Перейти до змісту

Розумні чи красиві?


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Мій брат сказав "Люблю розумних баб - вони мене заводять". Правда знайомився і мав стосунки з різними дівчатами - розумними і, так скажем... не дуже. В суспільстві існує стереотип, що чоловіки розумних жінок бояться. А психологи стверджують, що в подружжі де дружина розумна, чоловік живе на кілька років довше, бо годує вона його правильно і нерви просто так не тріпає.

Так яких жінок чоловіки люблять? Гарних Барбі, чи таких, в яких в голові крім ниточки, яка вуха тримає, ще й сіра речовина є в наявності?

P.S. анекдот про мавпу, котра розірватись не могла, прошу не цитувати. Бо він настільки "бородатий", що будь-який Дід Мороз позаздрити може. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Єдиної думки тут не може бути. Кожному своє, як то кажуть. Особисто моя думка, що в подружжі потрібна розумна жінка (і красива - за моїм смаком - прим.). Не дуже розумні також потрібні, проте для інших цілей :)

І чому розумні не можуть бути красивими? доведення? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А толку з красоти, якщо поговорити з жінкою немає про що. Навіть для "інших цілей" ;) говорити-то навіть і тоді хоть інколи, а треба. Є ще думка така, що престижно мати красиву подружку, щоб не було соромно з нею вийти "в свєт" ;) але і тоді, я думаю теж - не соромно тільки до моменту коли вона відкриє рота (ну це якщо в неї краса переважає над тим що в голові). Та і взагалі ІМХО - краса відносне поняття, для когось може і звичайна дівчина видаватись красунею, якщо вона добра, розумна і любляча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для баби великий розум то скоріше зло, ніж щось хороше. Добре коли жінка мудра. В повсякденному житті більш важливе вміння приготувати смачну і корисну вечерю, ніж глибокі знання у фізиці елементарних частинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже ціную таку річ, як ЖІНОЧА МУДРІСТЬ, все інше то компроміс...

лол САНЯ, одночасно писали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для баби великий розум то скоріше зло, ніж щось хороше. Добре коли жінка мудра. В повсякденному житті більш важливе вміння приготувати смачну і корисну вечерю, ніж глибокі знання у фізиці елементарних частинок.

а щоб приготовити їжу потрібна велика мудрість?ой ну тоді я таки мудра:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму дійсно більш важлива тільки я б сказав не жіноча мудрість, а життєва мудрість. Кажуть, що чоловік - голва, а жінка - шия, куди шия поверне, туди голова й дивиться. Так от мудра жінка вміє правильно вибирати напрямок і спосіб як повернути голову у вірному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто избирает между умом и красотой, тот должен взять красивую своей дамой сердца, а умную — своей женой.

Кальдерон де ла Барка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто избирает между умом и красотой, тот должен взять красивую своей дамой сердца, а умную — своей женой.

Кальдерон де ла Барка

Краса це річ скороминуща. Мудрість з роками добавляється. (це вже я себе цитую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все має бути в міру, хоча на практиці... в котре переконуюсь, що якаб ти там розумна не була, якщо в тебе ноги не від вух і зовнішність антиДжолі - на лексус і шампанське в джакузі краще не сподіватися. Перше на що звертає увагу привабливий успішний чоловік - це зовнішність, і це правило незмінне. А розумняшки нервово курять в сторонці, очікуючи коли до них заговорять і з"явиться шанс себе проявити. :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все має бути в міру, хоча на практиці... в котре переконуюсь, що якаб ти там розумна не була, якщо в тебе ноги не від вух і зовнішність антиДжолі - на лексус і шампанське в джакузі краще не сподіватися. Перше на що звертає увагу привабливий успішний чоловік - це зовнішність, і це правило незмінне. А розумняшки нервово курять в сторонці, очікуючи коли до них заговорять і з"явиться шанс себе проявити. :0158:

а лєксус і шампанське в джакузі - таке щастя хіба??? не сказала б.... що це саме те з чого складається щастя, і до чого треба прагнути, тим більше за рахунок "привабливого, успішного чоловіка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все має бути в міру, хоча на практиці... в котре переконуюсь, що якаб ти там розумна не була, якщо в тебе ноги не від вух і зовнішність антиДжолі - на лексус і шампанське в джакузі краще не сподіватися. Перше на що звертає увагу привабливий успішний чоловік - це зовнішність, і це правило незмінне. А розумняшки нервово курять в сторонці, очікуючи коли до них заговорять і з"явиться шанс себе проявити. :0158:

ну дійсно скільки раз мені хлопці-друзі розказували:" познайомився з такою дівчиною, така гарна, ну така, а як заговорила спортила все враження". Правильно говорять зустрічають по зовнішності проважають по уму і це відноситься не лише до жінок.

Хоча знаю багатьох хлопців яким головне картінка щоб гарна була, а зміст не важний. І це не то щоб просто погуляли і розійшлись, а річні серйозні відносини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лексус і шампанське в джакузі - це самі сокровенні мрії розумних дівчат??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С красивой и умной женщиной трахаться не только приятно, но и интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умная обычно делает себя красивой.

Выбирать надо не по уму или красоте, а по любви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все має бути в міру, хоча на практиці... в котре переконуюсь, що якаб ти там розумна не була, якщо в тебе ноги не від вух і зовнішність антиДжолі - на лексус і шампанське в джакузі краще не сподіватися. Перше на що звертає увагу привабливий успішний чоловік - це зовнішність, і це правило незмінне. А розумняшки нервово курять в сторонці, очікуючи коли до них заговорять і з"явиться шанс себе проявити. :0158:

Привабливому і успішному є з ким поспілкуватися і він знає, що в даному випадку "купує". А от не дуже успішні вибирають як кухонний комбайн, от тільки в кожного своя пропорція ... кому тістомішалка тра, а кому без міксера ну геть нікуди. Хоча кожен випадок сугубо індивідуальний.

З.І. Вибачте за скептицизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))

скажіть,будь ласка, відповідь на таке питання - людина (не важливо, дівчина чи хлопець) ну дуже розумна і порядна...але...у неї є непоправні фізичні вади.такі,шо одразу "кидаються в око".

хто у нас такий святоша, шо відкине усіх смазлівих та сексапільних заради такої людини?! є такі? здивуйте мене.

але,якшо не бути таким категоричним, то особисто я нічого не маю проти розумних жінок. дійсно,краса - поняття відносне.а от розум...або є,або нема))) переспати можна і забути. а жити доведеться з людиною все життя. бачити і слухати кожного дня. чи не будемо ми втікати з дому "наліво"? але вже не заради сексу, а заради нормального спілкування... висновки,панове)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розум це добре, але має бути комунікабельна у першу чергу дівчина. Якщо важко знайти тему розмов - то ні .краса не гратиме мені тут ролі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але,якшо не бути таким категоричним, то особисто я нічого не маю проти розумних жінок. дійсно,краса - поняття відносне.а от розум...або є,або нема)))

Не тільки краса відносне поняття. Розумові здібності ми теж оцінюємо, будучи суб'єктивно обмеженими своїм рівнем розвитку, та й життєвий досвід і розвиток в процесі діяльності ніхто не відміняв.

Мені здається, що самим стабільним показником є порядність, яка відіграє далеко не останню роль, хоча вище не була згадана :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вважаю, що жіночу красивою робить чоловік, якшо він взмозі зробити так шоб вона хотіла бути привабливою і гарною, то вона такою і буде, а якшо"затюкає", то буде сіренькою. А ось бути мудрою, розумною це її бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бывает некрасивых женщин - бывает мало водки есть те, кому лень мешает ими быть.

(с)

:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але,якшо не бути таким категоричним, то особисто я нічого не маю проти розумних жінок. дійсно,краса - поняття відносне.а от розум...або є,або нема)))

Не тільки краса відносне поняття. Розумові здібності ми теж оцінюємо, будучи суб'єктивно обмеженими своїм рівнем розвитку, та й життєвий досвід і розвиток в процесі діяльності ніхто не відміняв.

Мені здається, що самим стабільним показником є порядність, яка відіграє далеко не останню роль, хоча вище не була згадана :)

ну так. але розум не таке вже і відносне поняття.тим більше,я кажу за конкретний випадок. всіх оцінити ми не можемо.

щодо порядності, яка "вище не була згадана"... чого ж? була. от ви...я писав про порядну людину...ви би з такою пов'язали своє життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так. але розум не таке вже і відносне поняття.тим більше,я кажу за конкретний випадок. всіх оцінити ми не можемо.

щодо порядності, яка "вище не була згадана"... чого ж? була. от ви...я писав про порядну людину...ви би з такою пов'язали своє життя?

Дійсно не вчитався, прошу вибачення.

На рахунок одруження, то не одружився б з такою. Я свідомо вибирав співвідношення усіх 3х якостей і ні разу не пожалкував.

З іншого боку інколи (досить часто) я буваю важкою людиною, а тому свідомо "приректи" дівчину на "муки" не погодився б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумні чи красиві? - эти два критерия дают плоскую и оттого не полную характеристику исследуемого объекта (т.е. баб) Чтобе ответить на вопрос "яких жінок чоловіки люблять?" нужно дать более реальную трехмерную модель, для чего вводится еще один критерий, причем немаловажный ;)

Что мы получаем? Женский парадокс! Ось:

7dd1315ec662.jpg

С большой долей вероятности можно утверждать - все чоловіки люблять конченых стерв. Все иное - персональные преференции :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...