Перейти до змісту

Розумні чи красиві?


Luychi

Рекомендовані повідомлення

а я вважаю, що жіночу красивою робить чоловік, якшо він взмозі зробити так шоб вона хотіла бути привабливою і гарною, то вона такою і буде, а якшо"затюкає", то буде сіренькою.

я думаю это скучно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Интересная закономерность: в любом опросе мужчины у нас типа сильные, умные и красивые - кого же они любят?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вважаю, що жіночу красивою робить чоловік, якшо він взмозі зробити так шоб вона хотіла бути привабливою і гарною, то вона такою і буде, а якшо"затюкає", то буде сіренькою.

я думаю это скучно.

Ну то тім кому скучно шукають красу на стороні, проще ніж робить жінку яка біля тебе гарною. Напевно в нас різні поняття про робить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щасливі у стосунках з жінками ті чоловіки, що вміють бачити внутрішню красу жінки, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Все-то вы о нас, мужиках, знаете, одного понять не можете: почему мы любим одних, а женимся на других. Во загадка природы!"

(Х/ф "Мужики")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщины любят ушами, а мужчины глазами. Но в большинстве случаев и те и другие в первую очередь оценивают внешность человека, и только потом его ум. Каждому мужчине конешно же хотелось бы что б его избранница была красивая (по его меркам, потому что у всех они разные, одни любят внешность моделей или кукол Барби с ногами от ушей, другие - на кости не бросаются), умная, преданая, хорошая хозяйка и куртизанка в постели, но так как такое сочетание (по опросам мужчин) редкость, то в период молодости они встречаются с красивыми, но глупыми, спят с теми кто даст, а с умными просто общаются, но проходят года, взгляды на жизнь меняются, интересы и вкусы тоже, и выбор останавливается, на той с которой интересно, которая всегда была рядом и поддерживала, которая понимиет твои дурацкие шутки и имеет хоть немного чувства юмора, и пофиг что ноги у нее не от ушей, и не тонкая осиная талия как у Наоми, и губи не как у Джоли, и грудь как не у Памэлы, зато с ней хорошё, комфортно, есть о чём поговорить, возможно не супер красавица, но вполне симпатичная и она меня любит.

З.Ы. Я не мужчина и поэтому не могу утверждать, что всё что написано выше точно отображает их предпочтения, но со стороны выглядит именно так, хотя конечно бывают и исключения, так что не судите строго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема трошки не для цього розділу.

Як на мене, то я думаю що вибираємо ми по іншому принципу. Невже хтось з нас познайомившись, довго думає, оцінює, аналізує нюанси, розраховує? Фіг там. Познайомився, поспілкувався, а далі або ципляє або ні. І в 99% це враження уже не змінюється. Може бути надзвичайно гарна, чарівна, ідеальна фігура (для кожного різна), розумна, ерудована, але відсутня певна іскра і приймається рішення "вичєркнуть с спіскафф".

Кожен керується внутрішніми імпульсами, природу яких тяжко пояснити. Підсвідомо певні критерії існують, з роками ці критерії шліфуються, але імпульс може виникнути до жінки, яка цим критеріям не відповідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо питання тоїть ось так: або те або те, то однозначно розумні.

+ я не думаю що всі чоловіки мають за орієнтир тількі ці 2 критерії.в даному випадку згоден з Zeuss, іноді відчуваєш якійсь потяг, щось таке що неможна пояснити...

хіба ні в кого ніразу не було такого, коли в колі друзів бачиш якусь дівку, і вона ну тааак сподобається, а товаріщі кажуть: нє,ну ти дружище вапще планку маєш..

все залежить від кожного окремо.

З.І.якщо ти дівчину любиш, то вона в любому випадку гарна!хіба можна назвати кохану негарною?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, чоловіки! :_02: Та хіба ж у вас так стоїть вибір між розумними і красивими? :_04: Ви ж живете у слов'янській країні, ми усі тут красуні! :_08::g14: Вам тільки вибрати з якою прелєстю вам буде цікаво. Та для вас, значить, розумна чи мудра, як хто називає.

А тим, хто думає, що не всі прям кралі, - мабуть деяким просто симпатичним жінкам чи охоти нема, чи стимулу сяяти і бути для когось красунею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вважаю, що жіночу красивою робить чоловік, якшо він взмозі зробити так шоб вона хотіла бути привабливою і гарною, то вона такою і буде, а якшо"затюкає", то буде сіренькою.

я думаю это скучно.

Ну то тім кому скучно шукають красу на стороні, проще ніж робить жінку яка біля тебе гарною. Напевно в нас різні поняття про робить....

я думаю искать на стороне глупо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайвий раз переконався, що: "Недостаток ума - компенсируется красивым телом".

Гарні звучали думки, про поняття краси, про розум і про мудрість.

В першу чергу, звичайно ж, очі натрапляють на жіночу красу. І лише потім вухо дає мозку зрозуміти, що тут лише краса.... Є виключення з правил. Жінка і гарна і розумна (Мудрість приходить із досвідом). І чимдовше з нею спілкуєшся, тим більше розумієш, що краса і розум в одному тіл , все ж таки зустрічаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один мій знайомий сказав - мені страшно спілкуватися з красивими і розумними жінками, тому що я не знаю про що вони думають і інколи не знаю що відповісти на їхні репліки... правда знайомий цей не особливо обтяжений інтелектом..

так от до чого це я - напевно кожен обирає собі пару яка відповідає його розумовому розвитку і поняттям красоти. для когось ця жінка не дуже розумна, а для когось в сам раз :0001: так що вибір між красотою і розумом дуже вже суб"єктивний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, розумній легше показати себе "дурочкой" ніж навпаки :unsure:

Відносно краси — залежить від "тараканів у голові", краса — це тільки перше враження. А потім включаються інші фактори, і не думаю, що краса — найважливіший :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчені якось дослідили, що при спогляданні на гарних дівчат/жінок у хлопців/чоловіків мозкові процеси сповільнюються - в ступор вони впадають, коротше кажучи. У жінок такої тенденції при спостереженні на красунчиків протилежної статі не спостерігається.

Та разом з тим психологи кажуть, що чоловіки не мають ідеала про жіночу красу. Їм головне чи може дівчина підтримати бесіду, чи є у неї почуття гумору і чи не скучно з нею проводити час.

Уявляєте, дівчата, вони теж хочуть поговорити, а не банально "переспати".

Отака любов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при спогляданні на гарних дівчат/жінок у хлопців/чоловіків мозкові процеси сповільнюються - в ступор вони впадають, коротше кажучи.

а ещё короче - привлекательные девушки отвлекают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляєте, дівчата, вони теж хочуть поговорити, а не банально "переспати".

Отака любов.

Ну да. Шоб переспать, сначала нада заболтать. :) Мовчки в койку падають тільки до звьозд із "фабрики звьозд". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляєте, дівчата, вони теж хочуть поговорити, а не банально "переспати".

Чи банально "переспати", а потім поговорити?   :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно вибирати собі рідну душу для сімї, щоб вона була мудрою жінкою і берегинею сімейного очагу. Якщо це так буде, чоловік оцінить це і прикладе максимум зусиль щоб зробити жінку щасливою і гарною.

Як показує історія за кожним великим чоловіком стоїть велика жінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій брат сказав "Люблю розумних баб - вони мене заводять". Правда знайомився і мав стосунки з різними дівчатами - розумними і, так скажем... не дуже.

Ну напевно тому, що він не зі всіма планував серйозні відносини, або взагалі не планував. От і знайомився з різними. Може серед тих не дуже розумних були гарні, або просто вони після двох побачень вже спали з ним, от і все.

В суспільстві існує стереотип, що чоловіки розумних жінок бояться.

Недавно тільки подивився "Милионер из трущоб" от там якраз було таке питання, яких жінок найбільше бояться чоловіки? Розумних, красивих, і ще два варіанти. Так я от і подумав про розумних теж, а на самом деле... Відповідь була красивих. Не знаю, наскільки відповідь була правдива, і на чому вона базувалась, але.

Прикинув ше раз... Ну як визначити чи дівчина розумна чи ні, якщо бачив її декілька хвилин? А до дуже гарних підійти знайомитися більше духу треба мати, чим до дівчат звичайної зовнішності. І знову стереотип - що гарні, або стєрви, або не обтяжені інтелектом, їм треба фіг зна шо, воно часто так буває, але часто зовсім навпаки.

Якщо плануєш довготривалі стосунки, а дівчина тебе не заводить, то напевно і пробувати не варто. Не заводить в плані, не цікаво з нею.

Бо яка б вона гарна, добра, розумна, сімейна людина не була - немає тяжіння такого і все... Роби шо хоч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Ну як визначити чи дівчина розумна чи ні, якщо бачив її декілька хвилин? А до дуже гарних підійти знайомитися більше духу треба мати, чим до дівчат звичайної зовнішності. І знову стереотип - що гарні, або стєрви, або не обтяжені інтелектом, їм треба фіг зна шо, воно часто так буває, але часто зовсім навпаки.

визначити чи розумна чи ні можна не лише дивлячись, а й поспілкувавшись з нею, навіть декілька хвилин. І не треба боятись підходити, бо і розумним, і красивим, і два в одному подобаються сміливі чоловіки, - моя думка. Ну а те, що є надто молоденькі (я на рахунок інтелекту) і красиві, - ну так в них ще все попереду і ви можете в цьому допомогти :) щоб внутрішня краса була не меншою :g03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...