Перейти до змісту

Вибори Луцького мера


yav

Голосуємо за:  

258 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

' date='13 сентября 2010 - 20:33' timestamp='1284402839' post='565657']

не знаю, що ти там кому де посмоктуєш,

не знаєш, бо якщо хтось і смокче з нас двох, то це ти. Продовжуй це робити.

 але твій стиль писанини "кожній дірці затичка" уже підз#іпав.

та що ти кажеш, я на твоє місце навіть не претендую, чесслово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

' date='13 сентября 2010 - 21:20' timestamp='1284405603' post='565690']

я не смокчу, я лижу

не зупиняйся, а ми тим часом повернемося до теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, яке задоволення отримує мужик, "чмарячи" слабку недосвічену дівчину на пристойному форумі?

ОсіньНавсєгда не повернути, а спробувати зліпити провокаціями її подобу з іншої, навчивши матюкам і зіпсувавши психіку - слабкий хід, як для сильного "мужчинки".

ілі как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а від свободи є якийсь кандидат?

http://www.volynnews.com/news/city/svoboda_nazvala_svoho_kandydata_na_post_lutskoho_mera/

Заступник голови Волинської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Євген Мельник балотуватиметься на посаду міського голови Луцька.

Про це 14 вересня 2010 року в прямому ефірі на телеканалах "Аверс" і "Нова Волинь" заявив голова Волинської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Вітів, - повідомили у прес-службі волинського осередку партії.

Анатолій Вітів розповів, що ціла низка людей, які заявили про своє бажання стати мером Луцька, зверталися до "Свободи" про підтримку.

Окремі з цих кандидатів навіть поширювали чутки, що їх висуватиме чи підтримуватиме ВО "Свобода".

Проте на міській партійній конференції члени партії висловилися проти кандидатур людей, які не входять до ВО "Свобода".

Чинний луцький міський голова Богдан Шиба довів господарку міста до плачевного стану - розбиті дороги, страйки тролейбусників, численні проблеми у житлово-комунальному господарстві. Обіцяного пам'ятника Степану Бандері Луцьк так і не отримав.

"Свобода" не підтримає на виборах луцького міського голови і Миколу Романюка, насамперед з ідеологічних міркувань. Адже партія Тігіпка "Сильна Україна", яка його буде висовувати, є сателітом Партії регіонів. "Тому ми не можемо агітувати за тих, хто виконуватиме волю Януковича", - зазначив Анатолій Вітів.

Окрім того, Микола Романюк ніколи не проявляв своєї принципової позиції під час голосувань з принципових національних питань у Волинській обласній раді. Так, він не підтримав звернення проти продовження базування Чорноморського Флоту на території України. І варто пам'ятати, що Микола Романюк був першим секретарем Волинського обкому комсомолу.

Від "Свободи" на посаду Луцького міського голови балотуватиметься Євген Мельник. Вітів навів такі аргумент: Мельник - націоналіст, його родина - патріоти, він - "чесна, справедлива людина", має значний досвід роботи в якості господарника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главацького викреслюйте, він по мажоритарці йде в облраду. Інформація достовірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От всі Грицюка вважають колгоспником і тд... Я до речі теж так думав.

Мені довелось побачити його вживу. Хер там він колгоспник, то все антураж. Дуууже не простий і розумний дядько, що косить під простака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи реалії економічної і політичної ситуації на місцях і в країні, мені чомусь здається, що найкращим мером для нас буде той, хто найкраще зможе підставити свою задніцу київському потрібному політикуму. Всі інші варіанти приречені на стрімке падіння рейтингу відразу після виборів.

А хто з кого куди - вирішуйте самі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти Романюка, як людини, нічого немаю але:1-чому людина так легко міняє партійний список (закордоном це кінець політичної кар'єри)?2-що у мера зарплата більша ніж у Приватбанку,чи йому так сильно "болить" за наше місто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти Романюка, як людини, нічого немаю але:1-чому людина так легко міняє партійний список (закордоном це кінець політичної кар'єри)?2-що у мера зарплата більша ніж у Приватбанку,чи йому так сильно "болить" за наше місто?

он хочет исчё больше карточек кредитных выдать....

и если станет мэром то при обращении в любую городскую структуру буду требовать предъявить кредитку привата, а если нет такой - то 20 грн

p.s. а в какой он партии был, и в какой стал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От всі Грицюка вважають колгоспником і тд... Я до речі теж так думав.

Мені довелось побачити його вживу. Хер там він колгоспник, то все антураж. Дуууже не простий і розумний дядько, що косить під простака.

Прочитав й думаю,як правильно написати:Лизнув чи лизанув? :0080:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Хер там він колгоспник, то все антураж...

Там не колгосп там маразм! :_07:

Але, весело читати. г-г-г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всем.

сегодня решил поинтересоваться выборами ), увидев бигборд Козюры

зайтя на сайт, скачал книгу "Стратегія розвитку Луцька 2010-2020", http://koziura.com.ua/1646

а прочел, к сожалению, «агит-брошурку»

“Стратегія розвитку Луцька 2010–2020” (далі Стратегія) стала продуктом спільної праці активістів громадської організації “Громадська ініціатива” та партії “Наша Україна”. Також у її розробці брали участь експерти-практики, науковці, юристи, представники різних установ і організацій, що належать до різних політичних сил або не належать до жодної.

если учесть, что минимум по 2-е от каждой указанной группы лиц (во множественном числе указано), то получим несколько десятков человек – по определению довольно большой должен был быть коллектив «специалистов». Слабовастенько для такого тандема ))

Почему не подписана аннотация?, написанная в стиле школьного реферата

З давніх-давен Луцьк був одним із найрозвиненіших міст Європи з її споконвічними традиціями самоврядування, культури, виробництва й торгівлі. За таких умов він повинен був би сьогодні займати найвищі позиції в рейтингу міст України. Незважаючи на усі можливості, наявні для розвитку, з кожним роком рівень добробуту лучан знижується. У чому ж причина? Які реформи потрібно здійснити, аби забезпечити достойне майбутнє нашого міста? Відповіді на ці запитання автор пропонує в даній книзі

Каким образом традиции переросли в условия и «найвищі позиції»?

какие это «усі можливості»?

задается вопрос о причинах ) и декларируется, что читатель (избиратель) их прояснит.

Не на один из этих ключевых вопросов для себя я ответы не нашел ((

Декларации направлений вроде есть, но не определен ни текущий момент, ни конечные цели в ясной и явной метрологии.

А можно ли провести вектор, если нет ни начала ни его конца? Можно только как некую абстракцию.

Именно этим и является текст, как некое декларативное «бла-бла-бла». Только «штопанье дыр» выведено в тексте как более-менее проявленные задачи.

Может есть заинтересованные люди, которые прояснят ситуацию?

Думаю, что навряд ли (((

P.S. В. Белинский: "Толпа есть собрание людей, живущих по преданию и рассуждающих по авторитету"

про нас, шановні, про нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От всі Грицюка вважають колгоспником і тд... Я до речі теж так думав.

Мені довелось побачити його вживу. Хер там він колгоспник, то все антураж. Дуууже не простий і розумний дядько, що косить під простака.

Прочитав й думаю,як правильно написати:Лизнув чи лизанув? :0080:

Хаха, думаєш він читає цей форум, чи знає хто такий Дядечко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От всі Грицюка вважають колгоспником і тд... Я до речі теж так думав.

Мені довелось побачити його вживу. Хер там він колгоспник, то все антураж. Дуууже не простий і розумний дядько, що косить під простака.

Прочитав й думаю,як правильно написати:Лизнув чи лизанув? :0080:

Хаха, думаєш він читає цей форум, чи знає хто такий Дядечко?

лиш бы ему понравилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хаха, думаєш він читає цей форум, чи знає хто такий Дядечко?

Думаю, що з Дядечком він принаймні знайомий))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчук Святослав Євгенович - порядна, розумна людина! Я б голосував за нього.

Більшого хабарника і "рішалова", який не гребував ні чим, ще треба пошукати. Спитайте в підприємців "Пасажу", та навіть в того ж Чернецького, який засилав до нього "листонош" з конвертами. Роздеребанене Старе місто, продані за безцінь обєкти для власних фірм... Прикро, якщо пан Романюк знову зробить ставку на мерзоту "команди Кривицького".Принцип трьох П - порядності, патріотизму, професійності - ознаки справжніх достойників. Знаючи практично тіньові сторони нинішніх кандидатів, стверджую повну відсутність таких. Нинішні вибори - це лише легітимізація доступу до корита для політичного секонд-хенду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ащщє новость про Козюру почув. Оказується в нього заборгованість по оплаті комунальних послуг більше 5000 грн. Це так депутати бідують?

А бігборди ростуть після дощу? А домікі за містом? Тірєсна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семенючку арештували.

Ось вам і партія регіонів. А що буде коли мером стане Романюк (старвленик партії регіонів)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семенюк Тетяна Миколаївна, начальник УЖКГ м. Луцька при Кривицькому, депутат міськради від партії регіонів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...