Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Якщо я вірно зрозумів повідомлення на сайті WSB, то наші гримнули кацапів 5:0 при трьох дострокових перемогах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей бій непоганий. Зал підтримав гарно

3-2

Змінено користувачем Onil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3:2, вітаєм Манукяна!! :0155: :0155:

Ну і всіх з перемогою!))))

Змінено користувачем Miro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усик виграє!!

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все йде до закінчення...

Вчора одні отримали, мінус 1 сьогодні

Слава Україні!!!

Вітаю всіх

Змінено користувачем Onil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і не дав добити, та все ж про результат бою красномовно свідчить обличчя росіянина!

Усік МОЛОДЕЦЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^$%#^$Q #$#$!@ інтер #@#&@, жлобиться нормальну трансляцію в інет транслювати, вже не один рік, якась двіж зразу підвисає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька коментарів, які сподобались:

У ці хвилини Усик в буквальному сенсі є-ало товче загарбнику за свій рідний Крим
От і все. За Крим якесь маловідоме кацапське мурло отримало неслабо по є-алу від Усика кримчанина
"Великая непобедимая", летала как фанера и размаза была по рингу - крымским козаком!

http://www.youtube.com/watch?v=sUPWcR6nhEg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинский боксер среднего веса Макс Бурсак в Киеве победил немца Криса Херрманна техническим нокаутом в первом раунде.

Перед тем, как судья остановил бой, Херрманн трижды был послан Бурсаком на настил ринга.

q8ONl1l4MeU.jpg

Ще одна перемога! Таки свято українського боксу! D83DDD30.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усику після перемоги над росіянином хочуть заборонити в'їзд

до окупованого Криму

Таку пропозицію озвучили в партії "Справедливая Россия".

Усику хочуть заборонити в’їзд до окупованого Криму Очільник регіонального відділення партії "Справедливая Россия"

Олександр Юр'єв пропонує українському боксеру Олександру

Усику, який напередодні нокаутував сьому "жертву" у професійному боксі, заборонити в'їзд до окупованого Криму Таку пропозицію він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Після вчорашньої перемоги Усик повертається до Сімферополя.

Цей баламут всюди заявляє, що Крим український, і він допоможе

його Україні повернути... Може, пора заборонити йому в'їзд до

РФ?", — зазначив Юр'єв.

Нагадаємо, що напередодні Усик захистив звання

Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO, здобувши перемогу над боксером із Росії Андрієм Князевим технічним нокаутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього тижня ми стали свідками розгромного програшу росіян. І переконливої перемоги українців. На рингу боксерському. Спочатку всією командою перемогли Українські отамани. А вечір суботи став тріумфальним для Олександра Усика. Він вкотре довів, що є справжнім інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBO.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі.... Ломаченео з пуерториканцем Родрігесом буде битися 2 травня.

Ну Дуже цікавий вечір боксу буде!!! Історія..

Напомним, что украинский боксер Василий Ломаченко следующий бой проведет 2 мая в андеркарде поединка Пакьяо – Мейвезер

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

Кличко выйдет на бой против Дженнингса в шортах с именами всех своих соперников

article6707.jpg

Чемпиону мира в супертяжелом весе по версиямIBF, WBA, WBО, IBO и журнала «The Ring Magazine» Владимиру Кличко в эту субботу 25 апреля предстоит защищать свои титулы в поединке против пока не знавшего горечи поражений американского супертяжеловеса Брайанта Дженнингса.

На ринг украинец выйдет в шортах специального дизайна, на которых написаны имена всех соперников нашего чемпиона на профессиональном ринге. После боя шорты будут выставлены на благотворительном аукционе, а вырученные средства направлены украинским детям.

"На шортах написаны имя, место, дата и результат боя. И только один результат, конечно, остается открытым, потому что 67-й бой как раз будет против Брайанта Дженнингса. Мы пока не знаем, как именно завершится бой. Эти шорты будут проданы после боя на аукционе, как и мой халат, на котором также будут напечатаны мои соперники. Деньги пойдут на благотворительность, детям, в том числе в Украине, где сейчас идет война", – рассказал Владимир.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WSB. "Українські Отамани" вилетіли з боротьби за титул

Боксерська команда "Українські Отамани" завершила виступи у п'ятому сезоні Всесвітньої серіїбоксу.

У останньому матчі групового етапу вони розгромно поступились чемпіонам і головним фаворитам цього сезону "Кубинськими приборкувачами" — 0:5.

Раніше найближчий переслідувач "Отаманів" "Мексиканські воїни" перемогли "Британські левові серця" і не залишили нам права на помилку.

"Кубинські Приборкувачі" - "Українські Отамани" - 5:0

Вагова категорія 52 кг:

Йосбані Веїтіа Сото "Кубинські Приборкувачі" - Азат Усеналієв "Українські Отамани" - 3:0 (49:46; 50:45; 49:46)

Вагова категорія 60 кг:

Лозаро Альварес Естрада "Кубинські Приборкувачі" - Віктор Славінський "Українські Отамани" - 3:0 (50:45; 49:46; 50:45)

Вагова категорія 69 кг:

Роніель Іглесіас Сотолонго "Кубинські Приборкувачі" - Олег Зубенко "Українські Отамани" - 3:0 (50:44; 50:45; 50:45)

Вагова категорія 81 кг:

Хуліо Пераза Ла Круз "Кубинські Приборкувачі" - Олександр Хижняк "Українські Отамани" - 3:0 (50:45; 50:45; 50:45)

Вагова категорія +91 кг:

Леніер Перо Джустіз "Кубинські Приборкувачі" - Ігор Шевадзуцький "Українські Отамани" - 2:1 (47:48; 48:47; 48:47)

http://uaadcodedsp.r...ontar&google_cm

Джерело: Sportanalytic.com

Змінено користувачем Michaylo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Кличко - Брайант Дженнінгс

Трансляція з Нью-Йорка, де на арені Madison Square Garden український чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBО, IBO та американського журналу "The Ring" Володимир Кличко захищатиме свої титули у поєдинку проти американця Брайанта Дженнінгса.

Останній раз на цій знаменитій арені Володимир виступав 23 лютого 2008, коли в об'єднавчому бою виграв за кількістю балів у росіянина Султана Ібрагімова, який після цієї поразки завершив свою професійну боксерську кар'єру.

- Я з великою повагою ставлюся до Брайанта Дженнінгса та його досягнень, - зазначив Володимир Кличко. - Він прекрасно пересувається рингом і у нього хороша техніка. Знаю, це буде складний поєдинок. Я дуже радий, що знову буду битися в Нью-Йорку. Тут я провів свій перший об'єднувальний поєдинок. В Медісоні відбулося чимало визначних боїв у суперважкій вазі. Поза сумнівами, це буде відмінний вечір боксу, і зі свого боку я докладу для цього всіх зусиль. У мене багато планів на бій, і якщо план А не спрацює, у хід підуть плани В, С, D або E. Завжди треба бути готовим змінити свій план на поєдинок. Перемагати найкраще нокаутом, і в цьому і полягає мій план на бій з Дженнінгсом.

- Ви станете свідками історичної події, - у свою чергу підсумував Брайант Дженнінгс. - І ця подія відбудеться завдяки моїм старанням. Мене часто запитують, як закінчиться цей бій, і я завжди відповідаю, що він закінчиться нокаутом - або я його нокаутую, або він мене. Одному з нас доведеться програти, але я не думаю, що програвшим буду я.

Для Володимира Кличка поєдинок проти Брайанта Дженнінгса стане 19-м чемпіонським боєм поспіль і, відповідно, 18-м захистом чемпіонських титулів. За цим показником Володимира випереджають лише легендарні американці Джо Луїс (25 успішних захистів титулу) і Ларрі Холмс (19 успішних захистів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...