Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Один я помітив, що при в'їзді в Луцьк зі сторони Жидичина, самого знаку "ЛУЦЬК" не має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так його вже давно там немає! Жидичин плавно переприростає у Луцьк... :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, Там знак Жидичин недавно (рік назад) тільки з'явився, а ти вже Луцьк хочеш бачити! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер, якщо зупинять в Луцьку за перевищення, скажу ДАЇ'шникам, що їду з Жидичина і не знав, що зараз рухаюсь в межах населеного пункту! :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не світяться обидва ліхтарі над регульованим переходом на Перемоги (там, де вчора людину збили).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не світяться обидва ліхтарі над регульованим переходом на Перемоги (там, де вчора людину збили).

Вже світяться. І певно всі по проспекту. І шось мені думається що причиною ввімкнення є таки позавчорашнє дтп. на жаль. :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Украине началась операция "Внимание! Спецсигнал!"

Операция под таким условным названием продлится на территории государства в период с 28 ноября до 7 декабря.

В течение 10 дней Госавтоинспекция проверит, как водители выполняют требования Правил дорожного движения в части предоставления преимущества в движении автомобилям с включенными спецсигналами.

Профилактические мероприятия будут проводиться в первую очередь в областных центрах и городах с большими транспортными потоками. Там из-за нарушения водителями авто Правил дорожного движения относительно пропуска транспортных средств с включенными проблесковыми маячками, оперативные службы часто не могут своевременно добраться до места назначения. Это, свою очередь, может привести к негативным или даже непоправимым последствиям. Каждому водителю следует задуматься над тем, что ценой игнорирования требований ПДД может стать чья-то жизнь.

Оборудование автомобилей оперативных служб специальными сигналами - не чья-то прихоть, а жизненная необходимость. Там, где ждут вызов "скорую", милицию или пожарную охрану, счет иногда идет на минуты.

Госавтоинспекция МВД Украины напоминает, что согласно законодательству Украины право на преимущество в движении имеют автомобили скорой медицинской помощи, аварийно-спасательных служб, пожарной охраны, милиции, военной автомобильной инспекции, службы инкассации и т.д., которые двигаются с включенными специальными сигналами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Украине началась операция "Внимание! Спецсигнал!"

Операция под таким условным названием продлится на территории государства в период с 28 ноября до 7 декабря.

В течение 10 дней Госавтоинспекция проверит, как водители выполняют требования Правил дорожного движения в части предоставления преимущества в движении автомобилям с включенными спецсигналами.

Профилактические мероприятия будут проводиться в первую очередь в областных центрах и городах с большими транспортными потоками. Там из-за нарушения водителями авто Правил дорожного движения относительно пропуска транспортных средств с включенными проблесковыми маячками, оперативные службы часто не могут своевременно добраться до места назначения. Это, свою очередь, может привести к негативным или даже непоправимым последствиям. Каждому водителю следует задуматься над тем, что ценой игнорирования требований ПДД может стать чья-то жизнь.

Оборудование автомобилей оперативных служб специальными сигналами - не чья-то прихоть, а жизненная необходимость. Там, где ждут вызов "скорую", милицию или пожарную охрану, счет иногда идет на минуты.

Госавтоинспекция МВД Украины напоминает, что согласно законодательству Украины право на преимущество в движении имеют автомобили скорой медицинской помощи, аварийно-спасательных служб, пожарной охраны, милиции, военной автомобильной инспекции, службы инкассации и т.д., которые двигаются с включенными специальными сигналами.

http://www.youtube.com/watch?v=zIrqqz9w0eE

  • Опубликовано 25.11.2012 пользователем Andrew Zhukovyen
    если предположить, что не спешат - то нахрена маяки включать было?

Змінено користувачем sasha1991
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається в нас без сирени ніхто і не зрозуміє шо то "швидка" і вона кудись спішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня ехал в 7:30 утра по пр. Грушевского, не дорога а лед, повернул на ул. Кузнецова, и перед выездом на пр. Перемоги тоже лед, хорошо что работает ABS - смог объехать пешехода. Будьте внимательнее в тех местах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повернул на ул. Кузнецова, и перед выездом на пр. Воли

точно Воли?

Очепятка, исправил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному цікаво якого хе ніхто не чистить дорогу??

Завтра буде повна жо... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не будь бачив снігоприбиральну техніку? Я ні.

«Ты суслика видишь? — Нет. — И я нет. А он есть!» (фильм «ДМБ»)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не будь бачив снігоприбиральну техніку? Я ні.

«Ты суслика видишь? — Нет. — И я нет. А он есть!» (фильм «ДМБ»)

я сьогодні зранку бачив, як одна "посипалка" працювала: на швидкості 60 км/год пронеслась по пр.Молоді. толку від такого посипання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хв тому по вулиці Рівненській пронеслося 4 автомобілі МАЗ з лопатами в одному напрямі, посипайки чомусь не включали (хоча піском були загружені)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може завтра в 6 ранку почистять, ібо сніг падає і падає, весь пісок за ніч накриє 20-30 см шаром і толку від прибирання... Якщо ні то співчуваю тим хто завтра зранку на роботу на авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може завтра в 6 ранку почистять, ібо сніг падає і падає, весь пісок за ніч накриє 20-30 см шаром і толку від прибирання... Якщо ні то співчуваю тим хто завтра зранку на роботу на авто.

Громадському транспорту теж несолодко буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чотири МАЗи сьогодні чистили дороги. Бачив як вони їхали зі сторони сорокового в напрямку "Фуршету". Потім зустрічав їх коли їхали з Соборності через міст до стадіону. Так що техніка працює, але що буде до ранку...

Піском посипати зараз немає сенсу. Сніг продовжує сипати. З машини вийдеш на 10 хв., повертаєшся назад і знову доводиться чистити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні ввечері їхав зі сторони В-Волинського в Луцьк, дорога ппц слизька, автомобілі їдуть зі швидкістю 50 км/год обігнати важко, сніг заліплює лобове скло...

І ще я б повбивав тих "помилок природи" які в таку погоду (якраз сутеніло) ходять по проїзній частині (залєпляні хрони), а є ще й такі неадекватні, які на велосипеді їздять по дорозі......

придурки... самі жити не хочуть ще й інших під "статтю підведуть"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім добрий вечір. Їздив в адреналін , щойно повернувся. Дорога не чищена, просто жах, їхати дуже важко.... снігу на дорозі 7- 10 см а на деяких "участках" і більше, жодної машини Луцькспецкомунтранс не бачив!!!! Куди ділись наші служби???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...