Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Дякувати Богу прокатався Луцьк-Рівне-Луцьк без пригод,пару фур перегородили дорогу( в декількох місцях),BMW X5 був в куветі.Мої колеги по роботі до цих пір з 11 години не можуть доїхати з В.Волинського,у Львові двоє колег взяли номер в готелі,сидять п`ють,чекають третього,який стоїть вже 3 години за 3км. до готелю.

Змінено користувачем sobchuk30k
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Волі грейдери катаються о_О

Воно то добре, але що буде з дорогою після таких махін страшно подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я додому так і не добрався, думав вискочу на бетонку а там якось помаленьку, а не тут то було, 500 метрів недотянув. Дорогу замітає це просто капец, вертався назад в село пішком і думав як я сюди доїхав, завтра шукатим трактора, ось так от. . .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу а львові на автостанціі пробували виіхати автобусом але поки виіхали 2 рази товкали. На виізді розмернули даішники. Моршин луцьк автоьбус стоіть розбитий. Фури в кюветах. Місто стоіть повністю. Хотів пішки йти на жд вокзал але ерез 500 розвернувся і пішов назад

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щойно понад годину відкопувався на виїзді з одного з дворів по вул. Кравчука: дві лопати, одна шуфля, одна... сапка, дружина і два добрих самаритянина, - лише така команда змогла це все подужати. Повний привід не рятує... Це звісно була моя помилка, бо інший виїзд з двору був розчищений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як гадаєте, до завтрашнього обіду розчистять на Горохів? як туди добратися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене зараз турбує два питання (як і напевне більшість, що виїхали сьогодні своїм транспортом): як виїхати з роботи? і як поставити машину на місце?

Машину на місце так і не вдалося поставити....2 в'їзди в двір і у всіх по 30-40 см снігу...прийшлось ставити біля сусіднього магазину/готелю.......а в дворі сусід попробував ще раніше прорватись...не вийшло...загруз посеред двору, так і залишив....

як гадаєте, до завтрашнього обіду розчистять на Горохів? як туди добратися?

я так думаю, що ні......все ж таки вихідний, і кількість машин, що буде задіяно - мінімально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні до Горохова можна було доїхати. Як буде завтра - невідомо. Перемітає на очах.

До Володимир-Волинського знайомий МАЗом не доїхав, ночує в Березовичах. З Турійська через Ковель хлопці приїхали нормально, більш-менш.

З Ковеля на Любомль не пускають. Біля Лукова завертають назад. Кажуть, багато фур стоїть, вже працюють МЧСники. Розгорнули кілька пунктів обігріву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУБЛЬ ДВА!

читаю тут пости деяких людей які пишуть про роботу дорожників... це бред такий що навіть читати не хочеться... цікаво хто з дорожників думав що зимою не буде снігу ? покажіть мені пальцьом такого чоловіка... дорожники працюють щодня... але не завжди вистачає дизпалива для своєчасної очистки від снігу. і це не вина дорожників... це вина держави яка не виділила грошей на 10-денний запас палива. якби ви хоч 1 день попрацювали у дорожній організації ви б зрозуміли у чому суть проблеми... а розсуждати всі герої і умніки

та ти що?! неумнік?! мож нам поплакати і пошкудувати їх бідних?! І ще й скинутись, щоб їм не так гірко сиділося на дупі?

В колеги по сусідству дорожник живе, який працює водієм на спецмашині, тій, що пісок розкидає і сніг грібе. Так от він (колега) не раз розповідав, що як тільки сніг випадає, то той дорожник з самого ранку вже додому під'їзджає і мінімум три каністри пре до себе!

Якби ми попрацювали в дорожній організації, то зрозуміли б проблеми?! А ДЕ проблем нема? Всюди є! Але для них сніг - це не проблема, це ЇХНЯ РОБОТА! Якщо я на роботі не зможу виконувати свої обов'язки, то я нафіг такий не буду потрібен, і ніхто мені платити не буде за те, що я сиджу на дупі і плачу.

а що ти соваєш додому?????? Цікаво як ти виконуєш свою роботу?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба розгортати не пункти обігріву, а костри, на яких палити чиновників, як колись палили відьом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що сьогодні ще важче їздити ніж прошлиу заметіль. Але все ж таки прийшлось поїздити по Волі, І.Франка, Винниченка, район Лазо, Київський майдан, Коперніка. Взагалі сьогодні своїм пасатом брав погоду за роги! :) Відкопав ворота гаража на коперніка, і щоб не докопуватись до дороги, взяв доріжку силою, товариш трохи підпихнув.

По коперніка проблемно їхалось відразу, бо на зустріч стали 2 автівки ніс до носа. Розвернувся, поїхав в сторону цуму. Дорога страшна, кидає зі сторони в сторону, особливо старшно коли повз тебе проїжають дорогі авто і думаєш аби не кинуло. На перехрестях вже забулося, що треба пригальмовуват заздалегідь, але голова швидко згадала)) Заїжджаючи в двір біля краєзнавчого музею обірвав губу бампера, але легкими ударами кулака, вона стала на місце і добряче примезла,так і решту дня прохздив - хоч би йшо. На франка поки стояла автівку снішу намело, але виїхав без проблем. Приїхавши додому, хтів на швидкості вїхати в кучугурку снугу аби ближче до гаража (щоб менше було розкопувати) але з дороги аж заїхав на 3 метри і машинко стала по фари вкопана. Змушений був здати назад і ставити автівку біля підїзду, бо до гаража навіть ногами не дійти )

Тяжко, але я гадаю для автолюбителів цікаво і в таку погодку покататись - мені цікаво! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя...Покатитися покатався, а от вже в гараж "підпихали"....Ледь заїхав.

А вночі мені на Трускавець, хоч і позашляховиком, але всеодно якось так...неспокійненько...

Не знаю чи правда, але інфа що трасси перекриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сегодня первый раз в этом сезоне откапывал машину... вечером... утром без проблем выехал. 15 марта! Каждый день езжу, даже в декабрьский снежный коллапс не откапывался, всегда старался так стать чтобы выехать без проблем, не знаю как старожилы.. но я такой погоды в марте не помню ни разу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУБЛЬ ДВА!

читаю тут пости деяких людей які пишуть про роботу дорожників... це бред такий що навіть читати не хочеться... цікаво хто з дорожників думав що зимою не буде снігу ? покажіть мені пальцьом такого чоловіка... дорожники працюють щодня... але не завжди вистачає дизпалива для своєчасної очистки від снігу. і це не вина дорожників... це вина держави яка не виділила грошей на 10-денний запас палива. якби ви хоч 1 день попрацювали у дорожній організації ви б зрозуміли у чому суть проблеми... а розсуждати всі герої і умніки

та ти що?! неумнік?! мож нам поплакати і пошкудувати їх бідних?! І ще й скинутись, щоб їм не так гірко сиділося на дупі?

В колеги по сусідству дорожник живе, який працює водієм на спецмашині, тій, що пісок розкидає і сніг грібе. Так от він (колега) не раз розповідав, що як тільки сніг випадає, то той дорожник з самого ранку вже додому під'їзджає і мінімум три каністри пре до себе!

Якби ми попрацювали в дорожній організації, то зрозуміли б проблеми?! А ДЕ проблем нема? Всюди є! Але для них сніг - це не проблема, це ЇХНЯ РОБОТА! Якщо я на роботі не зможу виконувати свої обов'язки, то я нафіг такий не буду потрібен, і ніхто мені платити не буде за те, що я сиджу на дупі і плачу.

Якби ви працювали в дорожній організації-то так би не говорили(мається на увазі:сидіти на дупі і плакатись)Повірте,дорожники виконують СВОЮ РОБОТУ(доречі,досить важку)-тут вся справа дійсно у фінансуванні.Мій швагро працює на ЛуцькАвтодорі,то йому зарплату не виплатили ще за листопад 2012 року.Так що-як не крути -винна у всьому наша влада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cb-avtodor-600x281.jpg

Напевне, я такий невезучий, що попадаю скрізь на ті грьобані 2 відсотки.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, чи то правда, що після Торчина перекритий рух на В.-Волинський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...