Перейти до змісту

Вибори Луцького мера


yav

Голосуємо за:  

258 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

тема цікава, особливо йойкнуло серденько, що ті хто вкрали на великого бізнесмена, не будуть вкрасти ще більше, а будуть людям роздавати подарунки, тільки для цього потрібно стати мером, бо коли ти мер, то гарніше виглядає, як ти даєш подарунки, ніж як би ти був великий бізнесмен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

тема цікава, особливо йойкнуло серденько, що ті хто вкрали на великого бізнесмена, не будуть вкрасти ще більше, а будуть людям роздавати подарунки, тільки для цього потрібно стати мером, бо коли ти мер, то гарніше виглядає, як ти даєш подарунки, ніж як би ти був великий бізнесмен.

а от те, що ви пишете - як мінімум не гарно. Ви поняття не маєте, хто, скільки і на які потреби жертвує. Якщо одні дадуть сто гривень і кричать про це у всіх газетах (той самий Романюк, до речі), то інші цього не афішують... а ви підіть до храму, який будується, почитайте, хто жертвував, зайдіть в садочки, сиротинці, попитайте у вихователів, хто допомагає... чого в нашому суспільстві людина, яка має гроші - негатив... всі кричать "вкрав!".. а ви покажіть і розкажіть: де вкрав, за яких обставин? це дурість. це таким комуністам як романюк воно майже на голову впало, чорнусі, мікулічу, які в один десь з директорів радянських підприємців стали мільйонерами... а є інші приклади людей, які пахали не покладаючи рук... але в це наша зіпсута моральність вірити не хоче.. простіше сказати "вкрав!"... то піди і собі вкради.. що, кишка тонка?? чи чесний крепко??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то піди і собі вкради..

підходящий лозунг для чинуш))))) сдєлаєм утопію ріальностью :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yav, я повторюсь:

А Ви, шановний yav, за котрого "активного лідера" тєльняшку на хруді рвете? Мені так, чіста інтірєсна. З правильної сторони заходите, попахує аткравєнним пєаром. Просто цікаво хто натішився грошима, а Вас тішить "думкою".

Відкрийте вже тайну - хто цей Робінгуд-альтруіст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то піди і собі вкради..

підходящий лозунг для чинуш))))) сдєлаєм утопію ріальностью :0123:

я не про чиновників. хоча про тих теж не скажеш, що крадуть, вони - відмивають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дохтур, мєня всє ігноріруют?

Що стоються пожертв, меценатства і спонсорства. Любий вид допомоги, якщо він щирий, повинен бути тихим і не голосним. Мається на увазі не тільки піар в масмедіа, але і оце от зайдіть попитайте хто... скільки... церкви... садочки і тепе. Якщо людина розказує про це третім лицям - то вже піар. Просто піар може бути різний. Інколи краще пустити тихо повільно і точково... принесе кращі дивіденти. Достойна людина зробить піар на власних властивостях господарника, менеджера, стратега але не на меценастві. А допоможе тихо, так щоб ніхто не знав.

Це раз.

Два. Немає у нас людей які ідуть в політику заради благих цілей. Так, можливо, він відкрито красти не буде, але буде "кришувати" власний бізнес і сателіти. При чому кришувати так, що можливо краще якби він тупо хапнув. Тук як в казочці про принца і дракона. Пішов принц з чистими помислами, вбив дракона... і сам ним став. От така [вирізано цензурою], малята.

Так що, оці всі трелі шо мій кандидат "цаца", а ваш "кака" залиште для тих у кого лапша краще до вух ліпне.

І взагалі, давайте за активний піар на Борді гроші брати. Я сер'йозно. Фокусна група не така велика, але дуже активна. Нехай піаряться, але за гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай піаряться, але за гроші

не треба вірити в дива.

то все велика лажа..

як солов"ї вони співа.

бо голос твій щось важить.

та тільки згинуть у літах

їх обіцянки милі.

то може ну їх,брате,нах?

ми і без них щасливі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 yav Наші міліонери і захдні міліонери, то дві і ДУЖЕ великі різниці ;) (Рокфеллер починав з вуличної продажі пончиків, а наші з озброєного рекету і "вимагательства")

Тим більше, людина яка так тяжко накрала, не поділиться за просто так(бо вона знає, яких зусиль це вартує), якщо там нема його користі. Тому, жертвують вони свої кошти з "умислом" в свою користь, так би мовити професійна звичка - гроші мають заробляти ще більші гроші ;)

Та в принципі хай крадуть собі на здоров"я, але хай нам не втюхують як лохам, що вони такі безкористні, щедрі альтруїсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а наші заможні люди всі як один з бітами на кутками стояли, і ТАКИЙ статок собі сколотили!! Та важко людям змиритися, що в той час, як вони і їхні батьки в 90-х на диванах лежали і плакались "о, боже, що сталося з країною", є люди, які жопу рвали і пахали, як папи карла, ризикуючи, до речі, життям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є люди, які жопу рвали

признаешь, что п_дорасы? :rolleyes:

признаю, що у вас зіпсуте абстрактне мисленння :) з такими означеннями треба бути обережними... для чого людей незнайомих ображати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а наші заможні люди всі як один з бітами на кутками стояли, і ТАКИЙ статок собі сколотили!! Та важко людям змиритися, що в той час, як вони і їхні батьки в 90-х на диванах лежали і плакались "о, боже, що сталося з країною", є люди, які жопу рвали і пахали, як папи карла, ризикуючи, до речі, життям

Шо небуть.

Почали за здравіє, закінчили...

Знаєш таких людей - маладєц! Іди купи собі морозиво.

І не парафінь людям моСк умовно пазітіфними меценатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та важко людям змиритися, що в той час, як вони і їхні батьки в 90-х на диванах лежали і плакались "о, боже, що сталося з країною",

Говорити, розписуватися треба за себе, особисто моя мати тяжко пахала на строїці у 90-ті, і переконаний, що багатьох теж батьки тяжко пахали за ту копійку, якої роками не виплачували, ті ж самі міліонери, які здобули свої статки, а зараз вони вже патріоти-бізнесмени.

є люди, які жопу рвали і пахали, як папи карла, ризикуючи, до речі, життям

Да були такі, і ще до сих пір є, тільки замість спортивного костюмчика і бритої голови, вони в піджачках із модними зачісками, але ж феня то залишилася.

yav, Я не осуджую твоїх "чиста канкретных, правелных пацанов", тільки не треба з них робити героїв і "білих капіталістів".

------------------------------------

Пройде ще мінімум 30-50 років, поки в нас почнуть появлятися перші міліонери, з західної моделі розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А помните автокатастрофу в которую попал Шиба, и вышел сухим из воды.... давно это было, но этого факта хватит что бы не голосовать за него!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на стаціонарний дзвонила дівчина, з якогось дослідного інституту Києва питала чи я задоволений роботою Шиби. Опитування. Вам не дзвонили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А помните автокатастрофу в которую попал Шиба, и вышел сухим из воды.... давно это было, но этого факта хватит что бы не голосовать за него!

Та да, засвітитися в аварії з розстєбнутою ширінкою, бухим, з якось бля жіночкою, з квитками з "Лагуни" - це саме те що треба для рейтингу, шкода що електорат вже це призабув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А помните автокатастрофу в которую попал Шиба, и вышел сухим из воды.... давно это было, но этого факта хватит что бы не голосовать за него!

Та да, засвітитися в аварії з розстєбнутою ширінкою, бухим, з якось бля жіночкою, з квитками з "Лагуни" - це саме те що треба для рейтингу, шкода що електорат вже це призабув.

У нього навіть рука у тії позі зусталася загісована :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на стаціонарний дзвонила дівчина, з якогось дослідного інституту Києва питала чи я задоволений роботою Шиби. Опитування. Вам не дзвонили?

І до нас дзвонили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нинішній голова обласної ради Анатолій Грицюк на майбутніх місцевих виборах балотуватиметься на посаду луцького міського голови від партії «Батьківщина».

Про це 27 липня заявив на прес-конференції народний депутат, член парламентської фракції БЮТ Євген Кирильчук.

http://www.volynnews.com/news/volyn/16817/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на стаціонарний дзвонила дівчина, з якогось дослідного інституту Києва питала чи я задоволений роботою Шиби. Опитування. Вам не дзвонили?

І до нас дзвонили

цікаво, а щось конкретне питали, чи загалом? ну, та оцінити дороги, соціалку т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yav

я спитав хто їх фінансує і в якій партії їх начальник, - сказала що ніхто, ми незалежн... бла бла бла...

просила оцінити роботу мера,... я сказав що за нього голосувати не буду і в двох словах що я думаю взагалі про цю владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на стаціонарний дзвонила дівчина, з якогось дослідного інституту Києва питала чи я задоволений роботою Шиби. Опитування. Вам не дзвонили?

І до нас дзвонили

цікаво, а щось конкретне питали, чи загалом? ну, та оцінити дороги, соціалку т.д.?

говорила з ними теща, питалися більше про Шибу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще точно не визначилась за кого буду голосувати, але точно не за Токарського

цей точно якщо зробить щось для міста, то потім це нам же і боком вилізе

зробить, наприклад, дороги, то потім таку платню виставить щоб по них ходити, що дешевше буде крила купити))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз найвищий рейтинг мають РОманюк і Кривицький. Але якщо вони не йдуть, то основна заркба буде між Шибою і Грицюком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...