Перейти до змісту

Культирниє новасці


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Поздравительные плакаты с Рождеством Христовым, написанные с грамматическими ошибками развесили на улицах Одессы.

400x300.jpg

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорогие мои, я ещё в начале прошлого года писал, что тема очень актуальна, вы только сейчас это поняли? готовиться надо! чему ж вы детей будете учить, если новых классиков не знаете?

(пишу пока по-русски, поскольку новое правописание, которое регламентирует нужное количество орфографических и грамматических ошибок в тексте, а так же желательное количество матов и слов из "фени" пока не утверджено на государственном уровне, ждем...)

*акуратно витирає пилюку з аватарки* (не зря я її вибрав, не зря, ось уже рік скоро....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однокласник моєї доньки (10 кл.) хоче стати прокурором. Вчить серйозно право. Дуже любить слухати шансон. Я то думала, що дитині така музика подобається. Ан нє. Готується. Добре що просвітили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однокласник моєї доньки (10 кл.) хоче стати прокурором. Вчить серйозно право. Дуже любить слухати шансон. Я то думала, що дитині така музика подобається. Ан нє. Готується. Добре що просвітили.

В нього, певно, й татуть прокурор/суддя/мєнт?

Звідки ж йому інші смаки вподобати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я більше чим впевнений що більшість,а можливо і всі що зараз зображають з себе "истенных ценителей музыки" у свому житті не раз на всіляких гулянках з задоволенням танцювали під Мурку та ще й підспівували. Без образ, признайтесь хоч собі, деякі пісні шансона слухаєте з задоволенням, на мобілках маєте і т.д.

Не надоїло вам плакатися і мити кості другим людям ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto, мені, особисто, по-барабано шо він там на роялі бринькає. Хоть новий суперхіт Араша "аЧа-аЧа".

Я випав в осад від "Україну мають таланти". Хоча деяка доля правди в тому є. Треба, цуко, мати талант шоб "імєть" Україну. То вам не хухри-мухри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я більше чим впевнений що більшість,а можливо і всі що зараз зображають з себе "истенных ценителей музыки" у свому житті не раз на всіляких гулянках з задоволенням танцювали під Мурку та ще й підспівували. Без образ, признайтесь хоч собі, деякі пісні шансона слухаєте з задоволенням, на мобілках маєте і т.д.

Не надоїло вам плакатися і мити кості другим людям ?

не танцював

не підспівував

не слухаю

на мобільному не маю

"істєнним ценітєлєм" себе не вважаю, хоча в одному списку може бути Slipknot, Muse та A-HA з Daft Punk'ом)))

але чому стільки людей слухають блатняк, при цьому називаючи його шансоном, і при цьому не перебували в місцях обмеження волі? невже це так романтично і "про життя"? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не слухаю

на мобільному не маю

але чому стільки людей слухають блатняк, при цьому називаючи його шансоном, і при цьому не перебували в місцях обмеження волі? невже це так романтично і "про життя"? 0_о

+1

я більше чим впевнений що більшість,а можливо і всі що зараз зображають з себе "истенных ценителей музыки" у свому житті не раз на всіляких гулянках з задоволенням танцювали під Мурку та ще й підспівували

1. Не є великим поціновувачем музики.

2. Слів Мурки не знаю, але так, на всяких гулянках з задоволенням танцювала під неї та й приспів підспівувала.

3. Приклад. Люблю і знаю непристойні анекдоти.

Але якщо збирається якесь товариство (не друзяки) і доходить діло до анекдотів та просять щось розповісти - то колупаюсь в голові та згадую щось не настільки смішне, але пристойне.

Так і тут. Добре, що знає, добре що вміє. Але продемонструвати свій талант міг чимось іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і я не співаю, і не слухаю ні імпортного шансона, ні російсько-радянсько-українського "блатняка". І суддею/прокурором/депутатом стати не хочу. І не вважаю себе ні гіршою і ні кращою за когось.

P.S. а от помилки роблю, каюсь :blush: . І іноді навіть "по Фрейду"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео в тему.

Виступає *ідер.

Увага !!! Відео змонтоване,

Такого цілого сюжету не було і напевно не буде, але вийшло те, що багато хто чекав - Янукович говорить правду !!!

http://www.youtube.com/watch?v=XBVXYWfWG7Q

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович говорить правду!!!

Класно хтось постарався скласти його словесний понос в купу - вийшло коротко (чесно з його сторони) і ясно.

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некто Oleg, Ви вже неодноразово у скептично - саркастичному стилі висловлюєтесь щодо постів або тем, які стосуються діючої влади. Вам смішно? Мені - ні.

Якщо я не помиляюсь, Ви колись писали, що виїжджаєте до Франції на ПМЖ. Чи не так? Якщо Ви так скептично пишете з Франції - то я Вас розумію. А якщо Ви ще у Луцьку - то не зовсім розумію.

І Ваша позиція нагадує: "я ось тут постою в сторонці і посміюсь, а ви там гомоніть собі... Мурашки."

Ну і писати Вам щодо того, чи подобається мені шансон чи ні - не буду. Не бачу сенсу.

А Вам що подобається (ну, звичайно, окрім історії та історичних реконструкцій, де Ви, дійсно, дока)? Я маю на увазі - політичні вподобання?

Чи для Вас і ПР - бякі, і помаранчеві - кака?

На мою думку, посада заст. генпрокурора до чогось зобов'язує, а співати/грати "Мурку" на усю країну - це не правильно. Зазвичай, так себе поводять у досить вузькому колі друзів, і тебе не знімає ТБ. Можливо, представники ПР не зважають на усю країну, і їм плювати на думку населення? Я таке допускаю. Можливо, у цих людей немає елементарного відчуття такту та вихованості? І таке припускаю.

І я згідний з Zeuss:

Я випав в осад від "Україну мають таланти". Хоча деяка доля правди в тому є. Треба, цуко, мати талант шоб "імєть" Україну. То вам не хухри-мухри.

А талантів у сьогоднішніх посадовців ого-го, як і нахабності. За шкалою Ріхтера - це руйнівний землетрус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, так себе поводять у досить вузькому колі друзів

а кого їм стісняцця? нас? гиии...те, що вони роблять з державою (соціальний та економічний аспект грубо повернутий в сексуальне "поставити раком") набагато гірше ентого душевного стріптіза.

їм плювати на думку населення

як на мене, нехай хоч дупи свої показують по нашим галубим екранам, так хоч все зразу ясно стане, а то політикум...еліта...вершки суспільства...я вас умоляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кого їм стісняцця? нас? гиии...те, що вони роблять з державою (соціальний та економічний аспект грубо повернутий в сексуальне "поставити раком") набагато гірше ентого душевного стріптіза.

Так я про це і писав. ;)

як на мене, нехай хоч дупи свої показують по нашим галубим екранам, так хоч все зразу ясно стане, а то політикум...еліта...вершки суспільства...я вас умоляю

Так вони всі до Уйропи хочуть. А там такі, навіть на рівні песнопєній, зв'язки з криміналітетом не заохочують.

Так ці дєятєлі для мене і раніше ніколи не були "вершками та елітою суспільства". Маргінали, мля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культурниє новасці тоже должни бить отфільтровани как і всє остальниє!

Жми !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если исчо рас увижу что кто-либо ганит нашего президента забаню нафиг бес базара.

79d56999b97bab039c4e46d82167cc70.gif Ото зашугав дописувачів! 39e11fa22294805f70e7c34d87d66a17.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если исчо рас увижу что кто-либо ганит нашего президента забаню нафиг бес базара.

79d56999b97bab039c4e46d82167cc70.gif Ото зашугав дописувачів! 39e11fa22294805f70e7c34d87d66a17.gif

І аб"ясніл даступна, і па панятіям ))) Ніззя так с прєзідєнтом, таваріщі, у нєго очєнь хрупкая душевная організация. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если исчо рас увижу что кто-либо ганит нашего президента забаню нафиг бес базара.

А єжелі чужими рукамі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...