Перейти до змісту

Гонка "Велодень" (Обсуждаемс)


Atarax

Рекомендовані повідомлення

Поки ви мене напоїте ... аматори.... не буде з ким їхати то точно.. :D:friday:

Такс....

Шо там?

Сьогодні хтось буде на трасі? Бажано ті, хто знають де вона реально пролягає... а нетак як Льоша вчора.. пів дня катався.. а виявилось, що не по тій трасі... Чайнота ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

а кажете грошей нема :D

Видимо призы какой-то спонсор выделяет. ВЗ или ВК

Приз за 1 место элиты выделил всеми нами любимый президент ассоциации велосипедистов из своего кармана гаража.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зря. Тут спонсоры в очередь встают;)

Добрый день форумчане, администрация магазина «Велозона» готова предоставить призы на мероприятия которые будут проходить 29 мая (Велодень). Если кто-то заинетересован в сотрудничестве, будем рады если свяжитесь с нами по тел.:(067)773-89-22. Со своей стороны предлагаем организацию проведения соревнований велолюбителей на Театральной площади по фигурному вождению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Призы от Велозоны никто и не отменял. И , кстати, напоминаю, что среди ВСЕХ, кто зарегистрируется и проедет хоть круг, будут разыграны призы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль так і не обкатав вчора всю трасу, лише певні елементи до поломки. думаю у суботу проїдусь пееред гонкою разок щоб оглянути її  детально всю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ви мене напоїте ... аматори.... не буде з ким їхати то точно.. :D:friday:

Такс....

Шо там?

Сьогодні хтось буде на трасі? Бажано ті, хто знають де вона реально пролягає... а нетак як Льоша вчора.. пів дня катався.. а виявилось, що не по тій трасі... Чайнота ))))

Я тільки 1 поворот пропустив)))

Сьодні там планую потренуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо за поломка?

та я теж завалився на крутенькій гірці - руль рошатався (перший раз у цьому році на боцюні №1 виїхав) виїхав на гору і він вивернувся, а я акуратно полетів  вниз на бік завалився але головою по землі теж пройшовся трішки і це все на очах групи глядачів.  порвав тросики планетарки і вона заклинила на самій важкій передачі - потім вже трішки   переробив щоб додому доїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трассу обозначили .

Из изменений- нет косого подъема на холм с памятникам (объезд по кустам справа- есть маркировка).

Горбистый холмик с поворотом на 2 дерева - остался.

Далее- вниз к Стырю.

дальше старый подъем , спуск

и по центру добавлена петля- подъем,спуск...

и по старому маршруту.

Думаю если не сорвут маркировку, то найдете без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю если не сорвут маркировку, то найдете без проблем

Що мало ймовірно, що не зірвуть, оскільки мамолєтки почали пакостити ще вчора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо бы завтра подъехать с мусорными мешками.

У меня с прошлого года осталось несколько. Захвачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїздив трохи по трасі...

Хоч і пройшов дощ,але траса ще в більш-менш норм стані

Проїхати можна скрізь незупиняючись.

Це остаточна траса що вчора розмітили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня трассу еще раз пересмотрю и лучше промаркирую, чтобы завтра по готовому ленту растянуть быстро.

Если гонка и будет , то исключительно по существующим тропинкам, съезд на травяной покров категорически воспрещен! Отаке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо срочно нанять роту солдат и запустить их в парк для протаптывания тропинок в нужных местах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предварительно договорились с проректором ВДУ, что завтра после полной разметки трассы проверяющий человек смотрит на трассу и либо говорит да, либо отвечает нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я переговорю.. щоб вона сьогодні прийшла і подивилася наш план. Щоб сьогодні дала добро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проректор погодив, ректор погодив, мерія за, екологія за.

Має бути директор того ботсаду.. вона має глянути чи ми тільки по доріжках кататимемо.

Ми маємо порибирати до і після. Вогнища заборонені. Рух тільки по доріжках, прокладати нові заборнено.

В подальному проводати там гонки заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібні волонтери в парк сьгодні, допомогати розмічати потроху... походу траса може змінитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы сегодня там чуть поблудили.. проезд по мосту в "аппендиксе" будет в обе стороны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба натягувати в багатьох місцях сигналку і ставити регулювальників на перехрестях, бо буде дуже весело завтра :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весело будет однозначно - некоторые тропинки расчитаны на полтора человека, imho :smile3: про "съезжалки" я вообще молчу - один упавший потянет за собой десяток сочувствующих. в общем, да здравствует бардак :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весело будет однозначно - некоторые тропинки расчитаны на полтора человека, imho :smile3: про "съезжалки" я вообще молчу - один упавший потянет за собой десяток сочувствующих. в общем, да здравствует бардак :smile3:

Стежки стежками, там якось розберемось. Я мав на увазі саму розмітку, бо є місця де тупо хз куди їхати.

А спуски...там самий страшний в плані польотів через руль і не тільки "розколбас", що посередині парку, на якому убралась Ліля. Я його пролітаю ловлячи вел під собою (да здравствуют топталки :mdr: ). Якщо там хтось ляже посеред стежки, це буде 3,14здец, і йому, і його байку, і тому хто за ним.

Але головне не сцать і буде весело :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...