Перейти до змісту

Вибори Луцького мера


yav

Голосуємо за:  

258 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Прохання до модераторів

Додайте варіанти:

Анатолій Грицюк, голова облради

Євген Мельник, бізнесмен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • 3 тижня потому...

Козюра розумний, постійно Шибу парфінить і то по дєлу.

Він явно не дурний, але те парафінення - то чистий піар, знаю бо був присутній на сесії міськради. І піар треба розрізняти: Козюра лідер по депутатських запитах - 600+, його найближчий сусід має лише 250. А деп. запит то не просто так... поболать, це серйозна процедура і робота апарату міськради.

Піар, як і технологія цін де 9,95 замість 10, хоч ми і вирізняємо, але всеодно він (піар) працює.

голосувати буду за людину самодостатню і заможну, а то чекати, поки докраде те, що після Шиби лишилося...

шкода що багато людей так думає... не буде порядку в нас ніколи. без мата не описати.

+1. Самодостатня і заможна, це або крав, або бізнесмен. Бізнесмен стає соціально спрямованою людиною вкрай рідко,

коли вважає що все зробив і повністю відходить від справ, хоча і тут завжди щиро допоможе своєму ставленику.

Якщо ти маєш ти всеодно хочеш і береш більше, це є основа людських інстинктів. Тільки уявіть які ці інстинкти

в тих, хто вже і так має, "по мєлочам" заморачуватись точно не будуть. Бізнесмен робить тільки бізнес і крапка.

Я сам *підприємець* і розумію спосіб мишлення бізнесмена - ресурси та гроші. А лозунги то таке, до того ж ніхто не

виконував обіцяного, і від того їх статки не зменшились. Таксу вкинув - і ти в "бізнесі".

Для депутата міськради приймати рішення, і керувати помічниками - на це і в бізнесмена вистачить часу, тобто

совісність не виключена, а от бути мером - це більш ніж повний робочий день - це життєве покликання.

Принаймні має бути, і з бізнесом тут ніяк не поєднаєш, а успішні відступають, як я згадував, вкрай рідко.

Сам недавно проводив соціологічне опитування в районі Глобуса..., питання були по поводу виборів мера,..., так ось можу з впевненістю сказати, що більшість з опитаних віддали голос за Романюка, на 2-му місці був Кривицький,3-й чи то Шиба, чи то ще хтось (вже точно не пригадаю ),...

так ось можу з впевненістю сказати, що існує брехня, велика брехня і соціологія ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще точно не визначилась за кого буду голосувати, але точно не за Токарського

цей точно якщо зробить щось для міста, то потім це нам же і боком вилізе

зробить, наприклад, дороги, то потім таку платню виставить щоб по них ходити, що дешевше буде крила купити))))

Нє,він дороги зробить,а коли термін його мерства закінчиться,то він ті дороги розбере і забере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козюра розумний, постійно Шибу парфінить і то по дєлу.

Він то може й розумний, але те що гнилуватий як людина - то факт і якщо дорветься до влади, то дбатиме про інтереси людей в останню чергу:

1. Мешканці мого будинку мали справу з Козюрою по певним земельним питанням. Інтереси народу він продав практично відразу.

2. Активно лобіював питання продажу земельноої ділянки під квітковий павільйон на пр. Волі 4, представляючи інтереси бізнесменів, а не жителів міста.

3. Багато політиків мають слабкість обливати лайном інших і таким чином піднімати свій рейтинг за чужий рахунок. Яскравим прикладом цього є пан Козюра. Рейтинг потрібно піднімати не брудним словом, а добрим ділом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я взагалі не вірю, що голоси людей будуть мати якусь вагу на виборах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ніхто не бачить майбутнім мером колишнього бізнесмена? Назву такий приклад. Щороку журнал "Фокус" проводить рейтинг міст У4країни з найкращим рівнем життя (до речі, Кривицький "здавав Луцьк, коли той був на 10-тому місці, зараз - ми десь в четвертому десятку), але: позитивну динаміку за останні роки показали саме ті міста, де мерами стали вихідці з бізнесу: Вінниця, Рівне, Харків (сміялись з Добкіна, а Харків з 32-ого місця на перше! підняв).

Особисто я давно і чітко впевнена: навести порядок в нашому місті може не чиновник, не політик, а саме бізнесмен.. от всі говорять гарне слово "господарник", а на практиці це хто має бути? працівник жеку, двірник - чи хто такий господарник? Я не проти, якщо моє місто стане ПРИБУТКОВОЮ СТРУКТУРОЮ, яка займатиметься бізнесом. Бо якщо з розумом і досвідом взятися за ті ж маршрутки, за різні комунальні об"єкти - місто теж зможе заробляти гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що немає значення хто стане мером - господарник чи бізнесмен - в будь-якому випадку в першу чергу лобіюватимуться питання, які принесуть вигоду особисто мерові та його оточенню, а вже потім, може,буде робитися щось і для міста . Така вже людська натура. А хто прийде на місце мера зі світлими намірами, то його всеодно "зламають"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ніхто не бачить майбутнім мером колишнього бізнесмена? ... і далі па тєксту

[вирізано цензурою], yav, твоя прихована агітація вже конкретно підпарила.

Шо за ігри в дитячий садок, вигляну з-за кущів, ляпну чергову агітацію і назад сховаюсь.

Або пиши хто кандидат, або будемо вживати міри :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yav - на кого работаєш? ;)

Думала, форуми для того і є, щоб "ляпати" те, що думаєш... а тут виявляється резюме треба вішати??

і ще: нікого я не піарю, а так - вивчаю громадську думку ;)

і знаєте, вона мене лякає. Того що більшість впевнена: хто б не став мером - він прийде, щоб красти і відстоювати свої інтереси. Дорогі мої, з такими поглядами на життя - копайте ями, бо вмирати все-одно ж колись доведеться. Може, я досі надто великий романтик, а може просто по-людськи звикла вірити людям. Бо, зрештою, вважаю, що життя - таке, яким ми самі його робимо. І тому намагаюсь мислити позитивно. Маю якісь свої переконання і ділюся з ними з іншими: ми хочемо жити в красивому місті? то й давайте голосувати за того, хто здатен його таким зробити. Ото і вся моя агітація. А вибір у кожного свій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто б не став мером - він прийде, щоб красти і відстоювати свої інтереси

а шо не?

то й давайте голосувати за того, хто здатен його таким зробити

і хто ета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і хто ета?

якщо цікавить моя думка, то особисто я буду голосувати за Василя Токарського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленьке уточнення для тих хто "не в темі" - голосуючи за Кривицького, ви голосуєте за Партію регіонів. Тобто підтримуєте подальше поверненням-експансію Совкового режиму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і хто ета?

якщо цікавить моя думка, то особисто я буду голосувати за Василя Токарського

Прес-секретар голосуватиме за свого шефа? Чи я помиляюсь, і це не Ви, пані Людмило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б зробили тему "Вироби з луцького мера" :)

ДОБРОГО ДНЯ БОРДА!)))

_______________________________________

Вот такі адназначна да - ВИРОБИ 2010.

ИМХО

З таго "лідерскага кагала" шо претендаває на "свято место" зробити мером можна ЛЮБОГО,на вибор!!!Благо нонішне законопісаніє дозволяє чудити огого.....))

Argumenta ponderantur, non numerantur ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романюк і кривицький в лідерах це просто смішно. Перший консерватор яких ще світ не бачив, та й сам напевно ніколи і рішень не приймав, гарна маріонетка в чиїхось руках. Про кривицького взагалі треба мовчати, чувак повіддав все що тільки міг в останні місяці на посту, для міста ніколи нічого не робив, ще й без води гарячої частенько сиділи, з Кропивою продовжать крутити свої мутні справи, згадають старі часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...