Перейти до змісту

Каток "Снігова королева"


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Хтось писав, що в новорічну ніч каток працюватиме ...

Бадласка підведіть чи спростуйте інфу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь
Годину тому приїхав додому з роботи) з 10.00 до 20.00 був Дідом Морозом, голова гуде, але прикольно :)

О! У нас есть свой Дед Мороз! :D

Может устроим новогодне-костюмированный заезд? Кто за Снегурочку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось був на ковзанці під відкритим небом в адреналін сіті? http://www.adrenalin.lutsk.ua/uk/news/view/46

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось був на ковзанці під відкритим небом в адреналін сіті? http://www.adrenalin.lutsk.ua/uk/news/view/46

Фоток би цього каточку сюди приліпити ...

З.І. Відкрите небо це не дуже проблема, а от відсутність стін у вітряну погоду геть не радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось був на ковзанці під відкритим небом в адреналін сіті? http://www.adrenalin.lutsk.ua/uk/news/view/46

Фоток би цього каточку сюди приліпити ...

З.І. Відкрите небо це не дуже проблема, а от відсутність стін у вітряну погоду геть не радує.

Згідна.

Пригадую "Снігову королеву" ще без даху, лише бортики. У вітряну погоду, та ще й з мокрим снігом кататись було не так в кайф. Та і скинувши верхній одяг, добавляєш собі легкості ;)

Хоча, розглянути даний варіант варто, раз "Королева" так халтурить на якості льоду  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді беремо любязно Вандала за барки ... троха трусим ... і слізно просимо дати фотки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть там стенки! Вчера фоткал ночью!

Собираемся на 15:00 в Адреналин-сити? Или может позже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно відкритої ковзанки, розмірами вона поступається "Королеві" (приблизно 25х12), та й якість льоду   :blush: , що поробиш,  залежить від матінки природи, так що на "Королеву" можна й не грішити  ;) . (В "Королеві" був на минулому тижні, залишився задоволеним, правда дратувало 20-и хвилинне соло машини для чистки поверхні ковзанки.)

Зараз підготовлюють більшу площу, але що з того вийде ще поки що невідомо, повідомлятиму по можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно відкритої ковзанки, розмірами вона поступається "Королеві" (приблизно 25х12), та й якість льоду   :blush: , що поробиш,  залежить від матінки природи, так що на "Королеву" можна й не грішити  ;) . (В "Королеві" був на минулому тижні, залишився задоволеним, правда дратувало 20-и хвилинне соло машини для чистки поверхні ковзанки.)

Зараз підготовлюють більшу площу, але що з того вийде ще поки що невідомо, повідомлятиму по можливості.

Дякую за інфу, Віталя ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Посетили сегодня, в районе 11 утра, каток "Снежная королева". Качество льда порадовало. Гладкий. После часового катания проклюнулась одна трещина, но я ее не ощутил, может потому что на нее не наткнулся. В общем впечатления от катания были только положительные. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Каток - це сила.

В цьому сезоні двічі катався ))

Ше раз приходив (ше на початку сезону - в листопаді) - так підвели штани - предательськи розійшлись по швах і поділились на дві рівні частитни :))

А вцілому було весело :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 місяця потому...

Каток працює. Хтось відкрив уже сезон?

Ціни лишились ті ж.

Планую четвер-п'ятницю відвідати.

Хто со мной, тот герой ... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені завтра на 18:00 в автошколу, на вечір не зможу, а от серед дня -- будь ласка. Толпи не вийде, так думаю, так що 3-4 людини і можна йти. Та і двох теж можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

мож мы это.... таво...

покатаемся?.... :horse:

до Нового года можно было б открыть сезон ( на след неделе)

А потом по рюмочке чая, например :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож мы это.... таво...

покатаемся?.... :horse:

до Нового года можно было б открыть сезон ( на след неделе)

А потом по рюмочке чая, например :rotate:

я піду......з радістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднаюсь, хоча вже майже 2 роки не катався, будуть танці на льоду :)

а я взагалі тільки вдруге буду на ковзанах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...