Перейти до змісту

Гонка "Велодень" (Обсуждаемс)


Atarax

Рекомендовані повідомлення

Зараз ще Лекс запишеться в аматори слідом за kmd і переможці гонки будуть визначені ще до старту)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

А если "Динамовцы" в любители начнут писаться, что тогда - срочная перерегистрация в Элиту? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу і з лєдями проїхатись.. Ноги побрию. :g15:

Може не брити ноги та в аматори піти? :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

wnw.jpg

Примерная карта трассы. Из изменений - спуск-поворот на 1800- подъем пока под вопросом, въезд на холм к памятнику теперь с другой стороны, более заезжабельный, но и более техничный. Добавлена петля со спуском к Стырю. В остальном примерно то же, что и в прошлом году.

Нужно волонтерам и желающим осмотреть трассу, подгрести мусор (его там пока не много), поработать косой или мачете - половина тропинок заросла, цветет и пахнет. Ну и предварительную разметку по деревьям можно нацепить.

В среду, 26 числа на 17-18:00 все желающие могут проехать, посмотреть, можно предварительно что-то обсудить. Можно было бы кое-где подкосить, но я сегодня два раза прошелся по травке пешком и сразу тропинка образовалась, думаю если десять гонщиков проедут по три раза - там и маркировки не надо будет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та проблема що я зовсім не уявляю в де це є

я так зрозумів що це не у парку основному

десь би в крупнішому вигляді карту гугла побачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бугайов Сергій - аматори

хоча якщо лекс і андрюха в аматорах то половині їздунів в тому числі і мені там робити небуде що )))

але хочу проїхатись навіть якщо останнім приїду для статистики участі )))

ти що вже здаєшся? - ну і фіг що вони їдуть - хочуть нехай їдуть, аби не заважали іншим ;) особисто я планую відірватись по повній, а результат то вже як получиться 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти що вже здаєшся? - ну і фіг що вони їдуть - хочуть нехай їдуть, аби не заважали іншим ;) особисто я планую відірватись по повній, а результат то вже як получиться 

Ну, заважати я думаю вони не будуть. Заважати можуть хіба що ну зовсім аматори(згадуються Вульки і завали на першому колі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти що вже здаєшся? - ну і фіг що вони їдуть - хочуть нехай їдуть, аби не заважали іншим ;) особисто я планую відірватись по повній, а результат то вже як получиться 

Ну, заважати я думаю вони не будуть. Заважати можуть хіба що ну зовсім аматори(згадуються Вульки і завали на першому колі)

кожен буде їхати як зможе, а іншим треба враховувати ситуацію і старатись йти по максимуму. 

p.s. для мене буде перша гонка, тим більше на аісті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

kmd - чистий аматор, не спорцмен, я адмін = (Діагноз) :)

І до Анрія з Лексом, мені дуже далеко. Як показала остання покатушка, то мені до них ше мінімум рік кожен день тренуватись.

Вони йшли у відрив на грунті тоді, коли у мене від швидкості і навантаження в очах темніло :)

Джура і Френд ідуть в еліту. Френд не курить і не бухає :) Спорцмен. Джура аналогічно + з байка не злізає. Це норма.

Якщо розібратись, то. Що Андрій що Лекс аматори. Просто до біса продвинуті, і вставлять більшість тих хто пішов в еліту як два байта переслати.

Тому я їх прошу, майте совість, ідіть в еліту ГАДИ! :) Дайте народу бути ближче до подіуму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почнем з того, шо Андрюху в аматори ніхто не пустить.

А Лєкс... а шо Лєкс? Це шо, шосе? Буде ригалово на підйомах, де Лєкс - рівноправний учасник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd - чистий аматор, не спорцмен, я адмін = (Діагноз) :)

І до Анрія з Лексом, мені дуже далеко. Як показала остання покатушка, то мені до них ше мінімум рік кожен день тренуватись.

Вони йшли у відрив на грунті тоді, коли у мене від швидкості і навантаження в очах темніло :)

Джура і Френд ідуть в еліту. Френд не курить і не бухає :) Спорцмен. Джура аналогічно + з байка не злізає. Це норма.

Якщо розібратись, то. Що Андрій що Лекс аматори. Просто до біса продвинуті, і вставлять більшість тих хто пішов в еліту як два байта переслати.

Тому я їх прошу, майте совість, ідіть в еліту ГАДИ! :) Дайте народу бути ближче до подіуму!

Та ладно тобі, еліта - це теж не спортсмени. Просто більш фізично крепкі. А тобі, після 1000км велопробігу, мало б бути соромно виступати в аматорах :)

І давай не будемо говорити кому до кого далеко. Бо тут є і інші учасники, яким до тебе далеко. Їм що, не виступати взагалі? Чи йти до дітей?

До того ж, на подіумі цієї траси ти вже був попереднього разу. Може нам теж варто впровадити правило, згідно якого призери аматорів в наступних гонках допускаються лише в еліту? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на трасі. Мокро, місцями болото, все позаростало.

Частину круга, та що в середині, завтикав.. не знайшов.. За те знайшов купу слідів від шин Швальбе і Континенталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може нам теж варто впровадити правило, згідно якого призери аматорів в наступних гонках допускаються лише в еліту? ;)

Так это стандартная практика на большинстве гонок. Первые шесть аматоров на следующую гонку идут в элиту. А первые шесть элитных имеют право перейти в аматоры, если не занимают эти места в течении минимум года, чаще двух, а на некоторых соревнованиях только после четырёх лет незачётных выступлений могут перейти на класс ниже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Моє третє місце це випадковість. :)

Якщо, ще хоч раз на наших регіональних гонках приду в призерах, перейду в еліту. Хоча я ну ніяк до неї не відношусь.

Мені не інтересно їхати в еліті, вмирати на трасі витягуючи те лишнє коло, і прийти останнім.

Ні собі нічого не до кажу і інтересу 0.

А їдучи в аматорах, з більш рівними собі, я зможу відчути смак боротьби. Коли є гонщики і перед тобою і позаду.

"А тобі, після 1000км велопробігу, мало б бути соромно виступати в аматорах"

Мені соромно? Їдучи в пелатоні, на шосику, коли тебе тягнуть за собою сильні закриваючи тебе від вітру. Тю. :)

Були правда моменти, коли приходилось попахать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я з задоволенням поригаю біля Лєкса і Командора, хоча і один і другий дрючіли мене на покатушках :)

Якщо попаду в пятірку аматорів - то наступного разу буду в еліті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...