Перейти до змісту

Вибори Луцького мера


yav

Голосуємо за:  

258 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Голосувати за Романюка? Ну, був він губернатором і ЩО він зробив?? Просидів в кріслі два роки, чи скільки там, а толку..... Коли ми вже перестанемо шукати лідерів серед тих, хто "принаймні не шкодить"?? Я хочу в мери людину активну і яка точно щось змінить. А красти хто не буде?? Той, в кого на рахунках - більше, ніж річний бюджет міста. І хто натішився грішми, і встиг зрозуміти, що не тільки в грошах щастя... Чи ви думаєте, що , до прикладу Чернецький чи Токарський ідуть в мери заради грошей?? Смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Чи ви думаєте, що , до прикладу Чернецький чи Токарський ідуть в мери заради грошей?? Смішно.

Людині властива така риса як хочеться більше ніж маю, чому б не взяти їм ще грошенять - вони їм будуть муляти? Ой навряд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ви думаєте, що , до прикладу Чернецький чи Токарський ідуть в мери заради грошей?? Смішно.

дійсно смішно, обрати цих бізнесменів в мери, те саме що лисицю в курник пустити (вона курей вже наїлася і більше не буде). Для них це ще один бізнес-проект.

Козюра - балабол. Так критикувати мера за все, за ЛПЕ зокрема, і так облажатись, коли журналісти запропонували йому покерувати ЛПЕ, так поморозитись. Це Ющенко "местного разлива".

Та що там говорити: немає за кого голосувати. Буду обирати менше зло, кого? ще не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо то Бошкаленко і компанія вже давно вибрали хто має бути мером (Кривицький Антон, колишній міський голова)...а вибори, що будуть - це тільки показуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ви думаєте, що , до прикладу Чернецький чи Токарський ідуть в мери заради грошей?? Смішно.

Людині властива така риса як хочеться більше ніж маю, чому б не взяти їм ще грошенять - вони їм будуть муляти? Ой навряд...

Все пізнається в порівнянні. Один краде все, що ще можливо вкрасти чи зробити платним, а другий просто помагає своєму бізнесу розвиватися за підтримки міської ради, речі схожі по формі, але різні за суттю.

Шиба - це людина феномен, те що він накрав наробив, не спромоглись навіть п"ять мерів з Кривицьким разом взятим, гадаю, що він міщан навчив власним прикладом - як владу обирати.

Щодо бізнесменів і колишніх банкірів, а скажіть будь-ласка, а кого вони ще поважють крім собі подібних(тих хто при баблі)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо то Бошкаленко і компанія вже давно вибрали хто має бути мером (Кривицький Антон, колишній міський голова)...а вибори, що будуть - це тільки показуха

це шо за сірий кардінал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувати за Романюка? Ну, був він губернатором і ЩО він зробив?? Просидів в кріслі два роки, чи скільки там, а толку..... Коли ми вже перестанемо шукати лідерів серед тих, хто "принаймні не шкодить"?? Я хочу в мери людину активну і яка точно щось змінить. А красти хто не буде?? Той, в кого на рахунках - більше, ніж річний бюджет міста. І хто натішився грішми, і встиг зрозуміти, що не тільки в грошах щастя... Чи ви думаєте, що , до прикладу Чернецький чи Токарський ідуть в мери заради грошей?? Смішно.

Шо за засланий казачок?

А Ви, шановний yav, за котрого "активного лідера" тєльняшку на хруді рвете? Мені так, чіста інтірєсна. З правильної сторони заходите, попахує аткравєнним пєаром. Просто цікаво хто натішився грошима, а Вас тішить "думкою".

От HAMANN маладєц. Оказується Башкалєнко і його атци купили "шкатулку массового впливу" і сидять курять сігари і вже підраховують бонуси. А нічо шо, цитую дослівно особисто пана А.Ф., "Я втомився, хочу зайнятись внуками і відпочинути"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую не Бошкаленко , а Башкаленко Олександр Костянтинович

Перший заступник голови обласної державної адміністрації, партія регіонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це шо за сірий кардінал?

"Відомий" ресторатор. Не забивай лишнім голову.

його помічник - це мій друг переказую те, що чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шиба - це людина феномен, те що він накрав наробив, не спромоглись навіть п"ять мерів з Кривицьким разом взятим, гадаю, що він міщан навчив власним прикладом - як владу обирати.

Ё-маё - пожалуйста, хоть один факт? Что украл Шиба? Он котельню здал кропиве? Он своей дочке за лимон грн школу продал? Он детсадик в резиденцию превратил? Он "Буратино" на годА заморозил? Он гараж построил, а потом на сессии миськрады отвоёвывал? Он пр-т Воли в безвкусный мрамор запаковал?

Я понимаю, что товарищ не безгрешен, но где факты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шиба - це людина феномен, те що він накрав наробив, не спромоглись навіть п"ять мерів з Кривицьким разом взятим, гадаю, що він міщан навчив власним прикладом - як владу обирати.

Ё-маё - пожалуйста, хоть один факт? Что украл Шиба? Он котельню здал кропиве? Он своей дочке за лимон грн школу продал? Он детсадик в резиденцию превратил? Он "Буратино" на годА заморозил? Он гараж построил, а потом на сессии миськрады отвоёвывал? Он пр-т Воли в безвкусный мрамор запаковал?

Я понимаю, что товарищ не безгрешен, но где факты?

ЛуцькАвтопарк сервіс цього хватить?

Минулорічна спроба забрати всі три дачні масиви луцька. Хватить, чи ще перерахувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛуцькАвтопарк сервіс цього хватить?

Минулорічна спроба забрати всі три дачні масиви луцька. Хватить, чи ще перерахувати?

Котельня у кропивы - факт. музшкола у дочки - факт, и тд и тп. Я привёл факты.

ЛуцькАвтопарк - даже гугл такого не знает. про дачи первый раз слышу. Хоть ссылку на событие дай, а то только громкие слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ё-маё - пожалуйста, хоть один факт? Что украл Шиба? Он котельню здал кропиве? Он своей дочке за лимон грн школу продал? Он детсадик в резиденцию превратил? Он "Буратино" на годА заморозил? Он гараж построил, а потом на сессии миськрады отвоёвывал? Он пр-т Воли в безвкусный мрамор запаковал?

Я понимаю, что товарищ не безгрешен, но где факты?

Пройдись по тротуарах по Конякіна і спробуй не вивихнути ногу. Там не один мільйон вкрадений або тупо прой@баний. Це лише один факт. А в його недолугій діяльності більше шкідницької бездіяльності, ніж явного крадійства. А "прастатА", вона як відомо, гірше "варавствА".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду голосувати за Шибу хоча би через те, що він добив ЛПЕ... Мабуть за Романюка, якщо він подасть заяву. А якщо ні, тоді ХЗ, треба буде вибирати краще з гіршого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛуцькАвтопарк сервіс цього хватить?

Минулорічна спроба забрати всі три дачні масиви луцька. Хватить, чи ще перерахувати?

Котельня у кропивы - факт. музшкола у дочки - факт, и тд и тп. Я привёл факты.

ЛуцькАвтопарк - даже гугл такого не знает. про дачи первый раз слышу. Хоть ссылку на событие дай, а то только громкие слова

Ти попробуй припаркуватися біля старого і нового бузару, біля міськ ради і в інших місцях тоді взнаєш, що це таке :)

На рахунок дачних масивів, цілий місяць чи два бунтували люди (по ВТ і Аверсу показували) то вони побоялися, а так взяли би і не подивилися на старіків, для них вони мусор.

Будинок на вулиці Бендери (кролишня Суворова) на нього дали добро в архітектурі на добудови нового поверху, а ще рік чи два назад визнали його не придатним для жодних будівельних робіт, в вдруг, чарівним чином вся документація пропадає і будинок знову в нормальному стані, от який чудо-фокус :) в міськбуді вміють робити, коли чують запах грошей. :ok:

Вже чув, що ЛуцькТепло хочуть приватизовувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Шибою немає фактів? А землю на Ковельській вже забули як продав і заднім числом без розгляду сесії підписав додаток, за яким взяв на місто обов"язок до тої ділянки провести дорогу і комунікації за рахунок міста? А маршрутки 15 і 9, які забрав в приватників і насильно переклав на плечі депо, повісивши шалений лізинг, і в результаті - ні тобі нормальної інфраструктури, ні зарплати тролейбусникам? А війна з облспоживспілкою, в якої захотів базари забрати: облспоживспілка роками розбудовувала ринки, на ноги ставила, а тут Шиба - раз, і нащо нам посередний, ми комкунальному підприємству "АвтоПаркСервіс" базари віддамо? А та сама котельня Кропиви? Хто місяць тому в оренду збирався всі міські тепломережі Кропиві віддати? Не Шиба хіба? Тільки Кропива не захотів - певно, добре на своїй шкурі відчув, як з містом зв"язуватись, щось у нього купувати чи брати в оренду. Не пройде і місяця як передумають. Скільки таких випадків, коли затверджували вже проекти будівництва, а потім - ми передумали, віддайте комунальну землю - попитайте підприємців, як сьогодні працюється бізнесу в Луцьку. А що вже говорити про простих людей. Місто - в жопі! І з цим треба щось робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе бачу єдину гідну кандидатуру - Романюк! :smile-zachot:

Згадайте і проаналізуйте період його губернаторства? Можете хоть один "зальот" назвати? Во-во, а в Шиби таких прикладів мільйон, про що вище написано...

Романюк запам"ятався мені насамперед як виважений і послідовний керівник. Досвід роботи на подібних посадах в нього грандіозний - і це факт.

Людина небідна, в житті мабуть немало досяг, а тому помилки Шиби думаю неповторяться.

Єдиним гіпотетичним мінусом можу назвати лише те, що Романюк не дуже прогресивний, тобто яскравого кардиналізму в місцевій політиці від нього очікувати не потрібно. Але з іншої сторони, можливо це і на краще. Повторюсь, людина має безмежний досвід і саме основне - знає ЩО РОБИТИ, на відміну від Чижика, Козюри і інших подібних галасувальників.

Неприйнятним вважаю голосування за екс-мера Кривицького (аргумент - поверніться на 5-10років назад і самі зрозумієте мою позицію).

В цей ж список поставлю нашого нинішнього гавно`Г0 мера та Бондаря, які вже встигли показати на що вони здатні (уточнюю: професіоналізму - 0, запам"яталися бенкетами, дружніми зрадами та постійним бажанням піаритися на ТБ, беручи участь в різних тупих київських "Шустер-шоу", замість того, щоб тихо робити свою справу на місці, в Лульку).

Дехто з нас планує голосувати за принципом "Ахметова в президенти!", тобто "він і так вже багатий і самодостатній, отже красти не повинен". Частково згідний з подібним твердженням, але успіх в приватному бізнесі - це ще не запорука успіху в політиці, в місцевому управлінні! Яскравий приклад - дядя Космос з Києва. Боюсь, що бізнесмени ставиши мером просто не уявляють шо з тим Луцьком робити...

Вибір за вами, шановні лучани! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы за Кривицкого.

(ґ)Антон, но свой, местный... :rolleyes:

Ну, так, центральний парк ще ж не заграбастаний - залишили спеціально для Кривицького... :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, так, центральний парк ще ж не заграбастаний - залишили спеціально для Кривицького... :angry2:

чого ж у нас всі такі пролетарії? ну, віддав Кривицький готель "Україна" зятю за безцінь, так в центрі міста - хоч який-неякий готель є... а кінотеатр "промінь" - не продав нікому, так стоїть бомжарня, глянути страшно... ви назвіть мені в місті хоч один об"єкт комунальної власності, на фасад якого не страшно глянути (крім міськради, і то на 4 поверсі ці замуровані вікна, - жах!)... що ж поганого, коли нерухомість, земля, парки віддаються в приватні руки? закордоном навіть памятки архітектури - приватні... віддати б наш замок приватникук - казка була б... да, не за 5 грн вхід був би, але і люди б ходили, а то - всі кімнати зачинені, на дзвони йти дивитися, чи що?

я не агітую за Кривицького, та й думаю, що він, зрештою, і не піде - нащо воно йому треба?

але маємо нарешті визнати, що приватна власність - це не зло. Якби не бізнесмени, то не було б в Луцьку ні Адреналіна, ні Юванта, ні Карамельки... і де відпочивати? що гостям показувати? непроданий центральний парк? чи комунальний "Промінь"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе бачу єдину гідну кандидатуру - Романюк! :smile-zachot:

Згадайте і проаналізуйте період його губернаторства? Можете хоть один "зальот" назвати

не помиляється тільки той, що НІЧОГО не робить (с) народна мудрість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ж у нас всі такі пролетарії? ну, віддав Кривицький готель "Україна" зятю за безцінь, так в центрі міста - хоч який-неякий готель є... а кінотеатр "промінь" - не продав нікому, так стоїть бомжарня, глянути страшно... ви назвіть мені в місті хоч один об"єкт комунальної власності, на фасад якого не страшно глянути (крім міськради, і то на 4 поверсі ці замуровані вікна, - жах!)... що ж поганого, коли нерухомість, земля, парки віддаються в приватні руки? закордоном навіть памятки архітектури - приватні... віддати б наш замок приватникук - казка була б... да, не за 5 грн вхід був би, але і люди б ходили, а то - всі кімнати зачинені, на дзвони йти дивитися, чи що?

я не агітую за Кривицького, та й думаю, що він, зрештою, і не піде - нащо воно йому треба?

але маємо нарешті визнати, що приватна власність - це не зло. Якби не бізнесмени, то не було б в Луцьку ні Адреналіна, ні Юванта, ні Карамельки... і де відпочивати? що гостям показувати? непроданий центральний парк? чи комунальний "Промінь"?

Гостям показують пам"ятники архітектури, парки і таке інше, а не торгові центри. Я, наприклад, не хочу, щоб колись не можна буде зайти до центрального парку, бо це вже чиясь приватна власнісь. У нас вже є приклад - парк по вул. Карпенка -Карого, де побудували славнозвістні "Срібні лелеки" - там не можна погуляти, а про відпочинок я мовчу...А закинуті будівлі нехай приватизовують, тільки при цьому не перелаштовують пішохідні тротуари під парковки для машин (таке в нашому місті можна зустріти) А хто на це давав і дає дозволи? Ясно хто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе бачу єдину гідну кандидатуру - Романюк! :smile-zachot:

Згадайте і проаналізуйте період його губернаторства? Можете хоть один "зальот" назвати

не помиляється тільки той, що НІЧОГО не робить (с) народна мудрість

ні риба ні мясо. В тихому болоті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе бачу єдину гідну кандидатуру - Романюк!  

Комсомол "рулить"...    :0142:   ;)

Ще невідомо чи він взагалі буде висуватись, та й навіщо це йому. IMHO поки не відійдуть від влади комуністи зі своїми учнями - комсомольським партактивом, толку не буде. Ортодоксальні методи роботи - це вигляд роботи і ніякої реальної роботи, звіти, наради, семінари, конференції і т.п. 

Хоча він можливо і далеко не найгірший в цьому списку. Знову ж таки IMHO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...