Перейти до змісту

Школа №9


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Пришла пора ребёнка отдавать в школу. Остановили свой выбор на девятой - близко от дома и не самая последняя в качестве получаемого образования. И тут начали появляться интересные факты.

Первое насторожило, что в беседе с моей женой директор после получасовой хвалебной оды в адресс своей школы начал откровенно выспрашивать про размер её зарплаты ну и моей соответственно.

Потом, пообщавшись с родителями учащихся, получили такую картину:

1. Ежемесячный взнос. Со всех получаеться больше 60 тыс в месяц. Куда расходуються - нипонятно

2. Этот учебный год назывался "Подари окно школе". Окна заказывались только на фирме, что укажет директор. Один класс сделал в другой, подешевле - имели офигенный скандал.

3. Одна из мам подарила для класса ноутбук - возникла идея купить каждому классу по ноуту (естественно за родительский счёт).

4. Следующий год будет объявлен "Годом мультимедии" - в каждый класс по плазме.

5. Два раза в неделю сдаёться мукулатура - родители плюються, что приходиться покупать газеты, что-бы насобирать нужное кол-во.

Это пока то что я знаю. Одни родители хотели поднять на ТВ этот вопрос, но потом побоялись давать интервью.

Как с этим можно ещё бороться, куда людям жаловаться?

Я уже подумываю, может нафиг мне этот гемор, может отдать ребёнка в четвёртую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 312
  • Створено
  • Остання відповідь

ВИбачте, можливу не досить в тему, але чого вибір після 9 школи, зупинився відразу на 4 ??? Наскільки я знаю в 4 школі свої приколи з "щомісячними платами" за навчання.

Як ви дивитесь на школу №1??Теж в тому ж районі, і займає одне з перших місць по наданні освіти і м. Луцьку.В 1 школі просто щомісяца конкретна плата.десь до 20 грн.

А подарунки школі\класу це особисте рішення кожного класу окремо.

Говорю так бо:першу школу сам закінчив недавно, а з четвертої маю купу знайомих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і альтернативу ви вибрали  :lol:

До того ж 4-та, це гімназія і туди треба буде проходити тестування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

№1 - как вариант можно рассматривать, но слышал что нагрузка очень сильная (куча языков и тд). Просто знакомые говорят, что в 4-ой платят фиксировано взнос и не имеют проблем, с поборами там уже попустились.

2 laska - а вы думаете в девятую можно попасть без звонка "сверху"? На начало весны уже было набрано 4 класса.

А тесты - думаю не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оО дешевше навчатись в універі...

невже немає ніяких служб, що контролюють таке самоуправство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви відноситесь до мікрорайону 9-ї, то ніхто не може вам відмовити у прийнятті дитини.

А щодо 4-ї, то знаю не одну сім"ю, що забирала дитину серед року.

І ще в догонку. На сьогодні там навчається 1-й клас, що досі немає свого кабінету і мусить за власні кошти переобладнювати кабінет колишньої бухгалтерії.

Оце вам і "гемор" для батьків. Школа, що набрала дітей, а не забезпечила умови, та ще й для 1-го класу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо 4-ї, то знаю не одну сім"ю, що забирала дитину серед року.

Згідний, сам таких знаю.

Щодо нагрузки в 1 школі.

Так школа ж і називається:Спеціалізована школа номер 1 з поглибленим вивченням англ. мови

На вибір дитині дається право вивчати: або польску або німецьку мови.Англійська обов'язкова.

Якщо цікавить детальніше можу в ПМ розписати шо і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю и волосы дыбом стают(

я когда учился поборы были но в пределах разумного

что будем когда моя дочка пойдёт в первый клас (правда она тока в садик собирается)

П.С. кто чего может про школу 26 расказать???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю,что в некоторых из названых школ с приходом Семиноженка и Табачника на учителей начали давить вытягивать на высшие оценки состоятельных детишек(в выпускных классах).

ЗЫ:вообще-то проблема решается архипросто.Открывается счет в банке на школу и туда перечисляются поборы пожертвования.Безнал легче проконтролировать куда пошел и за сколько к что куплено.А за помощь в нале сажать на 1год и лишать работы педагогом на 10 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ежемесячный взнос. Со всех получаеться больше 60 тыс в месяц. Куда расходуються - нипонятно

Странные какие-то цифры... Советую самому сходить и разобраться. А 5-я от Вас совсем далеко? Может туда обратитесь.

Откровенно говоря, меня тоже пугали, что, мол, не отдавай в 21 гимназию - там дорого!

Я не отдавала - сами по тестам в садике отобрали. Ну, не знаю. Мне кажется в садике побольше шкур сдирали.

Самые большие расходы идут перед 1 Сентября (спец.книжки, спец.тетрадки...около 200 грн.)

А дальше стандарт:

3,50 в день на питание

20 грн. в месяц в фонд школы + 5 в фонд класса

Если какие-то праздники День учителя, 23 февраля, 8-е Марта, именниники и т.п. доп. сборы - но это решается на собрании родительским комитетом (суммы небольшие, 30-50 грн.). Как-то сдали по 200 грн. перед вторым классом на ремонт класса - в нем уже третий год учимся.

А вот нагрузка конечно ужас! Задают много + сейчас ДПА (державна підсумкова атестація) для 4-х классов....мама родная...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4я школа хорошо...образование на высоком уровне, воспитание...Сколько и чего сейчас сдают - хз, закончил 4года назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во всех школа приблизительно одно и то же. Годовой "взнос" колеблется от 300 до 600 грн. Все зависит от совести директора. В 9-ой школе этот уровень "взносов" один из самых низких. Так что если вам в 9-ую близко, удобно, то на остальном не стоит заострять внимание. У моей знакомой сын в 21-й учится, там заморочек не меньше, а в год они выкидывают около 500 грн. Со стороны родителей возможен только один выход: если вы сдаете деньги на так называемые нужды школы добровольно, то вправе требовать от директора отчет в письменном виде сколько и на что были потрачены деньги. Можно так же создать родительский комитет(по-моему они и сейчас есть), который будет заведовать деньгами класса и школы, и тратить их по прямому назначению - учебники, ремонты и т.д., минуя карман директора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странные какие-то цифры... Советую самому сходить и разобраться.

Взносы от 30 грн (первый класс, старшим больше). Учеников я думаю больше чем 1300 (2 смены, первых классов только 5-6). Посчитайте. При чём на следующий год взносы обещают увеличить.

Ходили, общались с директором. Вот некоторые из его фраз:

"В нас багата школа....."

"В нас навчаються діти прокурорів....."

"В нас сама краща школа....."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот некоторые из его фраз:"В нас багата школа.....""В нас навчаються діти прокурорів.....""В нас сама краща школа....."

Це не аргументи. Так можна сказати чи не про кожну школу. А от те, що навчаються діти прокурорів, повинно було б стримувати такі побори, а в цьому випадку воно лише їх стимулює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3,50 в день на питание

20 грн. в месяц в фонд школы + 5 в фонд класса

Підтверджуюю. До того ж, якщо клас вчасно (до 10-го числа) здає кошти на школу, маємо право 10% з цієї суми залишити на потреби класу.

А щодо конкретної цифри, то їх самі батьки і встановлюють. Для того проводяться батьківські збори, засідання шкільної та опікунської рад. Саме там і затверджуюють місячні внески. Так що ходіть на збори і висловлюйтесь. До того ж на зборах опікунська рада звітує про витрачені кошти.

А щодо прокурорів, то в 9-й школі є поглиблене вивчення правознавства, тому і їх діти там  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю и волосы дыбом стают(

я когда учился поборы были но в пределах разумного

что будем когда моя дочка пойдёт в первый клас (правда она тока в садик собирается)

П.С. кто чего может про школу 26 расказать???

Ну что тебе сказать-учился там 8 классов-считай 8 лет не жыл и не учился.Не знаю как сейчас(уже заканчиваю университет) но когда учился там творился ужас.Перешел потом в 18-ю гимназию-разница небо и земля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору теми +1.

А тепер я розповім вам, як своїми очима й кожен день бачу взагалі ту школу (№9). По перше - гроші беруть за ремонт, охорону, фонд і т.д. "прілічно". А йдуть - ХЗ куда!

Після зими дах протікав так, що лилося відрами. Підстелили там ганчірки. В туалетах хоча б кабінки (дверцята) поставили, бо якось там не культурно все то влаштовано: тільки перегородки. Туалетного паперу там немає, мила також (відрізаний кусок мила малого, та й те на полу валялася). По коридору йдеш - агов, не спіткнись. Бо хто як бігати буде - на паркеті стоїть "анті-пабєгунчик" - яма, з під куска паркету. Правда там десь-колись залатають, але все рівно шматки вилітають.

Плазму хочете, да? Так у нас клас керівника ледь не розвалюється! Я вже не кажу про дуже велику частість "звітних концертів" і всякої "самодеятельності", за яку ми також здаємо гроші.

Вестибюль - жах. Там на 500 людей 60-70 місць, якщо на ті 7-8 лавочок впхнутися тісно. А представте - 1000-2000 людей хочуть перевдягатися. І це час пік (8:45).

В їдальні, не секрет, що колись таракани бігали. Правда там зробили солідний ремонт (гіпсокартон, стеля, стіни і т.д.). Правда до каси доходять десятки. на великих перервах, першокласникам туди краще не лізти. така душка, що й задавити можуть.

Біля великого залу стоять дві роздягалки (хлопчача і дівчача). На два класа приходиться така ж територія, як і вибачайте в параші. А тхне так, як стадо мамонтів вимерло.

Так що наступного навчального року, в кращому випадку "ліняю" я або в 26 школу, або в ліцей військовий.

P.S.

Правда життя. У кого є питання - питайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава темка...

Закінчила 9 школу, не так давно. Нічого хорошого, нажаль, сказати не можу.

Вчителі неодноразово обзивали прямим текстом дітей (козлами, дибілами і т. д.)... розумію, що діти зараз не подаруночок, та все ж не на те вчителі в школі працюють, щоб подібним чином висловлюватись.

Щодо оплати, то немаленькі суми туди йдуть, а от результатів малувато.

Прикро дивитись у що перетворюється освіта.

Одним словом, не радила б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от такі ми терплячі, ...а може почуття поваги до себе у нас відсутнє... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу не плутати "вчителів" і "директорів"

адже 99% усіх дитячих грошей в кінцевому результаті опиняються саме у ДИРЕКТОРА школи. І так, як ніяких квитанцій про оплану у фонд школи ніхто ніколи не видає - це означає, що ви просто даруєте ці гроші спочатку класному керівнику, який потім відносить їх особисто директору. Тобто директор може використовувати їх як за хоче, аюо в кишеню покласти, або ремонт в туалетах зробити. Але щоб не "палитися", зазвичай зібрані пожертви дітей (читай - батьків) розподіляють в пропорціях 50/50. Тобто як мінімум половина полюбому залишаєтсья на користь школи, решта - зникає в невизначеному напрямку, або ж ці купюри грошенят миші з"їдають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем так, учился в 9 школе 8 лет, потом на 2 года перешел в 26 школу. Действительно, небо и земля. После 9 школы, я себя чувствовал в 26 отлично, и учителя нормальные, и директор не "москаль" итд.

Если в 9 школе до сих пор этот пузатый старый хрыч, то несоветую отдавать детей учиться туда. Помню, еще разборки были с ним, или за деньги, или еще за что-то.. короче ппц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa да, он еще там.

Ужоснах... тогда не рекомендую туда своих детей отдавать учиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...