Перейти до змісту

Школа №9


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Моя дитина навчається в першому класі 9 школи. Саме в тому класі, де здавали по 1000 грн. і я хочу вам сказати, що ніхто ні з кого нічого не вимагав! зібрались і колективно вирішили, що потрібно зробити те і те в класі, де наші діти будуть проводити половину свого робочого дня. Дійсно, не у всіх є можливість здавати такі суми, але разом з тим в цьому районі є й інші школи, де внески не таких обсягів. Кожен має право вибору!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 312
  • Створено
  • Остання відповідь

Моя дитина навчається в першому класі 9 школи. Саме в тому класі, де здавали по 1000 грн. і я хочу вам сказати, що ніхто ні з кого нічого не вимагав! зібрались і колективно вирішили, що потрібно зробити те і те в класі, де наші діти будуть проводити половину свого робочого дня. Дійсно, не у всіх є можливість здавати такі суми, але разом з тим в цьому районі є й інші школи, де внески не таких обсягів. Кожен має право вибору!

А у нас собрались, колективно решили по 300 грн, а потом кто-то кулуарно решил, что по 500 и просто поставили в извесность по телефону.

Ну на класс то понятно, если требует ремонта можно и скинуться (правда кому-то хватило 350, кому-то 500 грн).

А дискозал? А мукулатура раз в неделю? А мультимедийные системы?

Почему-то ремонт 26-ой школы ведёться за бюджетные деньги, а 9-ой за родительские.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі батьки мають однакові можливості, щоб створити для своїх дітей ідеальні умови для навчання в школі, хто може, нехай платить, але є сім"ї, в яких не одна дитина, і з зарплатою в 1500 грн. для них першочерговою потребою є нагодувати і одягнути дітей, а не купувати ноут для класу і золото для вчителів.

Ну так "Колхоз - дело добровольное" (С). Ніхто нікого не змушує! Ідіть в іншу школу, де дешевше. А то всі возмущаються як погано, але недобора в 9-тій нема. Парадокс!

Почему-то ремонт 26-ой школы ведёться за бюджетные деньги, а 9-ой за родительские.

Це ше нічого. От в нас в дворі в 53-му садочку ВСЮ каналізацію міняють за кошти батьків. Ну і опалення збираються поміняти заодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 школа.

Були збори батьківського комітету школи. На них директор повністю відзвітувався за спонсорської допомоги батьків за перше півріччя 2010 року. Сума спонсорської допомоги батьків склала близько 170 тис.грн. за півроку.

Детальніше - буде доведено до кожної сім"ї на класних зборах.

Ходіть в школу на батьківські збори і ви все будете знати самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не здавали, ні на дискозал, ні на що інше, як тільки на потреби класу!

Макулатура – здавали всі школи завжди скільки себе пам’ятаю, але ж ніхто нікого не примушує її здавати! А 40 грн в місяць на потреби школи – не такі це великі гроші, навіть для тих, хто отримує зарплатню в межах 1500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не здавали, ні на дискозал, ні на що інше, як тільки на потреби класу!

Макулатура – здавали всі школи завжди скільки себе пам’ятаю, але ж ніхто нікого не примушує її здавати! А 40 грн в місяць на потреби школи – не такі це великі гроші, навіть для тих, хто отримує зарплатню в межах 1500 грн

Якби ж то все було лише в 40 гривнях на місяць.

Річ же не в щомісячних зборах, а в якихось геніальних ідеях пана директора

Зараз проходить нова акція - купи класу ноутбук і проектор

Класним керівникам, у яких не виходить,

ололо моск...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учился в 9 школе до 2000 года, таких поборов не было, хотя тогда и не такое развитие мультимедии было (проектор в каждый клас, ноут..). А на счет сборов (поборов) итд, то да, можно на словах сказать:"Что мол, вымагаете деньги с ребенка? А, с родитилей вымагаете деньги? Ооо, так это ж статья ёптъ.." И пойти написать заявление в милицию/прокуратуру итд. Вот только я сомневаюсь что ребенок будет после этого нормально учиться в данной школе, хотя если на словах не помогает то можно и так попробовать, захочет ребенок - доучится доконца.

З.Ы. как по мне, проектор и ноут в каждый клас это лишнее. Хотя это ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

З.Ы. как по мне, проектор и ноут в каждый клас это лишнее. Хотя это ИМХО.

Таке добро зайвим не буває. Інша справа чи воно буде реально використовуватись ЩОДНЯ, чи тільки для показових відкритих уроків і заходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

З.Ы. как по мне, проектор и ноут в каждый клас это лишнее. Хотя это ИМХО.

Таке добро зайвим не буває. Інша справа чи воно буде реально використовуватись ЩОДНЯ, чи тільки для показових відкритих уроків і заходів.

І скільки в школі вчителів, здатних повноцінно використовувати цю техніку в навчальному процесі?

Побори в школі - це наша спільна ганьба: допоки ми платимо, доти будуть доїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІТИ ВЧАТЬСЯ В 9 ШКОЛІ. БЕЗ ПРОБЛЕМ ЗДАЛИ НА МУЛЬТИМЕДІА ДОШКУ. НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ З ЯКОГО ДИВА, ПОКРАЩЕННЯ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ ПОЧАЛО НАЗИВАТИСЯ "ПОБОРАМИ"? ЯКЩО ДЕРЖАВА НЕ В ЗМОЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ШКОЛИ ПОТРІБНОЮ ТЕХНІКОЮ -ТО ЦЕ ПОВИННІ ЗРОБИТИ БАТЬКИ. АДЖЕ САМЕ НАШИМ ДІТЯМ ПОСТУПАТИ В УНІВЕРСИТЕТИ.

ШКОЛА ГАРАНТУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ, МАЄ ДЕСЯТКИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД, ПОНАД 98 ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ПОСТУПАЮТЬ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В НАЙКРУТІШІ КИЇВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ. МОЯ ДУМКА ПРОСТА - ВЧИТЕЛІ ТА ДИРЕКТОР, МАБУТЬ КРАЩЕ ЗНАЮТЬ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОГО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ НАШІ ДІТИ ПОСТУПИЛИ НА БЕСПЛАТНЕ НАВЧАННЯ ДО ПРОВІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

ТО ПРОТИ ЧОГО ОБ'ЄДНУВАТИСЯ? ПРОТИ ПРОГРЕСУ, ПРОТИ НАЛЕЖНОГО НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ТА ЇХ МАЙБУТНЬОГО! ЧИ ПРОТИ РЕМОНТУ ДИСКОЗАЛУ В ШКОЛІ, ХАЙ КРАЩЕ ТАНЦЮЮТЬ НІЖ ПО ПІДВОРОТНЯХ ШАСТАЮТЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІТИ ВЧАТЬСЯ В 9 ШКОЛІ. БЕЗ ПРОБЛЕМ ЗДАЛИ НА МУЛЬТИМЕДІА ДОШКУ. НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ З ЯКОГО ДИВА, ПОКРАЩЕННЯ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ ПОЧАЛО НАЗИВАТИСЯ "ПОБОРАМИ"? ЯКЩО ДЕРЖАВА НЕ В ЗМОЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ШКОЛИ ПОТРІБНОЮ ТЕХНІКОЮ -ТО ЦЕ ПОВИННІ ЗРОБИТИ БАТЬКИ. АДЖЕ САМЕ НАШИМ ДІТЯМ ПОСТУПАТИ В УНІВЕРСИТЕТИ.

ШКОЛА ГАРАНТУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ, МАЄ ДЕСЯТКИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД, ПОНАД 98 ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ПОСТУПАЮТЬ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В НАЙКРУТІШІ КИЇВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ. МОЯ ДУМКА ПРОСТА - ВЧИТЕЛІ ТА ДИРЕКТОР, МАБУТЬ КРАЩЕ ЗНАЮТЬ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОГО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ НАШІ ДІТИ ПОСТУПИЛИ НА БЕСПЛАТНЕ НАВЧАННЯ ДО ПРОВІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

ТО ПРОТИ ЧОГО ОБ'ЄДНУВАТИСЯ? ПРОТИ ПРОГРЕСУ, ПРОТИ НАЛЕЖНОГО НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ТА ЇХ МАЙБУТНЬОГО! ЧИ ПРОТИ РЕМОНТУ ДИСКОЗАЛУ В ШКОЛІ, ХАЙ КРАЩЕ ТАНЦЮЮТЬ НІЖ ПО ПІДВОРОТНЯХ ШАСТАЮТЬ!

можу подарити клавіатуру, з незаліпшим шифтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІТИ ВЧАТЬСЯ В 9 ШКОЛІ....... і далі по тексту

Можна подумати, що якщо написати великими буквами - то від того я тут вдома голосніше читатиму :blink::D

ЧОГО ми бідні-нещасні вчились без сучасних технологій і з нас вийшли люди?

Чого наші діти не можуть ПРОСТО ВЧИТИСЬ, а не хизуватись одним перед одним в кого батьки крутіші, в кого школа крутіша?...

Нова техніка не повинна заміняти книжок!

Всі знають, про те, що

ПОНАД 98 ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ПОСТУПАЮТЬ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В НАЙКРУТІШІ КИЇВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ

- це не є показником високого рівня знань, а скоріше в більшості випадків - високого рівня достатків батьків цих дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІТИ ВЧАТЬСЯ В 9 ШКОЛІ. БЕЗ ПРОБЛЕМ ЗДАЛИ НА МУЛЬТИМЕДІА ДОШКУ. НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ З ЯКОГО ДИВА, ПОКРАЩЕННЯ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ ПОЧАЛО НАЗИВАТИСЯ "ПОБОРАМИ"? ЯКЩО ДЕРЖАВА НЕ В ЗМОЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ШКОЛИ ПОТРІБНОЮ ТЕХНІКОЮ -ТО ЦЕ ПОВИННІ ЗРОБИТИ БАТЬКИ. АДЖЕ САМЕ НАШИМ ДІТЯМ ПОСТУПАТИ В УНІВЕРСИТЕТИ.

ШКОЛА ГАРАНТУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ, МАЄ ДЕСЯТКИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД, ПОНАД 98 ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ПОСТУПАЮТЬ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В НАЙКРУТІШІ КИЇВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ. МОЯ ДУМКА ПРОСТА - ВЧИТЕЛІ ТА ДИРЕКТОР, МАБУТЬ КРАЩЕ ЗНАЮТЬ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОГО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ НАШІ ДІТИ ПОСТУПИЛИ НА БЕСПЛАТНЕ НАВЧАННЯ ДО ПРОВІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

ТО ПРОТИ ЧОГО ОБ'ЄДНУВАТИСЯ? ПРОТИ ПРОГРЕСУ, ПРОТИ НАЛЕЖНОГО НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ТА ЇХ МАЙБУТНЬОГО! ЧИ ПРОТИ РЕМОНТУ ДИСКОЗАЛУ В ШКОЛІ, ХАЙ КРАЩЕ ТАНЦЮЮТЬ НІЖ ПО ПІДВОРОТНЯХ ШАСТАЮТЬ!

Усі батьки дітей, що навчаються в 9-й школі, УВАГА!

В понеділок обов'язково здати по 500 грн класним керівникам для купівлі директору нового ноутбука з незапавшим CapsLock-ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІТИ ВЧАТЬСЯ В 9 ШКОЛІ. БЕЗ ПРОБЛЕМ ЗДАЛИ НА МУЛЬТИМЕДІА ДОШКУ. НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ З ЯКОГО ДИВА, ПОКРАЩЕННЯ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ ПОЧАЛО НАЗИВАТИСЯ "ПОБОРАМИ"? ЯКЩО ДЕРЖАВА НЕ В ЗМОЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ШКОЛИ ПОТРІБНОЮ ТЕХНІКОЮ -ТО ЦЕ ПОВИННІ ЗРОБИТИ БАТЬКИ. АДЖЕ САМЕ НАШИМ ДІТЯМ ПОСТУПАТИ В УНІВЕРСИТЕТИ.

ШКОЛА ГАРАНТУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ, МАЄ ДЕСЯТКИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД, ПОНАД 98 ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ПОСТУПАЮТЬ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В НАЙКРУТІШІ КИЇВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ. МОЯ ДУМКА ПРОСТА - ВЧИТЕЛІ ТА ДИРЕКТОР, МАБУТЬ КРАЩЕ ЗНАЮТЬ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОГО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ НАШІ ДІТИ ПОСТУПИЛИ НА БЕСПЛАТНЕ НАВЧАННЯ ДО ПРОВІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

ТО ПРОТИ ЧОГО ОБ'ЄДНУВАТИСЯ? ПРОТИ ПРОГРЕСУ, ПРОТИ НАЛЕЖНОГО НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ТА ЇХ МАЙБУТНЬОГО! ЧИ ПРОТИ РЕМОНТУ ДИСКОЗАЛУ В ШКОЛІ, ХАЙ КРАЩЕ ТАНЦЮЮТЬ НІЖ ПО ПІДВОРОТНЯХ ШАСТАЮТЬ!

Круто тобі мозок промили :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОНАД 98 ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ПОСТУПАЮТЬ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В НАЙКРУТІШІ КИЇВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ

НЕ ВЕРЮ. Часть конечно вступает с помошью не слабых добровольных взносов, еденицы самостоятельно с помошью знаний. Говорить о 98%... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене виникло питання до тих, хто не "доїться": чи не було якихось утисків чи змін у поведінці з боку учнів, батьків чи вчителів, по відношенню до ваших дітей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІТИ ВЧАТЬСЯ В 9 ШКОЛІ. БЕЗ ПРОБЛЕМ ЗДАЛИ НА МУЛЬТИМЕДІА ДОШКУ. НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ З ЯКОГО ДИВА, ПОКРАЩЕННЯ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ ПОЧАЛО НАЗИВАТИСЯ "ПОБОРАМИ"? ЯКЩО ДЕРЖАВА НЕ В ЗМОЗІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ШКОЛИ ПОТРІБНОЮ ТЕХНІКОЮ -ТО ЦЕ ПОВИННІ ЗРОБИТИ БАТЬКИ. АДЖЕ САМЕ НАШИМ ДІТЯМ ПОСТУПАТИ В УНІВЕРСИТЕТИ.

ШКОЛА ГАРАНТУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ, МАЄ ДЕСЯТКИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД, ПОНАД 98 ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ПОСТУПАЮТЬ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В НАЙКРУТІШІ КИЇВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ. МОЯ ДУМКА ПРОСТА - ВЧИТЕЛІ ТА ДИРЕКТОР, МАБУТЬ КРАЩЕ ЗНАЮТЬ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОГО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ НАШІ ДІТИ ПОСТУПИЛИ НА БЕСПЛАТНЕ НАВЧАННЯ ДО ПРОВІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

ТО ПРОТИ ЧОГО ОБ'ЄДНУВАТИСЯ? ПРОТИ ПРОГРЕСУ, ПРОТИ НАЛЕЖНОГО НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ТА ЇХ МАЙБУТНЬОГО! ЧИ ПРОТИ РЕМОНТУ ДИСКОЗАЛУ В ШКОЛІ, ХАЙ КРАЩЕ ТАНЦЮЮТЬ НІЖ ПО ПІДВОРОТНЯХ ШАСТАЮТЬ!

Віктор Дмитрович, ви?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

З.Ы. как по мне, проектор и ноут в каждый клас это лишнее. Хотя это ИМХО.

Таке добро зайвим не буває. Інша справа чи воно буде реально використовуватись ЩОДНЯ, чи тільки для показових відкритих уроків і заходів.

Канєшно буде реально використовуватись ЩОДНЯ... синком-оболтусом вчительки для Countеr Strike і прищавою доцьою для Однокласніків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивує стереотип безкоштовності нашої освіти. Ми забуваємо, що школи та лікарні утримуються з наших податків, а освіта та медицина це теж послуга, яку повинні нам і нашим дітям надавати якісно. При існуючій системі тотальної байдужусті, люди вибирають шлях найменшого спротиву - лягти під систему і платити. Комусь дуже вигідно вдовбати в мізки принцип - "комунізм закінчився - платіть". А у нас з вами хтось питав? Платіть за що? Кому? Ми самі вибираємо шлях і майбутнє для своїх дітей і коли вони будуть вартувати для держави і оточуючих на рівні свого гаманця - таке майбутнє принизливо жахливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,а чи готові вчителі також "добровільно" і безкоштовно дарувати свій час для наших дітей після уроків, даруючи себе не як репетитори, а як справжні вчителі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, справжній вчитель-це той, хто забезплатно віддасть тобі свій вільний час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,а чи готові вчителі також "добровільно" і безкоштовно дарувати свій час для наших дітей після уроків, даруючи себе не як репетитори, а як справжні вчителі?

Ну фраза трошки утрирувана, але все таки доля істини в них є

Потрібно, щоб до вчителя завжди можна було звернутись, не боячись, він/вона скаже щось на зразок "відчепись, в мене надто мала зарплата, щоб я ще після уроків працював/ла".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я, хоч і не маю дітей, але з цікавістю прочитала статтю в газеті "Віче" (за 7-ме жовтня) про побори в школах. Чесно кажучи, я просто шокована...На блатній мові - це просто "безпредєл". Це, якщо мати двох школярів, то хтось один з батьків має працювати тільки на їх вчителів. :angry2: Невже це не можна побороти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів спитати, де можна придбати газету, але знайшов статтю на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...