смайлик зможе ставити у темі з значними граматичними помилками будь-який учасник форуму. Цей значок модератори не повинні розцінювати як флейм чи якесь інше відхилення від теми. Учасникам форуму буде заборонено дискутувати щодо цієї "оцінки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви сперечались з приводу того чи була пунктуаційна помилка

перечитайте ще раз мої пости. Жодним словом я не сказав, що помилки не було, ви мене не правильно зрозуміли, я лише продовжив Вашу тезу про непостійність правил :)

сподіваюсь, хоч ви не будете кликати битись?.. :smile3:

Ні, ні в якому разі. Якщо Ви на цьому не наполягаєте :D . Нехай так, можливо я не правильно зрозумів Вашу тезу щодо авторської пунктуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную обрати якийсь значок, смайлик, який буде висловлювати ганьбу за погану граматику

Підійде?

:0028:

Чи краще такий?

:0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную обрати якийсь значок, смайлик, який буде висловлювати ганьбу за погану граматику

Підійде?

:0028:

Фі, як негарно.

Біля кнопки "дяк" добавити відповідну кнопку "ганьба"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би підняти тему, щодо грамотності дописів нащадків дядька Марлі. Ось який коментар я отримав від форумчанина VeryFate:

2 ТС

Пачіму ти такій тугий на думку, ні, не то і не так....пачіму ти такий твердолобий ?

1 унікал спитав мене, чо йому пачітать щоб мислішкі генерувались. Порадив Ніцше Фрідріха, стеб малость, однак унікал всерйоз приняв пораду і почав читати. На жаль йому не допомогло, як був затянутим таким і лишився, - аналогія с ТС ніліцо, даунгрес особи. Печалька. :lol:

Я не беруся це виправляти червоним, адже текст стане надто строкатим. Але відповідати на такі дописи неприємно не тому, що в них міститься особиста образа. Вражає той рівень інтелекту, з яким доводиться спілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную обрати якийсь значок, смайлик, який буде висловлювати ганьбу за погану граматику

Підійде?

:0028:

Фі, як негарно.

Біля кнопки "дяк" добавити відповідну кнопку "ганьба"

Окремо цей значок виводити непотрібно (я писав про значок, але не кнопку). Досить домовитися, який значок будемо використовувати зі стандартної панельки! За деякий час перевіремо, прижилося нововведення чи ні. Основна пропзиція - запропонувати і узгодити цей значок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і сам не знаю, "who is who?". Адже на цьому форумі я і сам новачок. [nd]- Ваші тези стають кращі, але замініть оце Ваше "шо" на "що", будь ласка, так напевне буде звучати краще, запевняю Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окремо цей значок виводити непотрібно (я писав про значок, але не кнопку). Досить домовитися, який значок будемо використовувати зі стандартної панельки! За деякий час перевіремо, прижилося нововведення чи ні. Основна пропзиція - запропонувати і узгодити цей значок!

Тобто неграмотна тема ще й постійно буде в ТОПі?

Буде АПатись цими смайлами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную обрати якийсь значок, смайлик, який буде висловлювати ганьбу за погану граматику

Підійде?

:0028:

Чи краще такий?

:0023:

Ніби непоганий варіант!

:0023: Іди вчити граматику!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і сам не знаю, "who is who?". Адже на цьому форумі я і сам новачок.

Нічка часу - все перечитаєте - зробите висновки :D^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 20:50' post='1052294764']

а хто таке це веріфейт взагалі?

Якщо мені не зраджує мій склероз, VeryFate = Zibers. Хоча, можливо, я і помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окремо цей значок виводити непотрібно (я писав про значок, але не кнопку). Досить домовитися, який значок будемо використовувати зі стандартної панельки! За деякий час перевіремо, прижилося нововведення чи ні. Основна пропзиція - запропонувати і узгодити цей значок!

Тобто неграмотна тема ще й тостійно буде в ТОПі?

Буде АПатись цими смайлами...

Таке повідомлення з зауваженням буде одне. Хтось перший зробить зауваження, решта "дяками" приєднаються. Якщо автор поважатиме себе, зреагує. Маю великі сумніви, що модератори матимуть бажання займатися граматикою у своїх розділах. Тим більше виникне проблема критеріїв помилок. Учасники почнуть скаржитися адмінам на модераторів за необгрунтований бан за малесеньку описку.

Гаразд, якщо моя пропозиція не підходить, тоді яка Ваша пропозиція? Як реально!!! можна хоч трішки підняти культурний рівень спілкування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке повідомлення з зауваженням буде одне. Хтось перший зробить зауваження, решта "дяками" приєднаються. Якщо автор поважатиме себе, зреагує. Маю великі сумніви, що модератори матимуть бажання займатися граматикою у своїх розділах. Тим більше виникне проблема критеріїв помилок. Учасники почнуть скаржитися адмінам на модераторів за необгрунтований бан за малесеньку описку.

Гаразд, якщо моя пропозиція не підходить, тоді яка Ваша пропозиція? Як реально!!! можна хоч трішки підняти культурний рівень спілкування?

Моя позиція.

Другий, після мого, пост засипаний "дяк"ами - мені ж то від того не холодно - не жарко.

А якби всі "какали" в мою душу - було б неприємно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке повідомлення з зауваженням буде одне. Хтось перший зробить зауваження, решта "дяками" приєднаються. Якщо автор поважатиме себе, зреагує. Маю великі сумніви, що модератори матимуть бажання займатися граматикою у своїх розділах. Тим більше виникне проблема критеріїв помилок. Учасники почнуть скаржитися адмінам на модераторів за необгрунтований бан за малесеньку описку.

Гаразд, якщо моя пропозиція не підходить, тоді яка Ваша пропозиція? Як реально!!! можна хоч трішки підняти культурний рівень спілкування?

Моя позиція.

Другий, після мого, пост засипаний "дяк"ами - мені ж то від того не холодно - не жарко.

А якби всі "какали" в мою душу - було б неприємно :(

Запропонуйте реальний механізм! Інакше ми поговоримо і розійдемося, так ні до чого конкретного не домовившись.

Писати приватно? Ні, ці зауваження мають бути публічними! І форму зауважень мають схвалити хтось з адмінів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропонуйте реальний механізм! Інакше ми поговоримо і розійдемося, так ні до чого конкретного не домовившись.

Писати приватно? Ні, ці зауваження мають бути публічними! І форму зауважень мають схвалити хтось з адмінів.

Біля кнопки "дяк" добавити відповідну кнопку "ганьба"

Щось типу, як була колись погана репутація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...