Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Можливо ти і правий, але чому ніхто не кіпішує щодо "лежачих" біля 4ї школи, на Чернишевського, біля Там-Тама?

на Чернишевського вже нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Чернишевського вже нема.

ХМ, цікаво, на 3й день Паски ще був)

Біля моста по Перемоги є ще 15 школа, тому наявність "лежачого" частково вже виправдана.

В рідному місті моєї дружини (розміром з Ковель) "лежачих" валом, на кожному кроці, за те ніхто не гасає. По Перемоги ввечері і вночі саме гасають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ти не відповів на запитання: З якою періодичністю (в метрах), на твою авторитетну думку, повинні повторюватися пішохідні переходи на рівній ділянці дороги?

Не дивлячись на відверту іронію з твого боку, скажу: для такої вулиці як Львівська, - через 300 метрів.

ДБН В.2.3-5-2001

Пішохідні переходи в одному та різних рівнях

3.17 Пішохідні переходи в одному рівні з проїзною частиною в умовах нового будівництва улашто¬вуються через вулиці (дороги) на відстані один від одного не менше, м:

магістральні вулиці (дороги) загальноміського значення з регульованим рухом 300

магістральні вулиці районного значення 250

вулиці та дороги місцевого значення:

житлові вулиці 150

дороги промислових і комунально-складських зон 200

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, і шо? Відповідає "моя авторитетна думка" дебеену? =)

До речі, в дебеені йдеться про нове будівництво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, і шо? Відповідає "моя авторитетна думка" дебеену? =)

До речі, в дебеені йдеться про нове будівництво...

В тому місці, про яке ми говорили, однозначно - ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel,

xxx: А я считаю, что "бебебе" - беспроигрышный аргумент в любом споре :)

yyy: Нет, беспроигрышный аргумент это вопрос:"И чо?"

xxx: я и на твое "И чо?" могу сказать "бебебе" )

yyy: И чо?

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
За парковку на проезжей части будут лишать прав

Untitled-122.jpg Как сообщил начальник Управления ГАИ МВД Украины Валерий Лозовой, Госавтоинспекция предлагает изменить законодательство и разрешить лишать прав водителей, которые будут парковать свои транспортные средства на полосах для общественного транспорта, отведенных в принимающих городах к Евро-2012.

«В Донецке и Киеве уже выделены отдельные полосы для движения общественного транспорта. Однако возникла проблема - водители паркуют на них свои авто. Поэтому мы планируем внести изменения в административный кодекс, чтобы усилить наказание за такие нарушения, вплоть до лишения водительских прав», - сказал он. По его словам, в двух других принимающих городах Харькове и Львове созданием отдельных полос к ЧЕ сейчас занимаются на уровне местной власти.

За парковку на проезжей части будут лишать прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прошууууууууу - закидайте ДАІ листами! Умаляю! =D

Вирішив не чекати когось - 10.05 відправив запит, відповідно до вимог нового закону "Про доступ до публічної інформації", в міське ДАІ. Сьогодні прийшла відповідь:

post-3641-0-60813700-1305887962_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшла відповідь

нагадало: «У вас несчастные случаи на стройке были?... Будут! »

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прошууууууууу - закидайте ДАІ листами! Умаляю! =D

Вирішив не чекати когось - 10.05 відправив запит, відповідно до вимог нового закону "Про доступ до публічної інформації", в міське ДАІ. Сьогодні прийшла відповідь:

А тепер давай звернемося до гарного джерела інформації - Борди, а саме до теми "Сьогоднішня чергова ДТП - статистика автоаварій":

Десь годину тому чергова ДТП на переході біля мосту на пр.Перемоги - кажуть збили якусь дитину, забрала швидка.

Сьогодні по обіді на переході біля 5-ї школи перед мостом Авео збило дитину з рожевим рюкзачком. О 17.00 якраз стояла швидка.

ДТП сталася о 16:39, в мене на очах. Дійсно, водій Авео збив дитину років 8-9ти. Ситуація неоднозначна - вини водія я ні в якому разі не зменшую - все ж таки пішохідний перехід, але дитина через нього не йшла, а перебігала, до того ж досить швидко. Дитина жива, серйозних ушкоджень, відкритих переломів не було видно. На мій, не медика, погляд, перелом ноги....

На фото - водій Авео зліва, в нагнутій позі. Вів себе адекватно, нікуди не тікав, нічого не доводив...Казав, що винен. Чи ДАІ дочекався - не знаю.

Швидка приїхала досить оперативно - мій виклик зареєстрували, здається, 16:41, швидка була вже за хвилин 5. Але перед нею встигла інша швидка, яка поверталася з виклику, проїхала місце ДТП ще до того, як воно сталося, і, розвернувшись між світлофорами та значним транспротним корком, поспішила назад. Респект та повага бригаді, які не полінувалися поцікавитися, що там сталося.

П.С. Якого х** треба було Швидкій об"їжджати по забитій Кузнєцова? Просив пошвидше приїхати - дитина все ж - пояснив, що швидка спокійно може приїхати під міст на Перемоги і виїхати біля Світлолюксу прямо до місця ДТП, на проїжджу частину - бровочка там низенька....Чи водії Луцька не знають?

П.П.С. Сам живу поряд того переходу. Шукаю змогу "примусити" місцеву владу покласти біля того переходу "лежачих мєнтів"..Вже на тому переході не один "задок" почовпаний і не одна людина постраждала. Дякую Ярчику за поради - буду щось намагатися зробити. Хто може допомогти чимось - буду безмежно вдячний

ДТП приблизно 12:30 пр.Перемоги перед мостом,була швидка.

Тай корок був від Авангарда.

Хтось знає що там трапилось?

Приблизно о 18.45 звернув увагу на значний "затор" на мості по пр. Перемоги - вже не час пік, тож я здивувався. Виглянув з вікна і побачив, що біля переходу стоїть "швидка" з увімкненими маячками, якесь авто трохи далі, напіврозвернуте,з аварійкою....ДТП однозначно, боюся аби лиш не як в попередньому пості - надто вже багато народу нехтує тим переходом, сидячи за кермом автомобіля.

І це тільки ті випадки, які зафіксували бордовці і які знайшов я, а бордовці ж не всюдисущі.

Кому будеш вірити? ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, віра - то одне, а статистика - то друге. Можу припустити, що якесь з тих чотирьох ДТП, згадку про які ти цитуєш, прив'язувалось не до "пішоходного переходу між будинками №20 та №21 по пр.Перемоги", а, наприклад, до зупинки маршрутного транспорту, чи до будинку №17 чи №18. Крім того, те, що прийхала швидка, певно таки не означає, мовою міліційської статистики, що є постраждалі - могли дати ватку з нашатирьом понюхати, царапину йодом замазати і поїхати собі далі; "постраждалий" (тут кажу про тих, хто був в авто, яке попало в ДТП) не звертався в лікарню - отже він не постраждалий. :)

<Підпис> К.О.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, віра - то одне, а статистика - то друге. Можу припустити, що якесь з тих чотирьох ДТП, згадку про які ти цитуєш, прив'язувалось не до "пішоходного переходу між будинками №20 та №21 по пр.Перемоги", а, наприклад, до зупинки маршрутного транспорту, чи до будинку №17 чи №18. Крім того, те, що прийхала швидка, певно таки не означає, мовою міліційської статистики, що є постраждалі - могли дати ватку з нашатирьом понюхати, царапину йодом замазати і поїхати собі далі; "постраждалий" (тут кажу про тих, хто був в авто, яке попало в ДТП) не звертався в лікарню - отже він не постраждалий. :)

<Підпис> К.О.

Статистика, то така річ, що, коли вона погана, то псує життя багатьом дядькам в погонах, тому задля власного спокійного життя, можна цихвєркі і поперекручувати. Ти ж не перевіриш їхні бази? То-то і воно, Кеп...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную скласти перелік нерегульованих пішоходних переходів в м.Луцьку з відсутньою дорожньою розміткою і відправити пану Романюку з великим проханням "забезпечити кращу видимість пішоходів на перерахованих пішохідних переходах шляхом нанесення дорожньої розмітки 1.14.1". Хто проти? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то як - буду просити всіх небайдужих і ініціативних доповнювати "Перелік нерегульованих пішоходних переходів м.Луцька, на яких відсутня дорожня розмітка 1.14.1 ("зебра"), та, на яких, з т.з. громадськості міста, вона має бути першочергово нанесена"? :)

В такому форматі:

1. пр. Перемоги, 20-21

2. пр. Соборності, 11л (ТЦ "Гостинець")

3. пр. Соборності, 9-14

4. пр. Соборності, 1-4

5. пр. Відродження, 55

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Конякіна багато переходів, на яких вже розмітки майже нема

Федорова навпроти 25 школи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, маєш на увазі де знак стоїть, а зебри нема/стерта?

Тоді ще біля вокзалу де в тролейбусів відстійник (між Привокзальною і ним). Там 2 перехода через 10 метрів, от на другому, тому що ближче до вокзалу розмітка тільки біля тротуарів. Не пам*ятаю точно, але вроді по Перемоги біля історичного те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже:

7. вул. Федорова, 4-7

8. пр. Пр-та Грушевського, 28-31

По Конякіна багато переходів, на яких вже розмітки майже нема

Точно! Біля "Окко", наприклад. Ще є?...

9. вул.Конякіна, 11-16б

Dream, маєш на увазі де знак стоїть, а зебри нема/стерта?

Ага.

Не пам*ятаю точно, але вроді по Перемоги біля історичного те ж саме.

Мо' fedot згадає. А як нє, то завтра сам гляну. Точно пам'ятаю, що немає зебри на примиканні Огієнка. І також перехрестя Огієнка з 8 березня теж "стрьомне" - знаки переходу поставили, а зебру намалювати забули. Тому:

10. вул. Шопена, 22а-24 (через вул.Огієнка)

11. вул. Огієнка, 1-4, 3-6 (перехрестя з вул. 8 березня).

Згадав ще:

12. вул. Огієнка, 20 (через вул.Огієнка перед перехрестям з вул.Клима Савури). - теж знак поставили, а зебру забули. Пішоходів ходить багато, а водії, в масі своїй, не дуже на них звертають увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...