Перейти до змісту

Вибори Луцького мера


yav

Голосуємо за:  

258 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Трохи більше 100 днів до виборів міського голови Луцька. Давайте обміняємося порадами, думками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

в РОманюка шансів багато.

Але, ще пісями по воді вилано, чи схоче він після губернатора стати мером.

Козюра розумний, постійно Шибу парфінить і то по дєлу.

Токарський - непрохідний. Весь базар проти :)

В Шиби місто вже погавнішало...

Кривицький - нізащо - продав вже все , що міг, і далі допродуватиме, що не встиг, або Шиба завтикав.

Інших навіть не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в РОманюка шансів багато.

тогда на прием в "міськраду" будут пропускать только тех у кого будет "кредитка привата"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здавалось, що Шибу уже ніхто не підтримає, а ле ж ні, хтось-таки знайшовся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кого б ми не проголосували, а всеодно буде мером той, кого поставить влада :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кого б ми не проголосували, а всеодно буде мером той, кого поставить влада :(

сто пудов правда! От згадайте: хто на попередніх виборах голосував за такого Шибу? Я тоді навіть нічого й не чув про нього, зі знайомих всіх моїх ніхто теж не чув і не голосував...але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кіко бабла треба на висування? піде під гаслом "Перший інтернетівський мер"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минулого разу Шибу поставили, хоча ніхто там за нього не голосував особо

то і цього разу думаю буде той хто має бути, а не той за кого ми будемо голосувати.

це будуть перші на моїй пам"яті вибори мера коли я не знатиму за кого голосувати.... більшість прізвищ належать людям за яких голосувати неможна.... а хто всі інші ? хйз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ху из, "Чижик Олександр, бізнесмен" а то только бигборды были когда в городе на которых он с "8 марта" поздравляет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте, не Шибу вибрали, а представника БЮТ - це велика різниця. А цих виборів взагалі кандидати на міські голови подаються ВИНЯТКОВО партіями. Від "Нашої України" буде Козюра, від БЮТу, кажуть, Богдан Прус, від Партії регіонів - Кривицький, від Тігіпка - Романюк.... решта, не знаю... але знаю точно, що хочу голосувати за Особистість, а не за партійного ставленика. Шибин досвід показав: люди голосували за Юлю, а вона кого їм підсунула?? Особисто я вагаюсь між двома кандидатами. Знаю точно, що голосувати буду за людину самодостатню і заможну, а то чекати, поки докраде те, що після Шиби лишилося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ху из, "Чижик Олександр, бізнесмен" а то только бигборды были когда в городе на которых он с "8 марта" поздравляет

я думаю, що Чижик більше хоче не на мера, а в міськраду - пару місць... а то раніше себе піарив, а зараз свою організацію - партію лучан на тих самих бордах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте, не Шибу вибрали, а представника БЮТ - це велика різниця.

Шиба був самовисуванцем, а від БЮТ був інший кандидат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шиба був самовисуванцем, а від БЮТ був інший кандидат.

це спочатку бют литвинюка висунула, а потім з"явився Шиба - керівник якогось там осередку БЮТу, міського, чи що?? через що після перемоги Шиби Литвинюк і в суди подавав, ніби-то два кандидати не могло бути від однієї політ.сили, не знаю, як заклагодили цей момент, але на час попередніх виборів шиба був членом партії батьківщина - це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что к 31-му октябрю Луцк превратиться в Нью-Васюки, ибо аккумулировые средства пойдут на ремонты дорог, домов и тд и тп (это уже видно по дороге на ГПЗ). Коню понятно, что это предвыборный пиар, но - хоть череж Ж, но что-то ДЕЛАЕТЬСЯ, а не ОБЕЩАЕТЬСЯ. И до кризиса делалось - спортплощадки, крыши, теже дороги... По-этому, при всех недостатках, я буду голосовать за Шибу.

Романюк - мягковат как для мэра (но как человек - супер)

Кривицкий кроме Воли и Хмельницкого нифига не сделал (ой забыл - музшколу дочке за копейки продал)

Бондарь. Через три дня как стал губернатором, Луцк был завален снегом и дворики не успевали его убирать, а его тёщи двор чистился единственным грейдером. Плюс дачи-шашлыки-девочки на Свитязе, аж весь Луцк гудел про подвиги губернатора.

Козюра - много фигни замечено за ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосувати буду за людину самодостатню і заможну, а то чекати, поки докраде те, що після Шиби лишилося...

шкода що багато людей так думає... не буде порядку в нас ніколи.

без мата не описати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кіко бабла треба на висування? піде під гаслом "Перший інтернетівський мер"!

Офіційно бабло невелике (грошова застава 10 мін заробітних плат).

Потрібно щоб ти на момент створення виборчих списків входив в партію, яка зареєстрована більше чим 365 днів, і відповідно ця партія тебе висунула на пост мера.

Це згідно з новими поправками, але чує моя п'ята точка, що ще буде достроково скликатись парламент для ухвали "ще новіших" змін.

Не офіційно, як каже один мій кАлєга, достаточно одного мільйона і грамотної організації. От таке...

P.S пішов флуд і офф топ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю точно, що голосувати буду за людину самодостатню і заможну, а то чекати, поки докраде те, що після Шиби лишилося...

Як відомо, гроші зайвими ніколи не бувають, тому, думаю, хто не буде мером - буде красти, і не тільки для себе, а й для всієї свої родини :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка, а хто з вище перераховних кандидатів не краде і красти не буде(якщо стане мером)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно буду голосувати за Романюка, якщо він піде на вибори і нічого кардинального не станеться...

Сам недавно проводив соціологічне опитування в районі Глобуса..., питання були по поводу виборів мера,..., так ось можу з впевненістю сказати, що більшість з опитаних віддали голос за Романюка, на 2-му місці був Кривицький,3-й чи то Шиба, чи то ще хтось (вже точно не пригадаю ),...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидати

Станом на сьогодні йдуть на 99,6% хочуть в крісло мера такі кандидати:

* Шиба Богдан Павлович - Луцький міський голова

* Бондар Володимир Налькович - депутат Волинської обласної ради

* Козюра Андрій Григорович - депутат Луцької міської ради

* Чижик Олександр Валентинович - підприємець, депутат Луцької районної ради

Почали засвітку, але вагаються:

* Арент Сергій Сергійович - підприємець, голова ГО “Погляд Патріота”

* Голєва Олена Василівна - голова ВОО “Європейська партія”

* Чернецький Олег Станіславович - підприємець

* Мельник Євген Іванович - підприємець, член партії “Свобода”

* Мамосюк Світлана Вікторівна - депутат Луцької міської ради, голова ГО “За чесну владу”

Можуть піти, але думають:

* Романюк Микола Ярославович - голова Волинської ОДА - тоді, а нині знову керівник РГУ Приватбанку у Волинській області

* Свирида Олександр Миколайович - керівник фракції БЮТ у Волинській облраді, бізнесмен

* Главацький Олександр Філімонович - шоумен

* Чорнуха Віктор Григорович -депутат обласної ради, бізнесмен

* Кравчук Святослав Євгенович - заступник голови Волинської ОДА

* Кривицький Антон Федорович - попередній міський голова Луцька

* Никітюк Володимир Сергійович - депутат Луцької міської ради, підприємець

Ті, що зійшли з дистанції:

# Клімчук Борис Петрович - Тоді - Надзвичайний і Повноважений Посол України в Республіці Азербайджан, а нині голова Волинської ОДА

http://lutsk2010.org.ua/%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B8/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...