Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Не вистоїть до 8-го раунду Чісора.

Змінено користувачем rabzy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю усіх з перемогою Віталія Кличка...

Змінено користувачем rabzy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех , шкода не було накауту :( Чізора мав получити за свої вибрики.

Задовбала реклама на перших раундах , хотілося б подивитись повтори , а не шампунь від лупи.

Все ж таки Кличко не молодий, але для свого віку він прекрасний боксер :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце брати стали стіною після об'явлення результату!

І - переклад фінального інтерв'ю - НАКІНЕЦЬ ТО !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх з перемогою!Так хтілось нокауту як ніколи...

Чісора - сама настояща мавпа

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який би не був поганець Чісора, але його вміння тримати удар та "дихалка" (фізична підготовка) викликають повагу. Досить серйозний був суперник цього разу у Віталіка. Але і Віталік на свій вік (згадую одразу Холіфілда в цьому віці) - класний боксер. Але "фізика" Віталіка потрохи починає підводити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже в Кличка сильна воля ! Молодець ! Щераз усіх вітаю з перемогою ! Можна спокійно лягати спати :) ! Усім надобраніч !

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх , по больше бы у нас таких людей как Кличко!

Змінено користувачем Ketmaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх з перемогою!Так хтілось нокауту як ніколи...

Чісора - сама настояща мавпа

Тим більше - така молода і нагла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний бій, видовищний) Як сказав Кличко, противника потрібно поважати і дуже шкода, що не було нокауту за ті всі вибрики Чисори як до бою, так і після) З перемогою! Ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який би не був поганець Чісора, але його вміння тримати удар

Іншого разу не витримає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який би не був поганець Чісора, але його вміння тримати удар

Іншого разу не витримає

молодець,що стримався! не потрібно скочуватись до рівня грязного нігера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора вже по трішки Кличку на пенсію йти! Рано чи пізно знайдеться молодший і сильнішший. А так молодець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир більше любить ближній бій, як на мене. Так що запасаємось пивом, панове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшенно приємно, що Кличко переміг. Але це лише мені здалось, що з самого першого раунду Віталій був дуже повільний, ніби "затягнутий"? І пропускав він в цьому значно більше, ніж зазвичай. І невлучних ударів було більше, ніж завжди. І поведінка Володимира в перерві між раундами була дуже підозріла -- зазвичай дуже активний і енергійний, сьогодні він просто стояв з дуже серйозним обличчям і практично ніяк не коментував бій і не підбадьорював Віталія. Не знаю, може це лише моя уява, але я чомусь з першого ж раунду помітив, що Віталій виглядає так, ніби на ринг вийшов не свіжим, а ніби вже один бій провів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюся, що і бою з хеєм не буде - восени вибори в парламент... Якщо Віталій думає про політичну кар'єру, то йому тре по максимуму взяти з цих виборів...

Шкода, але Віталіку краще зараз рукавички на стіну вішати, ніж потім. Лише оголосити про це десь через місяць-півтора після цього бою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бывший претендент на титул чемпиона мира в тяжелом весе по версии WBC британец Дерек Чисора и его соотечественник, экс-чемпион мира по версии WBA Дэвид Хэй устроили потасовку на пресс-конференции, посвященной состоявшемуся вчера в Мюнхене поединку между Чисорой и украинцем Виталием Кличко.

http://fightnews.ru/video

Почалась розкрутка нового поєдинку. Кличко поки що відпочивають.

Очередным скандалом завершилась послематчевая пресс-конференция Виталия Кличко и Дерека Чисоры. Нет, на этот раз агрессия Чисоры была направлена не против Виталия или Владимира Кличко, а против его соотечественника - Дэвида Хэя, который тоже присутствовал в зале.

Все началось с того, что Чисора бросил вызов Хэю, сказав, что если тот не хочет драться с ним в ринге, он готов разобраться с Дэвидом просто на улице. "Я найду Хэя где-то на улице и убью его", - сказал Чисора.

Эти слова Чисоры вызвали словесную перепалку между боксерами и их лагерями - Чисора направился к тренеру Хэя Адаму Буту, а сам Дэвид Хэй бросил в него бутылкой. Это просто взбесило Чисору: "Я застрелю его. Я в буквальном смысле этого слова собираюсь застрелить Дэвида Хэя", - кричал он.

Между боксерами и их лагерями началась драка, в которой больше всего досталось тренеру Хэя Адаму Буту. Когда участников потасовки развели, Чисора начал кричать Хэю: "Как твой палец, Дэвид? Не болит?", намекая на отговорку Хэя после боя с Владимиром Кличко.

А со стороны за всем этим, не скрывая смеха, наблюдали Владимир Кличко и его менеджер Бернд Бенте, который через несколько минут после драки заявил, что ему будет очень интересно посмотреть бой Чисоры с Хэем на ринге. "Победитель этого поединка получит шанс на бой с Владимиром", - прокомментировал случившееся Бернд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...