Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Раз уж тут спрашивают...может кто то в курсе на сколько реально завтра доехать в Старую Выжву на автомобиле?Стоит ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба вміти їздити, а не тупо давити на гашетку, як тут деякі вміють на літній гумі. Ну і де ти Вова зараз? Як там себе почуваєш?

Ви мене з кимось переплутали? чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Винниченка затор, на Волі дебіли машини понаставляли - проїхати маршруткам нереаально. Розрівняти боки грейдером таким мудакам - може б думати почали

А ДЕ МАЛИ СТАВИТИ???? Дебіли, якраз ТІ, що вночі мали змогу і вдосталь часу без перешкод (ну, хіба поодинокі) почистити грейдерами і дороги, і узбіччя! Так ні, їм же теж спати хочеться! Фігня, що вони (ці служби) для того й призначені! Зате потім дофіга тонн соляри спишеться! Бо ж ніхто не перевірить не доведе реальної витрати! А це в кишені файно відчувається!

В тій же недалекій Польщі більшість дорожніх робіт виконуються вночі! І вони нікому не заважають, і їм ніхто не заважає! Бо так зручно і вигідно ВСІМ! А в нас робиться так, як вигідно деяким одиницям!

Сьогодні вже СЕРЕДА!!! ДЕ ТЕХНІКА????!!! Як трохи розчистили відразу, так і до цього часу! Центральні вулиці ще більш-меньш, а трохи в сторону і ж...па! В кращому випадку одна колія! Про двори я взагалі мовчу! Машину з шухлею як і побачиш, то вона просто їде кудись з піднятим "інструментом", а не грібе!

Одне не розумію, навіщо брати в такі погодні умови машину, щоб поставити її стояти півдня?

Не розумієш, то й не відписуй. Тобі всі ситуації в приклад понаводити? Є робочі потреби, коли тебе не питають, хочеш, чи не хочеш; є діти малі, є старі, є хворі, є.... багато ситуацій! І я, чи інший власник авто не для того витрачав на купівлю машини купу грошей, щоб вона стояла в дворі чи в гаражі!

І крім цього ми ще й платимо за дороги! (на відміну від пішоходів) і вправі користуватися ними і вимагати відповідного їх обслуговування!

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дебіли, якраз ТІ, що вночі мали змогу і вдосталь часу без перешкод
Піди но розумнику, помахай лопатою вночі, повідкидай сніг коли тобі зарплату вже кілька місяців не видають. Тоді розкажеш нам хто дибіл, а хто мудило.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все на привід бути бидлом.

Є інші люди, які також витрачали купу грошей на авто, також платять податки, яким треба їздити по робочим питанням, возити старих і малих. В них також багато ситуацій. Є швидкі, пожежні авто, від швидкості руху яких часом залежить чиєсь життя. То чого хтось може знайти місце для парковки так, щоб не заважати руху, а хтось - ні?

Дивитесь на Польщу? Ок. А що зроблено особисто ? Загороджено проїзд? Круто! Ще жалієтесь? Почніть з себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дебіли, якраз ТІ, що вночі мали змогу і вдосталь часу без перешкод
Піди но розумнику, помахай лопатою вночі, повідкидай сніг коли тобі зарплату вже кілька місяців не видають. Тоді розкажеш нам хто дибіл, а хто мудило.

ТІ, що вночі мали змогу і вдосталь часу без перешкод (ну, хіба поодинокі) почистити грейдерами і дороги, і узбіччя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грейдер це далеко не все, є ще багато ручної роботи. А до грейдера ще дорости треба. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все на привід бути бидлом.

....

Мадама в фітнес-центр приїхала? (якраз там поруч)

cb-DSC_0279.JPG

Звідси

Близько півтори години десятки тролейбусів, маршруток та автомобілів простояли у заторі в центрі Луцька через водія автомобіля «Мазда», який невдало припаркував машину.

Варто було б щось зробити, щоб потім ще години на дві "фітнесу" горе-воділі знадобилось. Як мінімум дзеркала чимось заляпати.

(Відразу попереджаю флудерів - сам водій :_04: ).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько півтори години десятки тролейбусів, маршруток та автомобілів простояли у заторі в центрі Луцька через водія автомобіля «Мазда», який невдало припаркував машину.

"права купил,ездить не купил"

я заїхала на стоянку до міськрайонного суду і в мене на очах за 10 хв утворилась пробка довжиною до міськради...

задоволення ще те було по 10-градусному морозу пішки йти на роботу,а потім повертатись по машину...

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частково в тему:

отаке фото зробив за судом на Лесі Українки. Чомусь конвой і міліція може заїхати на газельках\уазиках в двір (а також працівники суду на легкових).

А от ГАЗ\ЗИЛ неможе забрати сміття. от такий от нонсенс)

post-18088-0-53075600-1355933912_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні обходився без машини. Вперше проїхався на червоній маршрутці. Побачив гарних дівчат. Зустрів знайомих, котрих давно не бачив. Випив коньячку за свято. Сподобалось! Завтра теж не виїжджатиму...

Ага, а я весь день в час-пик маршрутками, уже и не рад что машину в гараж поставил... в маршрутки не влезть, приходиться стоять по 20-30 минут пока кое-как влезешь, потрамбует тебя дверью, и стоячи на одной ноге машрутка начинает движение, но водила наверное не знает что у него полный салон и давит тапку, от этого начинает колбасить всех людей в прямом смысле.. романтика..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні обходився без машини. Вперше проїхався на червоній маршрутці. Побачив гарних дівчат. Зустрів знайомих, котрих давно не бачив. Випив коньячку за свято. Сподобалось! Завтра теж не виїжджатиму...

Я теж вже три дні не виїжжав, але від повних маршруток починає тіпати))

Але от що не кажіть комунальникі винні в першу чергу, можуть і вночі почистити і вивезти сніг. А якщо не хочуть працювати чи щось не подобається то на роботі ніхто не тримає, в нас на офісі і прилеглій території склад вичистив все до бруківочки і нічого, всі хто був вільний допомагали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні обходився без машини. Вперше проїхався на червоній маршрутці. Побачив гарних дівчат. Зустрів знайомих, котрих давно не бачив. Випив коньячку за свято. Сподобалось! Завтра теж не виїжджатиму...

Як вже вище писалось, є люди/обставини, коли виїзджати необхідно. Мені, особисто, в понеділок виїхати не вдалось, хоча з сусідом махали лопатами до 22-ї в неділю - прочистили, так би мовити, до головної магістралі, але далі пройшов грейдер і заблокував виїзд - вирішувати це питання вранці не було часу. Зрештою в понеділок самі розгребли і вже в вівторок могли виїхати.

Щодо комунальників/дорожників питання неоднозначне... У мене є, звичайно, запитання, але всіх собак на них я б теж не вішав - за вихідні у Луцьку випала місячна норма снігу. Тим паче, від такого вони давно відвикли :_04:

Гірше, коли, дійсно, від дій когось недолугого, чи то водій, який тупо запаркувався так, що розминутись неможливо, чи тракторист, який прочистивши одну вулицю (більш-менш "центральну") заблокував виїзд з двору/дворів, де на той момент люди самі розгрібли сніг, рух робиться неможливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім доріг хер положили щей на сміття. По цілому місту бачив перепонені баки сміття і навколо них гори сміття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім доріг хер положили щей на сміття. По цілому місту бачив перепонені баки сміття і навколо них гори сміття...

У нас це було наслідком

...прочистили, так би мовити, до головної магістралі, але далі пройшов грейдер і заблокував виїзд...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім доріг хер положили щей на сміття. По цілому місту бачив перепонені баки сміття і навколо них гори сміття...

Ну так, одна ж контора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ДЕ МАЛИ СТАВИТИ???? Дебіли, якраз ТІ, що вночі мали змогу і вдосталь часу без перешкод (ну, хіба поодинокі) почистити грейдерами і дороги, і узбіччя! Так ні, їм же теж спати хочеться!

ставити там, де вона не заважатимите руху інших засобів, зокрема - громадського міського транспорту. одне неправильно припарковане авто - робить легко затор, в котрому потерпають тисячі людей, протягом кількох годин

Не розумієш, то й не відписуй. Тобі всі ситуації в приклад понаводити? Є робочі потреби, коли тебе не питають, хочеш, чи не хочеш; є діти малі, є старі, є хворі, є.... багато ситуацій! І я, чи інший власник авто не для того витрачав на купівлю машини купу грошей, щоб вона стояла в дворі чи в гаражі!

І крім цього ми ще й платимо за дороги! (на відміну від пішоходів) і вправі користуватися ними і вимагати відповідного їх обслуговування!

***ть, от скажи, а в людей, котрі їздять у міському транспорті потреб немає? ти думаєш їх не запитують чого вони запізнились? чи може дітей немає, немає людей, котрі їхали у лікарні?

мені начхати скільки ти потратив на свій унітаз свою машину і все інше - якщо людина - веди себе достойно і роби все, щоб тебе поважали не лише за повнотою гаманця, купкою вкинутих у авто грошей, а за конкретні дії, слова і т.д.

ти думаєш дороги робляться лише за гроші, що їх платять автомобілісти? ))))))))) не сміши мого дідуся - візьми калькулятор і поразуй, на скільки метрів асфальту хватить грошей заплачених конкретно тобою.

для прикладу - вчора, за зупинкою "Нивки", в місці де звужується дорога після карманчика і повороту в арку, одне чмо поставило авто, інше авто стало трішки далі. я так розумію - пішов в аптеку (ніби поважна причина), за 10 хв, утворився заторчик від кніжого двору і до там-таму, адже дорога стала враз однополосною. за тих же 10 хв, ще два "колеги по потребам" поставли свої авто - ось тобі і пробочка номер один.

а на Винниченка 67, котра і так вузька, поставивши по одну сторону авто і потім дві стало ще біля погруддя - на протилежній стороні - ось вам і заторчик на кілька годин. для дуже серйозної транспортної розв"язки.

не думаю, що люди, котрі їхали у тролейбусах чи маршрутках мали менші потреби швидко проїхати ту вулицю, чи ті ж самі автомобілісті, котрі були зажаті в пробці теж нікуди не спішили.

ЗАВЖДИ БУДЬ ЛЮДИНОЮ І ЧИНЯЙ ПО ЛЮДСЬКИ - чомусь це правило забувають, виводячи своє ЕГО у різних проявах...

удачі вам, і нехай дороги будуть чистими від таких же заттятих автомобілістів...

post-2373-0-58852500-1355953249_thumb.jp

post-2373-0-95403800-1355953250_thumb.jp

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас на Кравчука та Карпенка-Карого проїжджа частина чомусь звузилась на 1,5-2 метри. З чиєї ж це вини трапилось? Якщо раніше машина припарковувалась до бровки, то зараз вона припарковується до кучугури снігу, а до бровки ще як мінімум пів метра. Ось тобі й причина затору, а не те, що машина припаркувалась не там.

Не скажу на рахунок інших вулиць, а по цим постійно постійно ходжу на роботу. Так вечорами там ніякі машини не паркуються, не заважають належно почистити сніг. А паралельну до основної Кравчука дорогу, яка тягнеться від В.Інтернаціоналістів до парку, так взагалі до цього часу не прочистили. Це теж з провини автомобілістів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас на Кравчука та Карпенка-Карого проїзджа частина чомусь звузилась на 1,5-2 метри. З чиєї ж це вини трапилось? Якщо раніше машина припарковувалась до бровки, то зараз вона припарковується до кучугури снігу, а до бровки ще як мінімум пів метра. Ось тобі й причина затору, а не те, що машина припаркувалась.

Не знаю чи ви звертали увагу, але це не тільки у вас на Кравчука. Така попа зараз по всьому Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це теж з провини автомобілістів?

Так отож. Спочатку захищали комунальників, мовляв, за день снігу місячна норма випала. Неочікувано. Але ж вже четвер. Практично нічого не міняється...

Власним транспортом не їздити просять, а маршрутки просто неможливо зловити: вони або не зупиняються, або стають так... для порядку, бо туди все-рівно навіть носа всунути не можна.

Сьогодні була свідком неприємної, як на мене, ситуації.

Якась N-на з проїжджаючих мимо зупинки маршруток зупинилась.

Хтось вийшов зовсім, хтось просто щоб пропустити когось. Стояла недалеко від дверей жіночка з хлопчиком (клас 2-3). Їй кажуть: пройдіть далі. Вона: я не буду, куди ж з дитиною(?) - я на наступній зупинці виходжу. І що б ви думали їй сказали? Виходьте ВЖЕ, звільніть людям місце! А вона не людина? Її дитина в школу не поспішає? Чи їм не так холодно як іншим?

Жінка з тим хлопчиком вийшла... Через трошки я їхала в не такій переповненій маршрутці (стояла на сходинках двома ногами))) бо останні дні то все якось переважно на одній) - вони тоді ще не дійшли до наступної зупинки...

Люди, залишайтесь людьми!!! Страшно подумати на що ми ще здатні (в поганому розумінні), якщо трапиться щось гірше, ніж сніг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, залишайтесь людьми!!! Страшно подумати на що ми ще здатні (в поганому розумінні), якщо трапиться щось гірше, ніж сніг...

О! Ви навіть не уявляєте, на що здатна людина. Згадайте тварин, які приходять до оази водички напитись. Так от, якби людина була там, то тварини до тої оази вже не ходили б. Головне - залишатися Людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom, я ж не кажу, що дороги звузились на цілу полосу з вини водіїв, але коли видно, що твоє авто зробить важким проїзд для інших, навіть якщо ти буквально на пару хвилин, хоча за звичай пару хвилин це десь від 15 до 30 мінімум - хіба важко припаркувати машину там, де вона не заважатимите руху, а навпаки звільнене місце дозволить більш якісніше просуватись по дорозі. але як показує досвід спостережень заставити свою дорогоцінну дупу і пройти трішки далі ніж 50 м для багатьох водіїв непосильна проблема. тому паркуються там, де найближче до місця призначення і жалкують, що не можуть заїхати у приміщення...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас на Кравчука та Карпенка-Карого проїжджа частина чомусь звузилась на 1,5-2 метри. З чиєї ж це вини трапилось? Якщо раніше машина припарковувалась до бровки, то зараз вона припарковується до кучугури снігу, а до бровки ще як мінімум пів метра. Ось тобі й причина затору, а не те, що машина припаркувалась не там.

Не скажу на рахунок інших вулиць, а по цим постійно постійно ходжу на роботу. Так вечорами там ніякі машини не паркуються, не заважають належно почистити сніг. А паралельну до основної Кравчука дорогу, яка тягнеться від В.Інтернаціоналістів до парку, так взагалі до цього часу не прочистили. Це теж з провини автомобілістів?

Я в шоці... як наші комунальники справляються зі снігом.. таке враження що чекають весни, коли воно ростане.. Уже 5 днів, а вони не можуть розчистити головні вулиці Луцька.. В селах, кажуть уже все прогорнуто...

Я попрошу. всіх, не ради приколу, а для більшого ефекту - подзвоніть будь ласка в мерію, на гарячу лінію, тел. (0332) 77-79-00 - прийм. голови, 77-79-10, 77-79-20 (30, 40, 41) Гаряча лінія тел. 15-80, повідомте, що вулицю біля 25 школи що прилягає до Федорова, не прочищено зовсім, підїхати щоб забрати дітей - неможливо, діти до школи йдуть по кучугурах! і по дорозі, наражаючись на небезпеку потрапити під колеса авто, що проскакує через чергову кучугуру... Будь ласка - подзвоніть!

Якщо до завтра почистять - всім подякую!

PS. Я телефонував, сказала пані... як не почищено??? :)

Змінено користувачем yvazhaemuy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ви помітили, що не видно техніки, яка б не просто розчищала сніг, а збирала його?

Було б явно менше проблем на обочинах... (до слова: при виїзді з кільця біля історичного на Огієнка нагорнули таку купу снігу, що "Оку" вже було б не видно; скоро й бусів видно не буде :( )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...