Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Ти маєш на увазі так:

50-232.gif

50-436.gif?

І поставити їх десь на тих 10 метрах між переходом через К.-Карого і поворотом до ТамТаму? Імхо, немає сенсу.

Так.

А про сенс я мови і не вів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусіде, свого часу я теж казав поставити додаткові попередження на мосту для привертання уваги водіїв. Тоді "баба яга була проти" ;)

І зараз проти - там все видно.

В нашому випадку місцеві водії мають знати, попередження стосується більше для водіїв з інших міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зараз проти - там все видно.

На даний момент - нє. "Зьобри" то нема... :/ Та й знак переходу можна було б в "світловідбивну" рамочку взяти...

В нашому випадку місцеві водії мають знати, попередження стосується більше для водіїв з інших міст.

Водії з інших міст перед поворотом теж мають натискати на гальма - на них теж діють ПДР і закони фізики ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водії з інших міст перед поворотом теж мають натискати на гальма - на них теж діють ПДР і закони фізики ;)

Сусіде, не починаймо знову непотрібне))

По темі. Натискати-то повинні, але чи натискають-то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натискати-то повинні, але чи натискають-то?

Певно так, оскільки, наскільки я чув, на мийку напрямУ досі жодної машини не влітало. Чи влітали? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натискати-то повинні, але чи натискають-то?

Певно так, оскільки, наскільки я чув, на мийку напрямУ досі жодної машини не влітало. Чи влітали? :)

Не те. щоб на мийку, але кілька разів стовпи там "цьомали", до того ж досить серйозно. Ну і кілька ДТП авто в авто там теж були. Я навіть, здається, в "аваріях" десь був прописував, пошукай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те. щоб на мийку, але кілька разів стовпи там "цьомали", до того ж досить серйозно. Ну і кілька ДТП авто в авто там теж були.

І знову ж таки: пішохідний перехід до тих аварій зовсім ні до чого.

Забув ще одне. Новий знак по Карпенка. Висить за мостом, біля Юванту, перед світлофором. Дозволяє рух прямо з правої полоси)))

Крім того, від світлофора забрали додаткову секцію для руху направо! Певно, наш лист таки посприяв до перегляду дорожньої обстановки на цьому світлофорі. *YAHOO* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те. щоб на мийку, але кілька разів стовпи там "цьомали", до того ж досить серйозно. Ну і кілька ДТП авто в авто там теж були.

І знову ж таки: пішохідний перехід до тих аварій зовсім ні до чого.

А оце ще треба довести, оскільки повернувши направо, до Там-Таму, і раптово побачивши перед собою пішохода, природнім рухом є рвонути руля вліво, щоб не збити людину. А що там, по зустрічній рухається - то інше питання, на нього часу не лишається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і раптово побачивши перед собою пішохода,

Дада - пєшєходи ані такіє, ані вєздє. =) Це проблема водія, який не скидує швидкість на повороті до допустимої, а не пішохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15. По Перемоги Стадіон -> Меморіал. (можу помилятись)

16. По Грушевського біля магазину "кутовий"

Не пам*ятаю точно, але вроді по Перемоги біля історичного те ж саме.

Мо' fedot згадає. А як нє, то завтра сам гляну.

Є зебра на відсотків 70. Вичьорківаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і раптово побачивши перед собою пішохода,

Дада - пєшєходи ані такіє, ані вєздє. =) Це проблема водія, який не скидує швидкість на повороті до допустимої, а не пішохода.

Я вже висловлювався по цьому питанню. Кому легше, якщо водій буде винним, а пішохід - трупом..на переході??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже висловлювався по цьому питанню. Кому легше, якщо водій буде винним, а пішохід - трупом..на переході??

Я теж висказувався - від придурків-водіїв і придурків-пішоходів ніхто не застрахований: одні на переході не переставляють ногу з газу на гальма, другі - задерши носа, валять на дорогу. Від них жоден знак не захистить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще тиждень тому побачив, що нарешті зняли знак "односторонній рух" від ВНУ до Винниченка по Бандери.

Пройшло півроку і знак вернувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, задрали! Другий день світлофори на пр.Перемоги не працюють!!!!!1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехал сегодня по улице Карпенка-Карого с улицы Дубенской в сторону Варшавского рынка и заметил , что убрали со светофора зелёный свет при повороте на право на мост возле заправки Укрпетроль . Там сейчас висит только один зелёный сигнал светофора .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пр. Перемоги....перед мостом до ТАМ ТАМ знак 5.35 є...а розмітки невидно.!

post-7914-0-16286300-1306325770_thumb.jp

Змінено користувачем sasha1991
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вул. Перемоги....перед мостом до ТАМ ТАМ знак 5.35 є розмітки невидно.!
Цьому переходу присвячено приблизно 2 сторінки дискусії у цій темі ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або дорожники читають борду, або подіяло волшебний пєндаль доручення Романюка привести до 01.06 дорожню розмітку в місті до нормального стану (підслухав на трансляції сесії міськради від 25.06): наш холіварний перехід став відповідати вимогам ДСТУ - на нього нанесли дорожню розмітку!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або дорожники читають борду, або подіяло волшебний пєндаль доручення Романюка привести до 01.06 дорожню розмітку в місті до нормального стану (підслухав на трансляції сесії міськради від 25.06): наш холіварний перехід став відповідати вимогам ДСТУ - на нього нанесли дорожню розмітку!!! :)

А запит свій, про к-ть ДТП на даному переході, забув?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На проспекті Перемоги почали блимати зеленим світлофори, принаймні дальній від мосту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На проспекті Перемоги почали блимати зеленим світлофори, принаймні дальній від мосту.

Зверни увагу ще й на таке. На обох цих світлофорах з"явився червоний "мигаючий". Я, чесно кажучи, так сміявся, що ледь під нього не проїхав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А запит свій, про к-ть ДТП на даному переході, забув?

А шо "запит"? Я питав в ДАІ, а не в міськраді. Хоча може й теж вплинуло. ХЗ

На обох цих світлофорах з"явився червоний "мигаючий". Я, чесно кажучи, так сміявся, що ледь під нього не проїхав))

Є такий глюк. Спочатку червоний моргає, потім до нього додається жовтий і після того вони змінюються на зелений. Плакав від "щастя" =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перекрёстке возле Юванта, если ехать от Сафрона в сторону базара, появилась стрелочка, разрешающая движение прямо из правого ряда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...