Перейти до змісту

Гонка "Велодень" (Обсуждаемс)


Atarax

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

В подальному проводати там гонки заборонено.

Це розуміти як звіздец ?

присоединяюсь. то бишь бухать, палить костры, заезжать машинами и бусами, бить посуду, разбрасывать мусор - без проблем. а гонки (перед которым все гавно из парка выгребается) - ни-ни? :dont:

ps. я понимаю, что это НадоЖДать, и с гопников намного сложнее слупить денег за поломанные деревья и костер, чем с компании байкеров за убранный парк и пару часов проезда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем маршрутка? берешь любое такси и говоришь, что ты клиент и едешь на Визор - довезут бесплатно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тупи. Маршруткі №4,9,9а,10,11,28. Зупинка "Депо/Школа №14". Рухатися в сторону вул. Львівської, по вул. Потебні. Пройдеш корпус ЛДТУ, сквер, ВПУ №2, в наступій 5-поверхівці "Візор", навпроти місце проведення гонкі.

Або Маршруткі №12,19,23,24,32(все що рухається по вул. Львівська). Зупинка "Тубдиспансер". Пройти далі по руху маршрута до перехрестя. На перехресті звернути ліворуч (вул. Потебні).

В любому випадку побачиш групу людей в парку.

post-6231-1275086503,85_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самом деле пешком может получиться даже быстрее :

из центра по Леси спуститься вниз до кольца

повернуть направо на Ковельскую

идти в сторону Стыря и дойти до моста

перейти дорогу и мост

спуститься к водохранилищу

пройти вдоль водохранилища до косы (дамбы), которая появится справа сразу после небольшой лесопосадки

пройти по косе и оказаться в парке

вот я маршрут разметил по точкам - каких-то несчастных три километра

ps. пилять, опять ссылки не работают.. "hxxp://map.meta.ua/map/lutsk#x:-1438:y:73:s:0.5:o::r:-1060x-1596,-1305x-1265,-1793x-752,-2550x-1086,-2958x484,-3242x692"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем баяццо!

Мост построим, маркировка будет кругом, а уже на первом круге растянетесь так, что будете видеть лидеров в 100 метрах перед собой, так что не боИтесь.

А парк, как уже писалось в прессе и здесь, будет реорганизован в совместном проекте с немцами, как именно - никто не знает. Вчера вывезли оттуда 7 больших мешков мусора, так что может оно и к лучшему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну...що сказати... :smile-zachot:

Дякую всім за гонку і компанію.

Особисто я відмаслав на славу, підвели не стільки ноги, скільки дихалка. На останній четвертині останнього кола здав одну позицію гонщику, що їхав за мною вроді з середини першого кола. Я подумав, що він з 35+ ))). Але результатом задоволений. Далі буде... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за гарно організовану гонку і розігрівочне коло - перший раз приймав участь у такому дійстві - відкатав запланованих для себе 2 круга з 3 і зрозумів, що мені не хватає для нормального катання. треба ще працювати та працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за гарно організовану гонку і розігрівочне коло - перший раз приймав участь у такому дійстві - відкатав запланованих для себе 2 круга з 3 і зрозумів, що мені не хватає для нормального катання. треба ще працювати та працювати

велосипеда? tongue.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за гарно організовану гонку і розігрівочне коло - перший раз приймав участь у такому дійстві - відкатав запланованих для себе 2 круга з 3 і зрозумів, що мені не хватає для нормального катання. треба ще працювати та працювати

велосипеда? tongue.gif

ти думаєш у велосипеді справа? ні. головне це просто нормальні ноги та дихалка - ноги на хорошому рівні, а от дихалка здала, на жаль - очевидно далознати що я лише 5 раз виїхав у сезоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 snight. Ти б бачив, як Мадкот літав на своєму божевільному боцюні!!! :smile-zachot: Це було неперевершено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 snight. Ти б бачив, як Мадкот літав на своєму божевільному боцюні!!! :smile-zachot: Це було неперевершено.

дякую, але  літав то це закруто сказано -  літав у середу коли падав з гірки набік, а вчора лише на спусках щось нормальне видавав, ще не призвичаївся до планетарки і тому її потенціал не використовував на всю катушку, та й фізичні данні як виявляється заслабкі для такого - треба більше кататись і кататись саме по складному рельєфу.

p.s.  у когось є фотографії з моїми "польотами" - вишліть на [email protected]   наперед вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти думаєш у велосипеді справа? ні. головне це просто нормальні ноги та дихалка - ноги на хорошому рівні, а от дихалка здала, на жаль - очевидно далознати що я лише 5 раз виїхав у сезоні

Как я посмотрел, то там у всех ноги в порядке, а при одинаковых физ. параметрах тот, у кого колесо 26", будет лучшим.

Или же твои физические данные должны быть на две головы выше, чем у всех выступающих в аматорах.

Ну, а вообще, за смелость - зачет! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я посмотрел, то там у всех ноги в порядке, а при одинаковых физ. параметрах тот, у кого колесо 26", будет лучшим.

Ггг, не тільки колесо. Багато залежить від решти обладнання, котре на байку і того як ти ним вмієш користуватись і власне як воно працює) Ну і фізична форма теж важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ггг, не тільки колесо. Багато залежить від решти обладнання, котре на байку і того як ти ним вмієш користуватись і власне як воно працює) Ну і фізична форма теж важливо.

Ну да. Я имел ввиду против его вела. :)

Чтобы на таком велосипеде обогнать 26", нужно быть дважды чемпионом вселенной по педалированию и немножечко зергом :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ггг, не тільки колесо. Багато залежить від решти обладнання, котре на байку і того як ти ним вмієш користуватись і власне як воно працює) Ну і фізична форма теж важливо.

Ну да. Я имел ввиду против его вела. :)

Чтобы на таком велосипеде обогнать 26", нужно быть дважды чемпионом вселенной по педалированию и немножечко зергом :0002:

:)))))) ти не повіриш, але  розігрівочне коло,  стартувавши у другому ряді я пройшов десь 5 чи 6 і Trener котрий стояв праворуч виявився трішки позаду бо його я обійшов по меншому радіусі на повороті після першого підйому, правда мене потім- десь метрів за 200 від стартової лінії, як і передбачалось,  всі акуратно  почали обходити  - бо далі по дистанції дійсно моє педалювання було не на належному рівні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і мої фотки з велодня і перегонів підгрузились

http://mike525.io.ua/album360530

Гонщеку на Боцюні найкращі вітання - Еліта тремтіть)) поміняє вєла і буде всім торба )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Мадкот

Ти стартанув добре... і вискочив на горку добре.. із-за маленьких коліс. А далі, де вже пішли вищі швидкості.. просто вперся в каденс.

Я б тобі радив збирати собі нормальний вел по чуть. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...