Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Не дочекалаль відповіді. Одягнула свекрову футболку і шорти за три рубля.

Имидж ничто - комфорт усе! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побив власний рекорд по підтягуванню на турніку :0002:

Який? озвучуй.

18 :blush:

На мене дивились так....коли прийшов підтягуватись))парні там разні фішкі мутять...надивились ютуба.... а я просто підтягуюсь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побив власний рекорд по підтягуванню на турніку :0002:

Який? озвучуй.

18 :blush:

На мене дивились так....коли прийшов підтягуватись))парні там разні фішкі мутять...надивились ютуба.... а я просто підтягуюсь :D

old school

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ранок почався з шампанського :0050:

Обережно, бо в сусідній темі є розгадка жінок, що надають перевагу коньяку шампанському

Оля, розшифруй, тому що можна зрозуміти і так

і так :rolleyes:

post-9912-0-27363200-1309939650_thumb.jp

post-9912-0-29168500-1309939670_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтобишоби не казав про "однокласники" :0001: , але знайшла там одногрупницю :g15: , з якою втратила зв'язок ще у 98му році :( , довго говорили по телефону, домовились про зустріч. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Нашіптування вечірнього моря,  побажання "гарної ночі" від сонця, котре вже збирається до сну,  приємний, ніжний вітерець, дуже тепла музичка і душевне кафешко на самому березі моря. Кафешко з Wi-Fi!   Я в раю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Море, лагідне сонечко, балдьож на пляжі, споглядання білосніжних яхт, вигляд на Аю-Даг...я в казці!!!post-6229-0-70981800-1310045800_thumb.jp post-6229-0-01160200-1310045829_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї солодкої парочки голубків на балконі вилупилося пташенятко - маленьке страхіттячко із негарним дзьобом :P .

4 дні у Львові, протягом яких трапилася подія, до якої я йшла майже 3 роки, і я ще досі не вірю, що все сталося :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 дні у Львові, протягом яких трапилася подія, до якої я йшла майже 3 роки, і я ще досі не вірю, що все сталося :).

ти позбулася цноти захистила дисертацію??

Мологєц!!!! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трапилася подія, до якої я йшла майже 3 роки, і я ще досі не вірю, що все сталося :).

Запропонували руку і серце? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 дні у Львові, протягом яких трапилася подія, до якої я йшла майже 3 роки, і я ще досі не вірю, що все сталося :).

9ZIrLhfNAl.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас зараз йде другий тиждень каструлько-тазікового миття :(

І як класно було сьогодні зателефонувати кумам, сказати "чекайте", приїхати і НОРМАЛЬНО помити діток та самій повалятись в повній гарячої води ванні :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 дні у Львові, протягом яких трапилася подія, до якої я йшла майже 3 роки, і я ще досі не вірю, що все сталося :).

ти позбулася цноти захистила дисертацію??

Мологєц!!!! :0123:

Для отого першого варіанту необов"язково було їхати в Львів аж на 4 дні, щоб майже у 25 років позбутися :P.

А от почути аплодисменти від провідних науковців України було напрочуд приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, щиро вітаю! Визнання завжди приємне. Хай воно не буде тимчасове, тому бажаю повної і стабільної реалізації! :0072:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас було "побачення" з метеликами, можна півдня спостерігати за їх неймовірною красою :g17:

post-6229-0-54344800-1310299386_thumb.jp post-6229-0-50699100-1310299318_thumb.jp post-6229-0-34060300-1310299266_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зашкварився за вихідні, сижу як сіньйор памідор і ссикаю від всього що попадає на шкуру...

ссс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сижу як сіньйор памідор і ссикаю від всього

Перший раз прочитала сЦикаю :D .

Вдруге прочитала правильно, але радості в пості все-рівно не знайшла :huh: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...