Перейти до змісту

Подорожчання опалення


lev

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в знав що за оплення квартири прийдеться заплатити на 1 гр. більше за квадратний метр. Може хтось підкаже, що сталося такого у березні у нас в Луцьку, що аж на рубль на квадраті будемо більше платити по суті 20 %..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

пиримиер-министер працует, газ пакупаим па 200 даларов, а нороду прадуём за 500. буджет бюдет випалнен!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледве стримуюсь від коментарів, нецензурною лексикою!

Хіба за 500 гражданинам талкають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледве стримуюсь від коментарів, нецензурною лексикою!

Хіба за 500 гражданинам талкають?

1 - нестримуйся

2 - сприймай гумор ;) це Образно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледве стримуюсь від коментарів, нецензурною лексикою!

Хіба за 500 гражданинам талкають?

1 - нестримуйся

2 - сприймай гумор ;) це образно

1 - банана не дуже хочеться :rolleyes:

2 - а якшо серйозно? то по чьом нам тулять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо серйозно? то по чьом нам тулять?

серйозно - хз, але зважаючи на недавні заяви про здешевлення для України російського газу, подібні підвищення - абсурд.

Питання до топікстартера - "откуда дровишки?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серйозно - хз, але зважаючи на недавні заяви про здешевлення для України російського газу, подібні підвищення - абсурд.

Питання до топікстартера - "откуда дровишки?"

Ймовірно хтось всетаки читає квитанції про сплати комун. послуг.

А заяв про здешевлення газу не чув. Була мова від "нашої влади" про "підстави, які можуть привести до перегляду газових домовленостей", але це не значить, що газ стане дешевшим.

Російська сторона (і Путін і голова Газпрома) не одноразово заявляли щось типу "мы хз чё вы там курити, но обсуждать газовые договорённости чёт не прёт ниграма. у нас всё тип-топ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ймовірно хтось всетаки читає квитанції про сплати комун. послуг.

квитанція надається після оплати, а lev написав, що

Сьогодні в знав що за оплення квартири прийдеться заплатити на 1 гр. більше за квадратний метр

тому і питаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"По чому на газ толкають?", спитайте скільки заплатили за лютий, за опалення, ті хто опалює автономно, спитайте скільки метрів вони опалювали, поділіть цю сумму на опалювальні метри, а потім ці метро\гривні помножте на свої метри. І цю сумму зрівняйте з тим що вам нараховують, я не знаю, але мені здається що нараховують більше.

Чув по телеку що 73% українців знаходяться за межею бідності, і ще чув що українці оплатили опалення за якийсь там місяць на 70%.

Я нерозумію логіки, якщо є така статистика, то як можна планувати отримати ще вищу плату за опалення з тих бідних українців, якщо вони ледве доживають до кінця місяця, ти їм хоч як підвищуй, а на першому місці буде хавчик, а опалення буде платитись за остатком.

Якщо за опалення заплатили 70% то що робити продавцю опалення?

Можливо є така логіка, "ті хто платять - будуть і далі платити", тоді можна ці 30% недостачі нарахувати на реальну ціну газа. І вийде що "багаті" платять за бідних. Виходить що реальна ціна опалення як мінімум вища на 30%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як бути з тими хто за межою бідності але платить?

Я, наприклад, чув що в квитанціях тих хто платить не по лічильнику (в середині місяця) регулярно вилазить якийсь борг (на кінець місяця) в 10-20 гривень (правда то за газ, можливо по опаленню так само). Хтось таке може підтвердити чи заперечити? Ходять чутки (від тих хто спілкується з комунальниками) що перекривають заборгованість на тих хто платить з тих хто не платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

близько 170грн в місяць за 3 прописаних... не хохо?

а по-моему отопление платится не от прописаных, а от площади

p.s. а глобально у нас фсё через жопу делается...

нужно не цены поднимать - а с потерями боротся.... утеплятся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тій муті найбільше бабла заробляється, бо чисту схему знають тільки пару козирних. Наскільки я знаю для населення продають газ власного видобутку. Але ціну беруть відштовхуючись від того що газпром з телека сказав.

По газу зараз взагалі цікава ситуація: на перше місце по експорту вийшли США обігнавши нашурашу розвинувши технологію видобування сланцевого газу (рентабильність починається з 70-80 баксів за 1000 кубиків). Вся Європа (ну і ми звичайно) просто сидить на колосальних запасах цього ресурсу (не рахуючи нас дуже великі поклади є в Польщі, більше трильйона кубиків). Газпром зараз очкує бо за пару років або ціна газу впаде нижче плінтуса, або в нього залишиться хіба що один братній клієнт - Україна, яка не брезгуватиме і за 1000 баксів 1000 кубів купувати, якщо баунті для політеліти будуть нормальні.

нужно не цены поднимать - а с потерями боротся.... утеплятся....

а ти знаєш як гарно грибок цвіте під пятіркою пінопластом, які ріки конденсату стікають по стінах за теплоізолятором? Утеплятись потрібно грамотно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

близько 170грн в місяць за 3 прописаних... не хохо?

а по-моему отопление платится не от прописаных, а от площади

p.s. а глобально у нас фсё через жопу делается...

нужно не цены поднимать - а с потерями боротся.... утеплятся....

це неможливо, тому що 5 років після виборів даються не для того щоб вкладувати кошти, а для того щоб їх брати.

Як ти собі це уявляєш, один вкладе кошти за 5 років, а слідуючий кого виберуть на 5 років візьме собі ще більше враховуючи цю економію з утеплення!

Ніфіга, якщо ми домовились красти однаково, то будьте ласкаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да и каждому в отдельности нужно думать от рациональном использовании тепла, а не говорить - а я "фсёравно много плачу - поэтому зимой постоянно форточка открыта"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю рос. газ нічого спільного за підвіщення опалення немає. Опалення подорожозчало з березня місяця. А, як відомо ціна на рос. газ стояла на місці. Думаю то наш "Мегх" разом з Луцьк тепло рішив бабла підзаробить. Іншого логічного поясення немає. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора платила комунальні за березень. За опалення 3кімн.квартири з 1 прописаною людиною нарахували 257,20грн. Показник за лютий такий самий. Невже їм ше мало? Це ж як порахувати оплату з цілого будинку, то шалені гроші виходять. Таке враження, що будинок гріють власноруч нагріваючи воду тазиками :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, а перед подорожанием были "громадськi слухання"....

кто то ходил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за опалення заплатили 70% то що робити продавцю опалення?

Можливо є така логіка, "ті хто платять - будуть і далі платити", тоді можна ці 30% недостачі нарахувати на реальну ціну газа. І вийде що "багаті" платять за бідних. Виходить що реальна ціна опалення як мінімум вища на 30%

Добрі люди роблять цікаву шнягу - вивішують біля під'їзду список боржників.

Після прочитання цього папірця я на якийсь час впав в штопор. Перечитав знову ...

По нашому під'їзді самими бідними ... я б навіть сказав "ніщіми" виявилися підприємця з 3-4 торговоими точками які їздять на іномарках. В них заборгованість коливається в районі 20-40 к грн. Батько розказував, що в сусідньому під'їзді на такому ж аркуші вичитав топ рейтинга - 140к грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за опалення заплатили 70% то що робити продавцю опалення?

Можливо є така логіка, "ті хто платять - будуть і далі платити", тоді можна ці 30% недостачі нарахувати на реальну ціну газа. І вийде що "багаті" платять за бідних. Виходить що реальна ціна опалення як мінімум вища на 30%

Добрі люди роблять цікаву шнягу - вивішують біля під'їзду список боржників.

Після прочитання цього папірця я на якийсь час впав в штопор. Перечитав знову ...

По нашому під'їзді самими бідними ... я б навіть сказав "ніщіми" виявилися підприємця з 3-4 торговоими точками які їздять на іномарках. В них заборгованість коливається в районі 20-40 к грн. Батько розказував, що в сусідньому під'їзді на такому ж аркуші вичитав топ рейтинга - 140к грн.

у нас 1-2 квартиры имеют 3-4к,

остальные по 0

p.s. списочек живет на доске объявлений ровно пол дня.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрі люди роблять цікаву шнягу - вивішують біля під'їзду список боржників.

Після прочитання цього папірця я на якийсь час впав в штопор. Перечитав знову ...

По нашому під'їзді самими бідними ... я б навіть сказав "ніщіми" виявилися підприємця з 3-4 торговоими точками які їздять на іномарках. В них заборгованість коливається в районі 20-40 к грн. Батько розказував, що в сусідньому під'їзді на такому ж аркуші вичитав топ рейтинга - 140к грн.

Не повіриш, в нашому також є підприємець з заборгованістю більше 1К гривень. До ваших боржників нашому ще далеко, мабуть обороти ще не такі великі має як ваші ;) Саме цікаве що малобабезпечені пенсіонери платять справно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу те що знаю точно (а не десь чув чи хтось розказував) по своїх квитанціях:

3-кімн квартира 0-прописаних (платимо по мінімуму, як за 1 прописаного)

за листопад - опалення 233,60 грн (4грн/кв м.)

за лютий - опалення 233,60 грн (4грн/ кв.м)

газ - 5,2096 грн/людина що в листопаді що в лютому однаково.

Лічильників не на газ, воду - нема

За березень ще поки неплатив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лічильників не на газ, воду - нема

Доречі про лічильники.

Чув десь (лінка нема), що квартири в яких стоять лічильники сплачують по лічильниках, а "решта" затрат (по будинку, під'їзду, району) діляться на тих в кого лічильників нема, причому разом з втратами на лініях і т.д. Підтвердить чи спростуйте інформацію будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лічильників не на газ, воду - нема

Доречі про лічильники.

Чув десь (лінка нема), що квартири в яких стоять лічильники сплачують по лічильниках, а "решта" затрат (по будинку, під'їзду, району) діляться на тих в кого лічильників нема, причому разом з втратами на лініях і т.д. Підтвердить чи спростуйте інформацію будь-ласка.

В кого немає лічильників, платить від кількості прописаних (наприклад: холодна вода-24 грн/місяць - за одну приписану людину; гаряча вода 35грн/місяць- за одну приписану людину; газ 5 грн/в місяць з 1 пропис.людини). Якщо приписані 2 людей то відповідно множим ці показники на 2.

Хоча фактично в квартирі може проживати 5 людей і користуватися газом і водою скільки завгодно при цьом платите як за 1 людину (якщо одна приписана)

Так було завжди і ніяких боргів не вилазило. Тобто в місяць я плачу одну й туж сумму за воду і газ.

Опалення рахується по площі квартири (чим більша площа - тим дорожче)

І про лічильники.

Хто Вам сказав що їх ви маєте купувати і ставити за свій рахунок??

І перевіряти також за свій?

а) ч. 3 ст. 28 ЗУ “Про метрологію та метрологічну діяльність” однозначно трактує, що “періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання”, а ч. 10 тієї же статті вимагає, що місцеві органи виконавчої влади повинні сприяти проведенню повірки засобів вимірювальної техніки на місці їх експлуатації, у тому числі:

•  надавати відповідні приміщення;

• забезпечувати допоміжним персоналом і транспортом;

• повідомляти власників і користувачів засобів вимірювальної техніки про час і місце проведення повірки.

б) ст.  9 Постанови КМУ № 630 від 2005 року (зі змінами від 03.09.2009 р.) прямо вказує, що квартирні засоби обліку беруться виконавцем на абонентський облік.

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця.

в) п. 11.2.4 Наказу Державного комітету України з питань ЖКГ № 30 від 05.07.95 р. (зі змінами в 2005 і 2008 рр.) містить: “Періодична повірка, обслуговування та ремонт, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж лічильників води (що перебувають у власності фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності), результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиту для побутових потреб воду, здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з водопостачання”.

г) ст. 24 Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 529, з іншого боку, вимагає: витрати на повірку квартирних водомірів мають бути закладеними у “квартплату”, відповідно до укладених договорів між виконавцем та субпідрядником, який виконує зазначені послуги, у розрахунку на один квартирний засіб обліку води і нараховуються щомісяця споживачеві у складі послуги.

Повірка лічильників води за рахунок споживача (його власні кошти) проводиться згідно п. 16 Постанови КМУ № 630/2005 р. тільки в одному випадку: у разі позачергової повірки водоміра, якщо у споживача виникли сумніви з приводу правильності показань лічильника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...