Перейти до змісту

Субсидії 2010


foxx77

Рекомендовані повідомлення

ага , а може плата за транзит перекриє ту плату за "тепло" ? :)

Як вони можуть брати з мене плату? На підставі чого? Договору немає!

тут є хтось з ЛуцькТепла?

не віриш мені спробуй сам ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як бути нарахунок того, коли батареї майже не гріють ?

тому що за так званими вертикальними стояками зверху понаставляли багатосекційних батарей, а до мене вниз тепло вже не доходить ?

і ні жек ніхто не можуть нічого зробити !!!

теж платити за тими тарифами як і всі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як бути нарахунок того, коли батареї майже не гріють ?

тому що за так званими вертикальними стояками зверху понаставляли багатосекційних батарей, а до мене вниз тепло вже не доходить ?

і ні жек ніхто не можуть нічого зробити !!!

теж платити за тими тарифами як і всі ?

до кого адресоване запитання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I-Com

то постав собі такі,

а ще кажуть що батареї можна красити тільки серебрянкою, бо краска ізолює тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I-Com

то постав собі такі,

а ще кажуть що батареї можна красити тільки серебрянкою, бо краска ізолює тепло.

Згідний.

В бабці в селі грубка обкладена кахлем стоїть. Так ось, років три тому мама надумала пофарбувати її, так, для естетики. Купили фарбу ніби-то спеціально для радіаторів опалення виготовлену, пофарбували...

Прийшла зима, ой же ж і поматюкались тоді. При прямому дотику грубка просто обпікає, навіть більше ніж до фарбування, а на відстані сантиметрів 10, тепло так як раніше не відчувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як бути нарахунок того, коли батареї майже не гріють ?

тому що за так званими вертикальними стояками зверху понаставляли багатосекційних батарей, а до мене вниз тепло вже не доходить ?

і ні жек ніхто не можуть нічого зробити !!!

теж платити за тими тарифами як і всі ?

жек акт должен составить....есть нормы..какое количество ребер может стоять в квартире...и с актом в теплосеть....там пусть отключают у соседей...не отключат...на теплосеть в суд....они должны за этим следить...доставлять ребра запрещено..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Десь так, вимірюється і встановлена нормами середня температура в квартирі

18 град.C

А далі увкавіше, все написано в:

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=151-2010-%EF

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 17 лютого 2010 р. N 151

Київ

Про затвердження Порядку проведення

перерахунків розміру плати за надання послуг

з централізованого опалення, постачання холодної

та гарячої води і водовідведення

в разі ненадання їх або надання

не в повному обсязі, зниження якості

Цим вони захистились в тому, що коли коли ти докажеш, що температура в квартирі нижча норми, то вони просто застосують знижуючий коефіцієнт в нарахуваннях.

плата за період відхилення (протягом усього строку відхилення) при температурі в житлових приміщеннях нижче ніж 12 град.C плата за централізоване опалення не справляється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив в ЛуцькТепло на рахунок відмови від їх послуг, в двух словах, вони не визнають розриву договору поки небуде дозволу про встановлення автономки, і далі будуть нараховувати плату, отаке.

І ще, щоб добавити ребра до батареї треба йти в котельню домовлятись про злив води з системи, начальник котельні має порахувати скільки це буде коштувати. Треба це оплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив в ЛуцькТепло на рахунок відмови від їх послуг, в двух словах, вони не визнають розриву договору поки небуде дозволу про встановлення автономки, і далі будуть нараховувати плату, отаке.

я ж писав: фігвам. В суд іти будеш? Його реально виграти. ;)

п.с. По темі: прийшли мамі по почті бланки на субсидію. Серед них щось типу декларації, там треба вказати чи є земельна ділянка, її площа та цільове призначення, в дужках: для садівництва, сінокос і ще щось. Тобто, якщо я правильно зрозумів, їх цікавить земля сільськогосподарського призначення. Виникло питання: чи треба вказувати в тій декларації ділянку для будівництва та дачну ділянку?

Є питання: чи купувалась техніка на протязі року. Наближаємося до Європи? Моя знайома, яка постійно живе в Польщі і отримує допомогу, розказує, що телевізор в неї схований в шкафу, хочеш подивитися - відкрив шкаф, прийшли соц.працівники, подивитись чи не розбагатіла - шкаф закрила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю, пиши - сінокос, більше ніякі ділянки не вказуй бо про них не питають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю, пиши - сінокос, більше ніякі ділянки не вказуй бо про них не питають.

в нас немає сінокосу, якщо їх цікавлять ділянки с/г призначення, то нам тоді не треба буде взагалі їх вказувати. За це будемо дзвонити на гарячу лінію.

Про автономку: напиши заяву, на встановлення автономного опалення чи подзвони, цікаво яку причину вони скажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу поки нічого встановлювати, мене цікавило впринципі чи ми є рабами Луцьктепла.

А про ділянки,... яка різниця що там не сінокос, головне що ти бідний а з сінокосу не проживеш. Їх задача взнати чи ти багатий, якщо вони конкретно непишуть шо вони хочуть і хочуть якусь ділянку в однині, то напиши їм, Я маю ділянку 6 соток там росте пирій.

Ти краще дослівно перепиши сюди той бланк, всі пункти, буде всім цікаво.

і які норми, межа - багатий\бідний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу поки нічого встановлювати, мене цікавило впринципі чи ми є рабами Луцьктепла.

і які висновки? Візьми тоді просто подзвони, спитайся, що треба для встановлення автономного опалення, для повноти картини.

А про ділянки,... яка різниця що там не сінокос, головне що ти бідний а з сінокосу не проживеш. Їх задача взнати чи ти багатий, якщо вони конкретно непишуть шо вони хочуть і хочуть якусь ділянку в однині, то напиши їм, Я маю ділянку 6 соток там росте пирій.

різниця не в тому, що в мене там на тих ділянках, різниця в їх цільовому призначенні, записаному в державному акті. Я не можу написати, що в мене сінокос, бо в державному акті вказано - для будівництва і обслуговування житлового будинку і споруд. Суть в тому, що, з ділянки с/г призначення, я можу харчуватися чи отримувати прибуток від продажу с/г продукції, а з ділянки для будівництва - ні. Хоча в нас навпаки -

на дачі - запущено, а на ділянці для будівництва - файний город. Також, не відомо рівень їхнього доступу до баз земельного кадастру - можливо в них його взагалі немає і можна взагалі не вказувати ніякої ділянки, а можливо бази давно синхронізовані і неправдива інформація, призведе до автоматичної відмови субсидування.

Ти краще дослівно перепиши сюди той бланк, всі пункти, буде всім цікаво.

і які норми, межа - багатий\бідний?

бланк на іншій квартирі, а норми, я надіюсь, нам Ласка з часом напише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага , а може плата за транзит через приватну квартиру перекриє ту плату за "тепло" ? :)

Як вони можуть брати з мене плату? На підставі чого? Договору немає!

тут є хтось з ЛуцькТепла?

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/10655883

Це вам не булька з носом.....а ухвала вступила у законну силу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм було дозволено встановити автономку -

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради від 12.02.2009 року відповідачам з метою влаштування автономного газового опалення та гарячого постачання дозволено виконати проектно-вишукувальні роботи по переобладнанню централізованої системи опалення

але якби і не дозволено було то договір можна розривати -

Відповідно до ст.627 ЦК України сторони є вільними в укладанні договору, вибору контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямованих на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків ( ч. 1 ст. 626 ЦК України).

Відмовляючи в позові суд виходив з того, що сторони вправі та мають змогу самостійно погодити всі істотні умови договору, а зобов’язання відповідачів укласти договір з теплопостачальною організацією суперечить вимогам ст. 203 ЦК України.

Висновки суду є правильними, оскільки відповідно до ч. 3 ст. 203 ЦК України волевиявлення учасника правочину повинно бути вільним і відповідати його внутрішній волі, зобов’язання сторін щодо укладання угоди суперечить загальним вимогам, додержання яких є необхідним для чинності правочину.

Доводи апеляційної скарги про те, що відповідачі відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» зобов’язані укласти договір, підготовлений виконавцем на основі типового договору не заслуговують на увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм було дозволено встановити автономку -

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради від 12.02.2009 року відповідачам з метою влаштування автономного газового опалення та гарячого постачання дозволено виконати проектно-вишукувальні роботи по переобладнанню централізованої системи опалення

але якби і не дозволено було то договір можна розривати -

Відповідно до ст.627 ЦК України сторони є вільними в укладанні договору, вибору контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямованих на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків ( ч. 1 ст. 626 ЦК України).

Відмовляючи в позові суд виходив з того, що сторони вправі та мають змогу самостійно погодити всі істотні умови договору, а зобов’язання відповідачів укласти договір з теплопостачальною організацією суперечить вимогам ст. 203 ЦК України.

Висновки суду є правильними, оскільки відповідно до ч. 3 ст. 203 ЦК України волевиявлення учасника правочину повинно бути вільним і відповідати його внутрішній волі, зобов’язання сторін щодо укладання угоди суперечить загальним вимогам, додержання яких є необхідним для чинності правочину.

Доводи апеляційної скарги про те, що відповідачі відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» зобов’язані укласти договір, підготовлений виконавцем на основі типового договору не заслуговують на увагу.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/10252137

Це рішення районного суду.....а вище була апеляція на це рішення....

це про транзит тепла через вашу квартиру...

Автотомне опалення треба вибивати через суд у адміністративному порядку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це про транзит тепла через вашу квартиру...

хм... Там про транзит ні слова, там про обігрів під'їзду і підвалу.

А про суд я зразу писав, що це реально. Казьоний юрист - бовдур на ставці і рвати дупу, як людина, яка втрачає свої кровні, не буде - це наша перевага над бюрократизмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того, що поки взнала, серпень іде по старих нормативах, оскільки не затверджене фінансування. 

Щодо землі, то дійсно має місце цільове призначення. Думаю, що бази поки нема, інакше б довідки про землю не вимагали б.

Щодо автомобіля, то має значення наявність у власності 2 авто і куплений протягом року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того, що поки взнала, серпень іде по старих нормативах, оскільки не затверджене фінансування. 

Щодо землі, то дійсно має місце цільове призначення. Думаю, що бази поки нема, інакше б довідки про землю не вимагали б.

Щодо автомобіля, то має значення наявність у власності 2 авто і куплений протягом року.

а якісь квоти є по землі? Наприклад, якщо є дача 6 соток, то дадуть субсидію, а якщо ще є ділянка для будівництва - то ні. Чи взагалі, наявність садової ділянки - автоматична відмова в субсидіях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче говоря, поставят всех в такие рамки - что чем брать субсидию, проще будет сесть на площади с протянутой рукой :) Это как понимать 15% ??? Две прописаных в квартире пенсионерки получающие по 600гр - это 1200гр. платят за комуналку 500гр. то им субсидия конечно ненужна ибо на остальные 700гр. они и так могут бухать по ресторанам целый месяц. :) Клёво .... пусь бы эти МИДОРЫ сами на 700гр. в месяц жили бы всем своим кодлом.

Поправочка:

1200*10% = 120грн

Залишається 1200-120 = 1080грн (для двох прописаних пенсіонерів). Якщо платять більше 120грн то їм повинна призначатись субсидія. Прожити на ці гроші можна, але без додаткових витрат на одяг і засоби гігієни та побутової хімії, без подарунків онукам, без святкових днів(власне, на це сподівається уряд).Я про те - що достойно дожити старість напевно не можна, але в кожного свої потреби і можливості. Влада ніколи не робила акценту на хорошому рівні життя, завжди "прожитковий мінімум" щоб часом не зажиріли.

Але якщо там ще десяток внуків бігають то це вже інше питання. Якщо квартира велика, народу багато, а прописані тільки дві пенсіонерки тоді люди(сусіди), які не мають лічильників на воду(наприклад), платитимуть більше(у багатоповерхівці), бо лічильник стоїть на вході будинка.

(Сам зараз думаю про оформлення субсидії, живу з батьками(пенсіонерами) дружиною і маленькою донечкою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як нараховується субсидія?

наприклад якщо зарплата 1000, а за квартиру 400 = 40%

Субсидія відшкодує 250 (25%), тобто все що вище за 15% ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як нараховується субсидія?

наприклад якщо зарплата 1000, а за квартиру 400 = 40%

Субсидія відшкодує 250 (25%), тобто все що вище за 15% ?

Субсидія нараховується на понаднормовість, її кількісне втілення не можу знайти.

Дещо є тут Стаття про субсидію(трохи давня)

Приклад:

сукупний дохід усіх прописаних за останні 6 місяців становить 1800 грн., середньомісячний дохід – 300 грн. Якщо обов’язковий відсоток платежу становить 20%, то розмір обов’язкової частки плати заявника є 60 грн. на місяць;

загальний розмір плати за житлово-комунальні послуги складає 130 грн., а в межах нормативів споживання – 111 грн.;

розмір щомісячної субсидії становить разницю між другим та першим – 51 грн.

Якщо розмір обов’язкової частки плати заявника, тобто 20% середньомісячного доходу усіх прописаних, більше ніж розмір плати в межах нормативів споживання, то субсидія не призначається. Наприклад, при середньомісячному доході 700 грн., 20% сукупного доходу становитиме 140 грн. на місяць, а плата в межах нормативів 111 грн. Тому субсидія в цьому випадку не призначається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики утвердила тарифы на тепло для 160 теплокоммунэнерго в соответствии с временно возложенными на нее функциями Нацкомиссии регулирования рынка коммунальных услуг, которая заработает с 2011 года. Тарифы были пересмотрены на тепловую энергию для населения с учетом расходов на ее производство, транспортировку и поставку. По словам члена НКРЭ Валерия Кальченко, новые тарифы вступят в силу 1 января 2011 года.

Подробнее:http://news.mail.ru/...nomics/4967905/

это новое повышение тарифов????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...