Перейти до змісту

Вибори Луцького мера


yav

Голосуємо за:  

258 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

хто в курсі, а хто стоїть за Козюрою?

по відгуках вроді непоганий юрист

крім того не хочеться голосувати за старпьорів, може вже когось молодшого у владу, щоб поворушити болітце?

Чижик з своїми дурнуватими віршиками про "злих банкірів" і т.д. на бігбордах кумарить, якийсь дєцкій сад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім того не хочеться голосувати за старпьорів, може вже когось молодшого у владу, щоб поворушити болітце?

Молодь нехай займаєтся бізнесом і там реалізовує свій потенціал. Займаючи бізнесом можна допомогати знедоленим і місту не менше, якщо не більше чиновників! А мер, це все рівно чиновник, всьго лиш державний управлінець. І що молода людина буде робити на такій посаді? Там потрібен досвід, життєва "закалка" і т.п... А для когось це всього лиш "фан" позмагатись в виборах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вибирати між Козюрою і старпьором, то оберу старпьора. Мер - то не тільки папірці писати (Козюра - лідер по деп. запитам), мер - це ще й господар, а Козюра тільки балаболити писати вміє: коли журналісти ЖАРТОМА запропонували очолити ЛПЕ і на ділі показати Шибі як треба працювати, а не тільки критикувати, то шановний юрист "включив окуня". Все - для мене він, як політик вмер, бо мер буде повинен вирішувати питання складніші ніж в Депо, а він сцикнув навіть жартома стати до керма підприємства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну судити по одній фразі мабуть не варто, тим більше він по ходу керував фірмочкою: 

- травень 2001 р. – серпень 2001 р – директор ТзОВ «ІнтерБізнес», м. Луцьк;
- з біографії :)

а ти за кого плануєш, за Шибу, чи що? хто твій "старпьор", який краще?

я питаю не щоб додолбатися, а тому що реально що не знаю за кого голосувати і перевагу комусь віддам, можливо, завдяки якомусь суб’єктивному фактору, наприклад, як молодість... вот Саакашвілі молодий, хотів щось міняти і поміняв багато чого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нема різниці хто буде мером, Козюра чи "старпьор", всеодно впершу чергу вони набиватимуть свої кишені а потім вже думати про місто і їх мешканців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козюра молодий - це єдиний ого плюс. Там не те що досвіду, звичайної людяності та порядності не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нема різниці хто буде мером, Козюра чи "старпьор", всеодно впершу чергу вони набиватимуть свої кишені а потім вже думати про місто і їх мешканців.

так, блін, треба ж когось вибрати! чи вапщє не йти на вибори? врешті решт, якісь зміни завжди відбуваються, тільки треба знайти такого в якого пропорція "зміни у власній кишені/зміни в місті" була трохи більшою щодо міста...

Козюра молодий - це єдиний ого плюс. Там не те що досвіду, звичайної людяності та порядності не вистачає.

вот, нарешті хтось щось знає, давай деталі щодо порядності, цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, якщо ти не агітатор, то просто повір на слово і подивись краще список :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну судити по одній фразі мабуть не варто

люди, за такі фрази, у відставку йдуть. Правда не в нас. Он японський депутат, подав у відставку лише за те, що проголосував за когось, кнопочку чужу натиснув. Потім вибачався, мол "бєс попутав". А в нас як?

а ти за кого плануєш, за Шибу, чи що? хто твій "старпьор", який краще?

я питаю не щоб додолбатися, а тому що реально що не знаю за кого голосувати і перевагу комусь віддам, можливо, завдяки якомусь суб’єктивному фактору, наприклад, як молодість... вот Саакашвілі молодий, хотів щось міняти і поміняв багато чого...

ех... Поки сам не знаю, не бачу гідного. Якщо до виборів ніхто не здивує, то буду "проти всіх".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, якщо ти не агітатор, то просто повір на слово і подивись краще список  :smile3:

а що там дивитися?

Кривицький - вже був мером, побудував єврофонтан і міст від Варшавки до вокзалу, дякую

Шиба - підписав бумажку, щоб парк біля мене за ЗАГСом, де я з дитиною гуляю "реконструювали" + я не вважаю, що Луцьк зараз процвітає, дякую

Бондар - був губернатором, не пригадую, щоб Волинь процвітала

Романюк - був губернатором, не пригадую, щоб Волинь процвітала

Кравчук - заступник мера був вроді чи хто? нічо про нього не знаю, але теж уже сидів у владі, давайте результати

Арент - ну Серьогу я особисто знаю і смішно, що він у цьому списку, якщо чесно

Главацький - це якщо нам треба цирк, вот вже Київ з Черновецьким пожартував, нунах

Токарський - це хто? 

Чернецький - ну от бізнесмен, при владі не був, поки про нього нічо не знаю більше, якщо розкажете, буду радий

Чижик - не буду голосувати хоча б за ці дитячі віршики не бігбордах, для мене цього достатньо щоб показати рівень

Козюра - колись чув, що непоганий юрист, ще як в Канцініумі працював, в принципі теж мало що знаю

Який висновок? Проти всіх? Ну так я голосував минулого разу, коли взагалі ні про кого нічо не знав, а за Кривицького не хотів.

Хочеться все-таки зробити якийсь логічний вибір, який хоч можна самому собі обгрунтувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козюра - колись чув, що непоганий юрист, ще як в Канцініумі працював, в принципі теж мало що знаю

Щодо професійної діяльності, то дійсно дуже грамотний фахівець.

Щодо соц. програм, то натикався на декілька його проектів (один з яких був закиданий яйцями на борді).

І надії на нього в мене більше ніж на інших "досівдчених кадрів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За новим виборчим законом кандидата в мери тільки партії висувають, так що це все голосування немає смислу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Чому немає? Прийшов в партію, приніс оцю зсилку з Борди, от уже і кандидат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчук Святослав Євгенович - порядна, розумна людина! Я б голосував за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай деталі - хто такий, що зробив і т.д., факти в студію!

"хороший чєловєк - ето нє профєсія, нада что-то єщьо і умєть" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну судити по одній фразі мабуть не варто, тим більше він по ходу керував фірмочкою: 

- травень 2001 р. – серпень 2001 р – директор ТзОВ «ІнтерБізнес», м. Луцьк;

:D "керувати" фірмочкою аж три місяці це скоріще недолік чим достоїнство !

Хто не знає таких прийомів коли за певний термін до звільнення з роботи своїх людей за певну винагороду ставлять провідними спеціалістами, керівниками підрозділів, директорами. Для приватної фірми це дрібниця а людині на все життя запис у трудову - ДИРЕКТОР - зразу повага, меншу посаду годі й пропонувати.

І не рівняйте директорів приватних фірм розливу 2000-х років з директорами радянського періоду. Це дві великі різниці.

Та хто з нас хоч раз не був директором ? Я наприклад директор вже 5 років, причому не перший раз. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Чорнуха буде балотуватись, хтось щось знає?

Сумніваюсь. Він дружить з Романюком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Чорнуха буде балотуватись, хтось щось знає?

Сумніваюсь. Він дружить з Романюком.

Ну в нас всі з усіма дружать...

Але, думаю, "ПР-Клімчуки" Чорнусі конкретно пояснили, що не варто й висуватись...

І БЮТ йому не помічник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='13 сентября 2010 - 10:20' timestamp='1284366032' post='565265']

шось не поняв, який толк з такого гнилого піару Бондарю?

на виборах міського голови немає ніяких других турів, перемагає той, у кого проста більшість,

навіть якщо це 10%.  

якщо нема жодної ідеї набрати голосів, варто зробити так щоби той, хто їх набирає, не набрав.

тобто - якщо бондар десь у трійці, то чорнухою типу "де керують злі банкіри у людей в кишенях діри"

він сподівається обрубати електорат романюку, тоді може і йому вистачити голосів, щоб залізти в крісло.

що ж тут незрозумілого?

це ж якого пальця треба смоктати, щоб таке висмоктати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж якого пальця треба смоктати

о Боже))))))) зазвичай середнього ;)

Арент - ну Серьогу я особисто знаю і смішно, що він у цьому списку, якщо чесно

я теж знаю ( і давно, ще з університету) і нічого смішного не бачу, звісно нереально йому зараз пробитися, але то хоч людина порядна, побільше б таких, може був би толк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

я теж знаю ( і  давно, ще з університету) і нічого смішного не бачу, звісно нереально йому зараз пробитися, але то хоч людина порядна, побільше б таких, може був би толк

я теж його знаю ще з університету, з його першого курсу :) людина хороша і порядна, але як на мене без помітних лідерських якостей, хай йде в депутати, потренується )

тобто - якщо бондар десь у трійці, то чорнухою типу "де керують злі банкіри у людей в кишенях діри"

він сподівається обрубати електорат романюку, тоді може і йому вистачити голосів, щоб залізти в крісло.

що ж тут незрозумілого?

ого як всьо запутано, я б в жизні не подумав, що злий банкір - то конкретна особа, я думав то таке алегоричне поняття, лічна обіда на всіх, бо набрав кредитів, а тепер розгрібається :)

нє, я думаю, це вже надто хитрий хід, з моїх знайомих ніхто навіть не висловлював думку, про таку цільову направленість бігбордів :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...