Перейти до змісту

Гонка "Велодень" (Обсуждаемс)


Atarax

Рекомендовані повідомлення

2 Мадкот

стоявши в другому ряду зі мною, величезне тобі дякую, що зіштовхнув мене на старті, меневром вліво. Добре, що я втримався, а то б були "веселі старти".

А взагалі гонка цікава, технічна, правда замахували ці "калдобіни" приховані травою, тільки надумаєш починати вкручувати і набирати маху, як починається розковбас <_<

Дуже підвели підалі, аля на одну сторону під контакти, на іншу топталки. Осікьки в мене поки контактних туфлів немає, витрачав багато часу, коли на розковбасі злітали ноги, і під гірку, пл@тська педаль, ставала саме стороною контакту.

Тепер зрозумів істину, що педалі повинні бути або контактні, або топталки. В урну 2 в 1.

Гонка видалась на славу, а враховуючи те, що то був мій перший виїзд на МТБ в крос-кантрійних перегонах, я навіть задоволений результатом. Тепер знаю, що робив не так, і де можна було поступити по іншому.

Набираємось сил, досвіду, та дихалки :smile-zachot:

Дяка величезна організаторам. Луцький велорух набирає маху. Ура товарістчі! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Мадкот

Ти стартанув добре... і вискочив на горку добре.. із-за маленьких коліс. А далі, де вже пішли вищі швидкості.. просто вперся в каденс.

Я б тобі радив збирати собі нормальний вел по чуть.  ;)

а я вже почав збирати - поки що у голові збираю певний тип байка якого би хотів, і трішки гроші, так що наступний сезон точно  буду на чомусь дуже хорошому

2 Мадкот

стоявши в другому ряду зі мною, величезне тобі дякую, що зіштовхнув мене на старті, меневром вліво. Добре, що я втримався, а то б були "веселі старти".

А взагалі гонка цікава, технічна, правда замахували ці "калдобіни" приховані травою, тільки надумаєш починати вкручувати і набирати маху, як починається розковбас <_<  

Дуже підвели підалі, аля на одну сторону під контакти, на іншу топталки. Осікьки в мене поки контактних туфлів немає, витрачав багато часу, коли на розковбасі злітали ноги, і під гірку, пл@тська педаль, ставала саме стороною контакту.

Тепер зрозумів істину, що педалі повинні бути або контактні, або топталки. В урну 2 в 1.

Гонка видалась на славу, а враховуючи те, що то був мій перший виїзд на МТБ в крос-кантрійних перегонах, я навіть задоволений результатом. Тепер знаю, що робив не так, і де можна було поступити по іншому.

Набираємось сил, досвіду, та дихалки  :smile-zachot:

Дяка величезна організаторам. Луцький велорух набирає маху. Ура товарістчі! :0123:

Дімка, вибач, реально сам чомусь на старті віражик зробив у ліво на півметра - невпевнено стартував. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Дімаха..

Добре, що обійшлось без завалів.. і травм на гонці.. бо на тренуваннях 2 людей серйозно травмувалося..

Я вже думав й на гонці будуть проблеми. Але Слава Богу обійшлося.. :ok:

А боротьба на гонці це нормально. Головне без фанатизму, коректна поведінка на трасі і пропускання сильнішого учасника вперед.. чудовий цьому приклад.

2 Мадкот

Збирай сосіса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт аматоров - разогревочный круг + командор летящий первый на крыльях ночи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу подякувати:

1. Організаторам Велодня та гонки. Не буду відмічати поіменно, оскільки всі частково приклали до цього руку. Тим, хто домовлявся з владою, "власниками" парку (особлива подяка, оскільки без цього було б нереально провесли гонку саме там, де планувалось), тим, хто мітив трасу напередодні та безпосередньо перед гонкою (думаю розмітка була зрозумілою та ніхто не блукав). 

2. Всім велосипедистам, які приїхали та прийняли участь в велопробігу, ми таки показали, що нас багато і з кожним роком наші ряди ростуть!

3. Усім зібравшимся на березі р. Стир за теплий прийом та веселу Компанію!

Особлива подяка за недоспані ночі перед організацією дійства,  Lexx_Giant та kmd за те, що замість того, щоб закинути ноги догори та відпочити перед гонкою 2,5 години розмічали трасу.  dragger-у та Frind-у, які не "дали" залишити гонку після першого кола, а заставили таки пройти всю гонку (перша в житті) до кінця. 

P.S. Жаль, що все хороше коли-небуть закінчується.

Вітаю усіх переможців!

P.P.S. Хотілося б побачити таки результати гонки.  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Дімаха..

Добре, що обійшлось без завалів.. і травм на гонці.. бо на тренуваннях 2 людей серйозно травмувалося..

Я вже думав й на гонці будуть проблеми. Але Слава Богу обійшлося.. :ok:

А боротьба на гонці це нормально. Головне без фанатизму, коректна поведінка на трасі і пропускання сильнішого учасника вперед.. чудовий цьому приклад.

2 Мадкот

Збирай сосіса.

Я два раза чуть не убрался. Раз на "Лилькином" спуске. Раз в кустах после первого мостика.

А по сосису. Нормальный от штуки, а собирать шонебудь нахнадо;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикинув...

Розігрівочне коло.. 30 сек..

Дуже правильно, що його зробили.. за хвилину поки народ летів всі розтягнулися і вже в той перший поворот.. де почипався сінглтрек особливо, ніхто нікому не мішав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

столько уже всего наговорили - скажу и я че-нить хорошее :smile3: огромные благодарности организаторам, лично Ди и всем кто ему помог, морально, материально и физически :smile3:

я на КК-гонку выехал первый раз за свою "велокарьеру" и почувствовал, что сразу угодил в пекло. матрасный проезд за пару часов до гонки и обзор трассы за пару дней до нее не дал и малейшего представления о реалиях. первый круг прогнал неплохо, уложился в 10 минут с хвостиком, а вот после середины второго яростно хотелось бросить все и сойти.. нагрузка казалась несоразмерной возможностям мотора. зато третий круг прошел просто сказочно, подтянулась техника и в моторе где-то включилась турбина :smile3: очень помогли и контакты, и технический уровень байка, но для себя я понял - для участия в подобных гонках нужно ездить быстро и по сложным трассам. городские и загородные покатушки не дают почти ничего в плане подготовки.. разве что догонялки за kmd и Лексом по лесу :smile3:

другими словами, позавчера я получил возможность совсем по-другому проехать на байке. за что очень благодарен всем, кто принял участие в этой "инициации" :ok2:

ps. небольшой и дружный пикничок под ночным небом тоже был не лишним :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Величезний привіт усій велобанді!!! Велодень - просто отпад! Стир - ще краще, особливо нічне повернення в Луцьк і обов'язково напряму, де з Кумом спочатку шукали місток, а потім де кому не вдалося по ньому проскочити! А так - повний зачот! Люблю вас люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Відео з велодня і гонки на фтп

Обережно, присутня ненормативна лексика :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео з велодня і гонки на фтп

Обережно, присутня ненормативна лексика :)

якби ще знати, як його звідти дістати :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, перезалий буль ласка відео на загальнодоступний ресурс, бо хочеться глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...