Перейти до змісту

Recommended Posts

Добре що ви можете дозвонитися. Останні спроби в мене не вдалися. Я постійно скандалю з ними бо якість лінії, хоча б до стану Аірбайтса, так і не довели. Коли іде до підключення оператора, то вибиває. Проте є можливість спілкуватися через клуб де і можна залишити заявку. В мене є запасна лінія - Укртелеком, а от в кого немає, то як залишити заявку? Да, якщо ви телефонуєте до волі вперше і Вас просять для зручності ввести номер договору, не робіть цього, бо більше не дозвонетеся. Я спочатку звонив з одного номера, дозванювався, після того як ввів номер договору, з цього номера дозвонитися не можу, спробував з іншого, після того як ввів номер договора - обрізало. Майте на увазі.

Поширити це повідомлення

9 hours ago, [email protected]_ said:

31/01/2018 закінчуються акція на інтернет від Волі, вже підключив Київстар, поки задоволений.

питання, хто відключався від волі недавно, яка процедура?

Полюбе треба йти в офіс і розривати договір. Процедура займає декілька хвилин.
Оператор не допоможе. Якщо просто відключити в кабінеті послугу то продовжить жерти 25грн на місяць

Поширити це повідомлення

10 часов назад, Oli сказал:

Проблеми були по всьому місту... 

У всіх в той самий час включилося.

Тим паче, дивна (дратуюча) політика - впарити непотрібну послугу. Багато ведеться і платить, навіть не розуміючи, що їх розводять як лохів.

Поширити це повідомлення

59 хвилин тому, vaz75 сказано:

Тим паче, дивна (дратуюча) політика - впарити непотрібну послугу. Багато ведеться і платить, навіть не розуміючи, що їх розводять як лохів.

я відразу на Київ дзвоню, залишаю номер договору, відповідь прошу на пошту.

в квартирі їм робити нема що, в мене кабель а не модем від ТВ-кабеля

image.png.a0b42cbdc33add356902a287081ebb17.png

Поширити це повідомлення

56 минут назад, vaz75 сказал:

Дивна, не дивна, а заробіток регулярний. Я вже вище писав як поспілкувався з техпідтримкою, так що Ви, будучи навіть вискокласним спеціалістом з усім витікаючим не зможете довести що проблеми в них. Що заважає обмежити швидкість, змінити інші налаштування на порту? Перед приходом в двері "хлопчик" з'єднається з мобілки з комутатором, змінить налаштування і в двері, до конектора з своїм ноутом - "От, лінія працює чудово! О, і в Вас вже працює, мабуть Ваш порт окислився, треба було пару раз конектор висунути-всунути". Це як мінімум. Я так зрозумів що кабель від їх порта до мого теж мої проблеми, хоча раніше підтримка була до мого порта, включаючи кабель (те що вони його погано закріпили, це їх проблеми).

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз