Перейти до змісту

Чем вас держит Борда?


ursa

Рекомендовані повідомлення

Борда в мене, як в чоловіка цигарки. Рознервувалася, пішла на форум зависати. Для мене борда-вікно в великий світ з тих чотирьох стін, в яких зараз змушена сидіти. Ще й працюю на борді))) половина моїх клієнтів звідси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

А как же покатушки?

Покатушками я занимаюсь намного дольше, чем на Борде существую. Попробуй "завезти" свой велосипедик, не спрашивая благословения Борды. Катит так же. Поверь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

був момент один, коли тут якийсь користувач щось шукав, чи то послуга чи товар, незгадаю, вобшем мене зачепило, почав метушитись, телефон шукати і т.д. Відписав користувачеві, той подякував, все норм. Збоку за цим всім батько наблюдав, питає: мол нафіа воно тобі нада? і тут просто задумався на хвилинку, просто допоміг людині, приємно...

скільки разів мені тут надавали інформаційну допомогу... некажучи про велику кількість різноманітних реалізованих та придбаних звідси речей...

П.С, Важко згадати день коли я мав доступ до ПК та не був на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене дошка асоціюється з Луцьком. і хоч я останній рік прожив у Києві, а зараз перебрався ще далі, Луцьк для мене все одно лишається рідним містом. Спокійним, розважливим і як не крути, ДОМОМ. Містом, де я народився, виріс і здобув освіту. Містом, де вперше закохався.

а борда в даному випадку як невеличка частина Луцька, як асоціація з ним. кожен раз приємно зайти на борд і глянути, що місто розвивається-як виявилось, недалеко від мого дому добудували нарешті порт сіті, ще десь відкрили нові кафе, провели якісь вечірки.

хз... може в мені зараз виє емігрантська туга. можливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 тижні без борди, політ нормальний.

ЗІ - все таки маловідомі люди* тут не в "почёте"

* - ті хто не був пристуній хоча б на одній бордовці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим держить форум ?

Новинами і гарним настроєм, а вас ?

Тим, що борда,це віртуальна частина Луцька, Волині... Це місце, де люди віртуально викладають свої думки і свій настрій. Це така собі сім'я, зі своїми поглядами на життя. Тим, "борда" мені і подобається)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - борда це частина нашого міста, людей які у цьому місті проживають. Багато з тих людей зустрічав особисто, і тепер ще більше розумію що кожен НІК на борді - це Лучанин!)) Віртуальний світ Луцьких і не лише луцьких людей.

Змога комусь допомогти , чи найти відповідь на свої питання!

P.S. Дякую за віртуальне Луцьке суспільство!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, я тебе умоляю, де ти а де тролінг

там же де і словник укр.мови та славаговоряніє Толіка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:ok2: Купить-продать

торик, ты понял, что некоторые популярные разделы надо делать платными?

Тогда они потеряют статус "популярные"

ОЙ, а на год сообщения не глянул то.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Купити - продати. :0123:

цікаво поспілкуватись, взнати щось нове, розвиватитись, допомогти іншим форумчанам (якщо я в змозі це зробити).

А взагалі Борда - це сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте сід-фм (102.4 fm) там час від часу нашу борду згадують, і багато цікавого можуть розказати про сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і багато цікавого можуть розказати про сайт

"Скандалы,интриги,расследования" ? Трохи детальніше можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда багатогранна. Це роки життя, яке уміло комбінувалися інтернет- НЕінтернет. Це міріади думок та життів людей за комп*ютерами та їхні Образи онлайн.

Це гумор, це розділення радості і горя в режимі онлайн - як би це дивно не звучало. Це сарказм і обрАзи, це хамство і підтримка.

В моєму випадку - це злі-адміни-осінь-засранка-бо-випендрюється. Це і теплі зустрічі в Кораблику ще в 2008-му чи навіть 7-му? Не пам*ятаю))). Це зародження ідеї для Квартири ФМ колись і місце, завдяки якому я знайшла одну з найкращих робіт, на якій пропрацювала з 2008-го і в принципі частково й досі там (да, Фьодар? :)). Це місце, де я колись давно знайшла рідну душу і успішно її "пропила", бо так треба було.

Борда - це окрема планетка, розміщена на декількох терабайтах жорсткого диску сервера, яким опікуються наші адмінчики. Для когось велика, для когось - маленька.

Це щирі нові й старі знайомства - деякі з них канули в Лету, а деякі активно процвітають офлайн - і я цьому безмежно рада. Це привіти на вулиці. Це радість випадкових зустрічей.

Чим Борда тримає зараз? Не знаю. Не читала її дуже довго. Нещодавно зайшла знову і бачу, що Борда змінилась і розширилась (планєта растьот!!!)))).

Не пам*ятаю, аби раніше вона була для когось просто купи-продай, хоча не факт, що не стане такою для мене зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і багато цікавого можуть розказати про сайт

"Скандалы,интриги,расследования" ? Трохи детальніше можна?

А чого ж ні, Віка Жуковська, ведуча на радіо СІД, в вечірньому ефірі при згадці про борду (передавали привіт бордівчанам) сказала мол як її питають про Луцьк, історію чи шото там то вона усіх на борду відправляє, ібо там є тото, тото і тото... Дословно монолог не передам, але суть ви зрозуміли. Можете самі спробувати, передайте привітики колегам по борді і слухайте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча не факт, що не стане такою для мене зараз.

Якась туга в вашому повідомленні. Поки тут більш менш регулярно пишуть люди, які застали зародження борди, форум для мене живий. На даний момент таких 2 чоловіка (адмінів не беру). Це мої підрахунки, вони можуть бути невірними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча не факт, що не стане такою для мене зараз.

Якась туга в вашому повідомленні. Поки тут більш менш регулярно пишуть люди, які застали зародження борди, форум для мене живий. На даний момент таких 2 чоловіка (адмінів не беру). Це мої підрахунки, вони можуть бути невірними.

Набагато більше, ніж два.

Це ностальгія - стан такий у мене просто )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки тут більш менш регулярно пишуть люди, які застали зародження борди, форум для мене живий. На даний момент таких 2 чоловіка (адмінів не беру).

Набагато більше, ніж два.

Прошу огласить весь список :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим Борда тримає зараз? Не знаю. Не читала її дуже довго. Нещодавно зайшла знову і бачу, що Борда змінилась і розширилась (планєта растьот!!!)))).

Не пам*ятаю, аби раніше вона була для когось просто купи-продай, хоча не факт, що не стане такою для мене зараз.

заміть, й ти змінилась, в словах нема того випіндрьожу й виклику всесвіту, тіпа сприймайте мене такою як я є, або йдіть нафіг. Навіть в цьому пості зьявилась душа чи людяність так би мовити. Все тече, все змінюєтся, колись я був твоїм ярим противником, але ж все змінюєтся, *а кто староє помянєт, тому глаз вон* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим Борда тримає зараз? Не знаю. Не читала її дуже довго. Нещодавно зайшла знову і бачу, що Борда змінилась і розширилась (планєта растьот!!!)))).

Не пам*ятаю, аби раніше вона була для когось просто купи-продай, хоча не факт, що не стане такою для мене зараз.

заміть, й ти змінилась, в словах нема того випіндрьожу й виклику всесвіту, тіпа сприймайте мене такою як я є, або йдіть нафіг. Навіть в цьому пості зьявилась душа чи людяність так би мовити. Все тече, все змінюєтся, колись я був твоїм ярим противником, але ж все змінюєтся, *а кто староє помянєт, тому глаз вон* :)

Можете бить мене "мокрою тряпкою", але хтось це мав написать: бо заміж вийшла, нє?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Dream. Ану мені ціхо, бо зараз включу оту кнопку, про яку Маньяк писав :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...