Перейти до змісту

Чоловіки, чи платите ви за жінок


laska

  

281 користувач проголосував

  1. 1. Чи платите Ви за жінку

    • Завжди на 100%, інакше мене образить
      73
    • Пропоную, але можу погодитись 50/50
      38
    • Ніколи не плачу, це образить її
      5
    • Залежить від виду стосунків
      88

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

чи то я від життя трохи відстала, чи то мені дуже пощастило?)))

На правах офтопа. От мені завжди подобалася Моніка Белуччі.

Ну, і ще няня Віка.

Віка на борді є, тепер ще й Белуччі... Зоряна борда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

... От мені завжди подобалася Моніка Белуччі.

Хоча і не справжня Белуччі, а все одно приємно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну i краще, коли жiнка сприймае оплату за себе як допомiжний прояв уваги, а не як повиннiсть (обязанность) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але це наш менталітет, це так прийнято, це якийсь атрибут чи то залицянь, чи то ввічливості.... мені так здається

а мо це вияв егоїзму..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"залежить від виду стосунків"

оплачуються *ля, всі решта платять самі, так як послуг не надають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи то я від життя трохи відстала, чи то мені дуже пощастило?))) бо результат опитування глянула, а там капець... відверто кажучи, не можу згадати, щоб я платила 50/50 або 100% за чоловіків, незалежно чи то побачення, чи зустріч з давнім другом, співробітником чи кумом, хоча кожного разу пропоную (навіть не знаю чому, мабуть просто із ввічливості), і заплатити мені взагалі-то не важко, і оплата за обід чи вечерю абсолютно не значить що всі одразу один одному щось винні, але це наш менталітет, це так прийнято, це якийсь атрибут чи то залицянь, чи то ввічливості.... мені так здається ;)

потрібно ламати стереотипи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я когда могу плачу всегда и за себя, и за девушку, будь она хоть просто друг, или знакомый или т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
це якийсь атрибут чи то залицянь, чи то ввічливості.... мені так здається

такий самий як і подати руку при виході з транспорту або відкрити двері - елементарна повага і ввічливість ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Завжди пропоную заплатити, але коли вона наполягає, що за себе заплатить сама не противлюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо плануємо вийти на вечерю з коханою десь в місто - завжди стараюсь платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, ти ж одружений, здається

невже в сім"ї можливий варіант кожен платить сам за себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, ти ж одружений, здається

невже в сім"ї можливий варіант кожен платить сам за себе?

Він старається-страється, але ж сімейний бюджет у дружини.... vetalforever старається, а от хто платить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, він же ж написав "коханою", а це не обов'язково дружина. Коротше спалився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадала один випадок в кафе.

Ми з малечею там обідали. Зайшло дві пари, на скільки зрозуміла, перша і друга були подружжям.

Одна з жіночок була трошки не в настрої і її чоловік теж. Напевне посварились.

Дівчата залишились за столиком, а хлопці пішли купувати обід. Один приніс на двох інший лише собі.

І демонстративно сказав своїй пасії іди купуй сама. Принижував він її достатньо, навіть мої малі почали звертати на то увагу.

Інша пара намагалась все перевести на жарт. Жінка ж просто сиділа і сприймала це на свій лад. В результаті чоловік іншої жінки пішов купив обід для дружини свого друга, тим самим поставив його на місце. Я все розумію сварки і таке інше, але виносити це на люди.

Репетувати на все кафе, що я тебе утримую і ти ніхто. Очі бачили, що брали. Одружився повинен дбати про жінку, або принаймні подбати про те щоб вона мала роботу. А моїм дівчатам був урок, що потрібно бути фінансово незалежною навіть від чоловіка. Я ніколи не ходила на побачення з пустими кишенями. Заплатив добре, але якщо потім пішли натяки, що ти йому щось винна, дістала гроші поклала на стіл і останній раз він мене чув і бачив. Та й бувають інші ситуації, що просто не вистачає грошей, а гуляли і їли разом. Звісно навіть приємно доплатити, хороша людина, приємний вечір. В житті бувають різні ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадала один випадок в кафе.

Ми з малечею там обідали. Зайшло дві пари, на скільки зрозуміла, перша і друга були подружжям.

Одна з жіночок була трошки не в настрої і її чоловік теж. Напевне посварились.

Дівчата залишились за столиком, а хлопці пішли купувати обід. Один приніс на двох інший лише собі.

І демонстративно сказав своїй пасії іди купуй сама. Принижував він її достатньо

Ну, розумію - сварки по різним причинам бувають, але навіщо так поводитись? у мущинки проблеми з повагою до жінок, певно. У мене були подібні ситуації - привселюдні вияви неповаги до мене - на щасття ми з цією людиною більше не спілкуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далеко не всіма представниками нашої статі можна пишатись. Ви вже вибачайте, пані та панянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Далеко не всіма представниками нашої статі можна пишатись. Ви вже вибачайте, пані та панянки.

Козьма, так мова ж зовсім не про те, що чоловік повинний пишатись, так що спроба інтєлігєнтно нагадати про це "представникам нашої статі"- нєзачот...

мова про те, що чоловік не повинний виносити це на люди

теж неодноразово була свідком таких ситуацій в т.ч.в кафе, і зізнаюсь, що в таких випадках мені навіть не жінку шкода - я ж не чоловік, втрутитись не зможу, а шкода себе, тому що настрій таке побутове хамство псує,навіть коли воно спрямоване на інших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма, так мова ж зовсім не проте, що чоловік повинний пишатись, а про те, що не повинний виносити це на люди.

1. пані, читайте повідомлення уважніше: не "чоловік", а "представниками нашої статі", тобто "чоловіками" ;)

2. якщо вже пішла мова про "виносити на люди", то не можу згадати купу випадків, коли жінка "пиляла" чоловіка на очах у всіх і особливо ні про що не переживала;

3. ну і щоб закінчити - придерусь до орфографії ^_^

"проте". в даному випадку потрібно вживати "про те"

"повинний" > "повинен"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пані, читайте повідомлення уважніше: не "чоловік", а "представниками нашої статі", тобто "чоловіками"

точно :_08:

соррі за наїзд :0153:

орфографію до біса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неодноразово був свідком, коли жінки принижували чоловіків привселюдно, навіть при власних дітях. Таке, знаєте, якесь садомазохістичне задоволення. Був свідком. Маршрутка. Чоловік сплутав зупинку, вийшли раніше. І хоч до наступної (справа була недалеко від Тигресу) було кілька десятків метрів, теща (а від неї "завелась" і дружина) почали пиляти на всю зупинку - ти придурок і т.д. Видно було, що чоловікові соромно було за них, ніяково посміхався та м'яв квіти, напевно йшли кудись в гості.. Син років 15-и йшов поруч.. ЩО він відчував? А бабИ йшли і на пів вулиці матюжили, почім світ..

Ніби тема не про це, але погоджуюсь з Лібертою - ніхто не повинен виносити це на люди. Нікому від цього ні легше, ні краще не буде. Непорозуміння? Потім можна обсудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дело глаголеш пацак, ученье протопопова в рукі тєбе, познаєш істину ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Чоловіки, чи платите ви за жінок

Оні все разниэ, за одніх платім, расплачиваємся, платім за услугі і мне платят і за пользованіє інструментом.

какім інструмєнтом - уточнітє, пожалуйста? :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...