Перейти до змісту

Каток "Снігова королева"


PavelS

Рекомендовані повідомлення

У Тарзанича дєнчік 27 грудня :)

Вибачте, що не вийшло прийти, через криворукість банківського оператора в мене тепер проблеми з ПриватБанком, не можу зарплату отримати...

Стипендіальну картку неправильно закрили колись, а зараз вилізло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

REDAKTOR, это просто песня, а не рассказ... :smile-zachot: Кусаю локти, что не успела

Читая , вспомнилось как год назад (или два? :blink: ) сбивались в маленькую группу на льду и пытались вычислить Kleo, пытливо вглядываясь в каждое женское лицо и всеж таки вычислили ( как выяснилось позже абсолютно неправильно :D )

Думаю, laska появилась очень вовремя, ибо через мин 20 тебя бы начали атаковать все те, к кому ты пристально приглядывался....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все путьом, всі здорові, наступного разу приєднаюсь :) А то навіть темку щойно побачила...е-е-ех, сліпа тютя...може б теж кукусю пошукала б :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який стан льоду був?

місцями нормальний.. я канєшн на інших льодах не каталасьі не знаю який він має бути, але трохи якийсь бугристий був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

REDAKTOR, это просто песня, а не рассказ... :smile-zachot: Кусаю локти, что не успела

Читая , вспомнилось как год назад (или два? :blink: ) сбивались в маленькую группу на льду и пытались вычислить Kleo, пытливо вглядываясь в каждое женское лицо и всеж таки вычислили ( как выяснилось позже абсолютно неправильно :D )

Думаю, laska появилась очень вовремя, ибо через мин 20 тебя бы начали атаковать все те, к кому ты пристально приглядывался....

Ги ... Kleo в цьому році хіба що лава запасних світить та крики з трибуни "Та хто ж так їздить?!" biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який стан льоду був?

Лід був нормальний, хоч бувало й краще. Я навіть спробувала легкі кружляння. Хоча, зауважили з REDAKTORом, що надто швидко він вбився, враховуючи, що перед сеансом чистили.

Даааааа, історія з пошуками Клєо, це вже класіка.

Ги ... Kleo в цьому році хіба що лава запасних світить та крики з трибуни "Та хто ж так їздить?!"  

Ой! Якщо я правильно зрозуміла, то я вас безмежно рада! 

Ось, ще недавно бачила себе отак, а тепер вона підходить вам  :D

301980.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааааа, історія з пошуками Клєо, це вже класіка.

Ги ... Kleo в цьому році хіба що лава запасних світить та крики з трибуни "Та хто ж так їздить?!"  

Ой! Якщо я правильно зрозуміла, то я вас безмежно рада! 

Ось, ще недавно бачила себе отак, а тепер вона підходить вам  :D

301980.jpg

Ну да...це було б приблизно так :g12:

Ех...а на каток то хоцца :g04: ...чоловік каже пішли, посидиш - подивишся, але то ж не цікаво, хочеться прокататися :g22: , вже напевно і забула як задом на перед їхати :g12:, а так до наступної зими чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех...а на каток то хоцца :g04: ...чоловік каже пішли, посидиш - подивишся, але то ж не цікаво, хочеться прокататися :g22: , вже напевно і забула як задом на перед їхати :g12:, а так до наступної зими чекати.

От бачте, да?

g13.gif

З.І. 0016.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піднімаю топік, для того щоб нагадать, що в понеділок на 19.00 на каток...приходьте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пєшеходи, а я вже дома :)

піп, піп, одне падіння на 5 точку не спортило задоволення від катка. Мега супер було. Всім дякую. Приємно познайомитись laska, Tarzanych, "ALEX", PavelS.

Tarzanych І ще раз вітаю

А я все їздила дивилась можливо десь редактор їзить, аву, аву, а його все нема. А казав, так казав, що буде......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох які ви всі шустрі:) А хто вже повечеряв? А я встиг rolleyes.gif

Всім дякую за компанію, дуже приємно було познайомитись з новими цікавими людьми.

Впав лише разок, коли вчився робити різкі повороти, але і то легесенько, так що катання вдалось на славу.

PavelS'у окреме дякую за скорочення дороги додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фотоапарат чий був, в кого фото? Чи воно на обробці?

то Ласки фотік був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Із кожним ковтком, надії таки знайти « REDAKTOR» ставало все менше. Але принаймні з настроєм кава таки допомогла. Подумаєш, обійдуся і без « REDAKTOR»...

Не довго залишався з тими думками. Що ви думаєте? Активізувались «кредактороімітатори». Таке враження, що в них там така собі гра була:

«Хто зіб’є його першим, той і редактор» :)

І хто зна, чим би закінчився той вечір, якби не...

вот тобі на..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піп, піп, одне падіння на 5 точку не спортило задоволення від катка. Мега супер було. Всім дякую. Приємно познайомитись laska, Tarzanych, "ALEX", PavelS.

Tarzanych І ще раз вітаю

А я все їздила дивилась можливо десь редактор їзить, аву, аву, а його все нема. А казав, так казав, що буде......

І коли це я "таак казав, тааааак казав"?;)

Ну, а якщо серйозно, шкода, що не вийшло. Тим не менше, Кукуся, ти тільки уяви, яка ж то буде зустріч наступного разу :)

P.S. А поки: 1-1 :)

Кста з слідуючого понеділка якось нада повторить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав купу позитиву від катаня у вашому товаристві :ok: Всім Дякі за сьгодняшній вечір!!!!!Якщо ніякі форс мажорні обставини не поламають мені плани то наступного разу можете розраховувати на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав купу позитиву від катаня у вашому товаристві :ok: Всім Дякі за сьгодняшній вечір!!!!!Якщо ніякі форс мажорні обставини не поламають мені плани то наступного разу можете розраховувати на мене.

А попробуй не прийти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...