Jump to content

Субсидії 2010


foxx77

Recommended Posts

Кабмин расширил субсидии на оплату ЖКХ

Кабинет министров принял решение о повышении субсидии населению на оплату жилищно-коммунальных услуг. Об этом на брифинге после заседания правительства сказал министр труда и социальной политики Василий Надрага.

"Сегодня (14 июля) правительство приняло решение об усилении социальной защиты населения при оплате жилищно-коммунальных услуг", - сказал он.

По словам Надраги, согласно этому решению, любой украинский гражданин, который оплачивает коммунальные услуги, стоимость которых превышает 15% его совокупного дохода, может получить государственную помощь.

"Люди должны иметь поддержку независимо от того, какой уровень их дохода, потому что не более 15% для работающих и 10% для пенсионеров и инвалидов будет составлять стоимость коммунальных услуг. Все остальное будет государство возмещать само", - сказал он.

Надрага подчеркнул, что процедура получения субсидий будет упрощена, а для тех, у кого уже была оформлена субсидия, будет осуществлен автоматический пересчет.

Министр подчеркнул, что граждане, которые имеют текущую задолженность по оплате жилкомуслуг, также имею возможность получить субсидию.

При этом Надрага не назвал датц, с которой субсидия будет повышена.

Напомним, что Кабмин принял решение о необходимости увеличения размера субсидии в связи с повышением Национальной комиссией регулирования электроэнергетики розничных цен на природный газ для населения.

НКРЭ с 1 августа повысила розничные цены на природный газ для населения в среднем на 50%.

Сейчас порог для получения субсидий для работающих составляет 20%, для пенсионеров и инвалидов - 15%.

Хто знає які треба документи для отримання суб. ?, які умови ?

Сьогодні чув від людей, вкого більше 6 соток землі, суб. немає. Які ше нюанси є?

Чи можна відмовитись від послуг опалення?

Link to comment
Share on other sites

Ще не вичитувала всі зміни, але з того, що чула, то спростили кількість паперів: довідка про дохід, заява і декларація. 

Щодо нюансів, то, як із землею, іншою нерухомістю у власності, автомобіль менше 10 років впливав на субсидію, як зараз уточню. Ну і всі приписані мали бути працюючі або стояти на біржі.

Завтра можу взнати всі подробиці.

Link to comment
Share on other sites

Короче говоря, поставят всех в такие рамки - что чем брать субсидию, проще будет сесть на площади с протянутой рукой :) Это как понимать 15% ??? Две прописаных в квартире пенсионерки получающие по 600гр - это 1200гр. платят за комуналку 500гр. то им субсидия конечно ненужна ибо на остальные 700гр. они и так могут бухать по ресторанам целый месяц. :) Клёво .... пусь бы эти МИДОРЫ сами на 700гр. в месяц жили бы всем своим кодлом.

Link to comment
Share on other sites

а електрика буде дорожчати?

Договір на опалення може бути розірваний достроково у разі:

- зникнення потреби в отриманні послуги або відмови Споживача від користування послугами Виконавця.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Штраф за борги по квартплаті хочуть нарахувати з 1 січня

Кабінет міністрів України пропонує з 1 січня 2011 року стягувати з громадян пеню за невчасну оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідний урядовий законопроект “Про внесення змін до статті 2 Закону України “Про тимчасову заборону стягування з громадян України пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги” зареєстрований у Верховній Раді, повідомляє УНІАН.

Законопроектом передбачено, що дія цього закону припиняється 1 січня 2011 року. При цьому встановлено, що нарахування і стягування пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги здійснюватиметься на суму заборгованості, яка утворилася з 1 січня 2011 року.

У пояснювальній записці до законопроекту наголошується, що через незастосування санкцій до населення за неоплату житлово-комунальних послуг підприємства житлово-комунального комплексу не мають можливості вжити дієві заходи, направлені на зменшення заборгованості населення за спожиті послуги і, у свою чергу, зменшити власні борги за спожиті енергоносії.

Крім того, вказано, що загальна сума дебіторської заборгованості підприємств галузі за січень-березень 2010 року збільшилася на 2,6 млрд. грн. (23,2%) і за станом на 1 квітня 2010 року складала 13,6 млрд. грн.

За даними Держкомстату України, заборгованість населення по оплаті житлово-комунальних послуг за станом на 1 березня 2010 року складала 12,3 млрд. грн.

Кредиторська заборгованість з початку року збільшилася на 2,5 млрд. грн. (22,1 %) і за станом на 1 квітня 2010 року складала 13,9 млрд. грн.

Link to comment
Share on other sites

У меморандумі з МВФ - ще одне підвищення цін на газ

"Додаткове підвищення цін на 50% для населення і комунальних послуг буде проводитись у квітні 2011 року", - планує українська влада. TCH.ua 12:13

Влади України має намір поступово підвищувати ціни на газ для населения і підприємств теплокомуненерго доти, поки внутрішні ціни на газ і ціни імпорту не досягнуть паритету. Ukranews 12:13

Згідно з документом, передбачається подальше підвищення цін на газ для населення і теплокомуненерго раз на півроку, поки вони не досягнуть паритету з цінами імпорту.

http://news.yandex.ua/yandsearch?cl4url=ura-inform.com%2Fru%2Feconomics%2F2010%2F08%2F09%2Fgaztsena%2F

Link to comment
Share on other sites

У Тернополі знову дозволили встановлювати індивідуальне опалення

10 серпня на черговій сесії Тернопільської міської ради з ініціативи депутата Ігоря Дулеби було прийнято рішення про відновлення дозволів на встановлення індивідуального опалення. Рішення зініційоване спільно з комісією з питань житлово-комунального господарства. Міська рада затвердила порядок від’єднання від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в житловому фонді та нежитлових приміщень.

Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

"Нещодавно Тернопільська міська організація ВО "Свобода" пікетувала обласну державну адміністрацію. Резолюцією пікету стало звернення до влади з вимогою відновити дозволи на встановлення індивідуального опалення. Сьогодні ініціативи "свободівців" підтримав депутатський корпус міської ради.

ВО "Свобода" завжди відстоює і буде відстоювати інтереси громади. Підняття цін на газ – це зухвале пограбування українців. А згодом і зростуть ціни на комунальні послуги. Дозвіл на встановлення індивідуального опалення дозволить пом’якшити скрутну ситуацію для тернополян", - зазначив депутат Тернопільської міської ради від ВО "Свобода", ініціатор проекту рішення Ігор Дуліба.

ZAXID.NET

Мені здається, що це одне з вирішень проблеми по гарячій воді та опаленню.

Може хтось знає - а яка зараз ситуація у Луцьку зі встановленням автономного оплення та дозвільною документацію по цьому? Дозволяють чи ні?

Link to comment
Share on other sites

а нащо в когось питати? розриваєш договір з "ЛуцькТепло", ставиш електрокотел для батарей і бойлер на воду.

В мене такий електрокотел не потягне, бо електропроводка не витримує навіть одночасно включених СВЧ-печі та пральної машинки. Як пояснив електрик - справа не в моїй проводці (яка міняється самим власником квартири), а в проводці, що іде до моєї квартири.

Я маю на увазі, що встановлення автономного опалення (на газу) потребує дозволу у міськради. Яка з цим зараз ситуація? Чи дає такі дозволи міськрада станом на сьогодні?

Link to comment
Share on other sites

по моему, дают разрешение только на подъезд\стояк, в общем - коллективные...

Поставити автономку на під'їзд, де основна кількість сусідів - це бабці, і пару квартир, які мають заборгованість за квартплату, думаю, що буде проблематично. Я б хотів би в себе поставити.

Мій товариш з Нікополя розказував, що у них в місті практично у всіх стоїть автономка, і міська рада дає дозволи без проблем. Він автономку поставив тільки у цьому році, і про економію чи неекономію коштів ще рано говорити.

Link to comment
Share on other sites

А наша влада хіба не зацікавлена сторона в забороні автономки?

Луцька влада мабуть якраз і зацікавлена, що б не давати такі дозволи. За інших не знаю...

Link to comment
Share on other sites

по моему, дают разрешение только на подъезд\стояк, в общем - коллективные...

Поставити автономку на під'їзд, де основна кількість сусідів - це бабці, і пару квартир, які мають заборгованість за квартплату, думаю, що буде проблематично. Я б хотів би в себе поставити.

Мій товариш з Нікополя розказував, що у них в місті практично у всіх стоїть автономка, і міська рада дає дозволи без проблем. Він автономку поставив тільки у цьому році, і про економію чи неекономію коштів ще рано говорити.

georg правду каже: дозволяють тільки стояками чи під'їздами. Сам кажеш, що поставити автономку всі не зможуть. Уяви, що в нас почнуть дозволяти, багато хто собі поставить, залишаться пенсіонери і боржники. Котельні будуть гріти по 1-2 квартири в під'їзді, тобто більше тепла (газу/грошей) піде на обігрів теплотрас. Ці гроші, які тратяться на обігрів і ремонти теплотрас, котелень і т.д., зарплати працівникам котелень, розбиті зараз на всіх, а якщо буде в більшості автономка, то грошове навантаження ляже на пенсіонерів, боржники і так не платять. Пенсіонери цього не потягнуть, бо в них малі пенсії і також перестануть платити, котельні збанкрутують, пенсіонери залишаться без тепла і все - колапс. АЛЕ ЦЕ ТЕОРІЯ. На практиці, у всіх містах де дозволи продовжують видавати, нічого такого не сталося, всі живі-здорові.

На мою думку, це треба робити поетапно: під'їзд за під'їздом, будинок за будинком, котельня за котельньою. Хто має кошти, робить за бласний кошт, а тим хто не має, позичати з спецфонду, під мінімальні відсотки, щоб інфляцію перекрити. Великих коштів для фонду не треба: система опалення зроблена стояками і відключати доцільніше також стояками, а на одному стояку буде 1-2 пенсіонери. Дали їм кредит, вони за рік-два виплатили переходимо до відключення наступного стояка. Перевели всі під'їзди на автономку, відрізали весь будинок, щоб не гріти теплотрасу до нього, відрізали всі будинки - закриваємо котельню. Переходимо до наступної котельні, вибираємо будинок і далі по тій самій схемі. Можна навіть залучати кошти людей: є куркуль в під'їзді, який хоче скоріше і є пенсіонер, який немає грошей, куркуль спонсорує через той же фонд пенсіонера, пенсіонер поступово їх вертає з відсотками через фонд. Але це також теорія. :)

Link to comment
Share on other sites

а нащо в когось питати? розриваєш договір з "ЛуцькТепло", ставиш електрокотел для батарей і бойлер на воду.

фігВам - індєйская народная ізба.

а хто мене зупинить? відмовитись від послуг ЛуцькТепло я маю право, а як я буду грітись зимою, чи я буду сидіти дома в шубі кого це хвилює? На електрику лічильник є, проводка нормальна, що не так?

Link to comment
Share on other sites

а хто мене зупинить? відмовитись від послуг ЛуцькТепло я маю право, а як я буду грітись зимою, чи я буду сидіти дома в шубі кого це хвилює? На електрику лічильник є, проводка нормальна, що не так?

1. Всі зміни в комунікаціях ти повинен погоджувати/отримувати дозволи в відповідних службах, на цьому етапі тебе зарубають.

2. Щоб відмовитись від послуг ЛуцькТепло, ти повинен від'єднатись від їхньої системи повністю. Ти зможеш це зробити, щоб по квартирі не йшли їхні труби? (Не забувайся, що будинки будувались під централізоване опалення, тому система опалення в квартирах не горизонтальна, як в приватних будинках, а вертикальна - стояками)

Link to comment
Share on other sites

В договорі сказано, що я можу відмовитись від їх послуг по любій причині.

Ніяких змін в комунікаціях не потрібно, для цього в системі вертикального транспортування води передбачено транзит води в обхід батареї, принаймі в мене.

post-1019-1281780061,61_thumb.jpg

Ти розумієш, що ніхто нікого неможе зобовязати щось купляти?

Link to comment
Share on other sites

В договорі сказано, що я можу відмовитись від їх послуг по любій причині.

Ніяких змін в комунікаціях не потрібно, для цього в системі вертикального транспортування води передбачено транзит води в обхід батареї, принаймі в мене.

post-1019-1281780061,61_thumb.jpg

Ти розумієш, що ніхто нікого неможе зобовязати щось купляти?

Ти розумієш, що установка автономного опалення потребує як мінімум проекту і проектної документації?, а щоб замовити проект треба отримати певні дозволи, от якраз їх ти і не отримаєш. Дальше: труби проходячи через твою квартиру, також гріють твою квартиру і тобі всерівно прийдеться оплачувати це тепло, хай і в меншому обсязі.

Не віриш, спробуй на практиці, бо то що ти вмієш багато писати я і так знаю. Закони і т.д. я також знаю, а пишу те що зараз відбувається в Луцьку на практиці.

Link to comment
Share on other sites

ага , а може плата за транзит через приватну квартиру перекриє ту плату за "тепло" ? :)

Як вони можуть брати з мене плату? На підставі чого? Договору немає!

тут є хтось з ЛуцькТепла?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...