Перейти до змісту

Розумні чи красиві?


Luychi

Рекомендовані повідомлення

І не треба боятись підходити, бо і розумним, і красивим, і два в одному подобаються сміливі чоловіки, - моя думка.

Цілком погоджуюсь, я не знаю як для інших чоловіків, а мені подобаються розумні та гарні, їх важче завоювати, і тим більше цінуватимеш коли завоюєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Я люблю мудрих і трошки чокнутих ( в позитивному смислі), бо розважливі жінки - це інколи скучно до оскоми :)

**зараз прискаче хтось і скаже "Ага! Ну да , мудрих любиш, люби-люби, може розуму тебе навчать! Чи жіночності!" **

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчені якось дослідили, що при спогляданні на гарних дівчат/жінок у хлопців/чоловіків мозкові процеси сповільнюються - в ступор вони впадають, коротше кажучи. У жінок такої тенденції при спостереженні на красунчиків протилежної статі не спостерігається.

Та разом з тим психологи кажуть, що чоловіки не мають ідеала про жіночу красу. Їм головне чи може дівчина підтримати бесіду, чи є у неї почуття гумору і чи не скучно з нею проводити час.

Уявляєте, дівчата, вони теж хочуть поговорити, а не банально "переспати".

Отака любов.

Це доводить лише, що: "Женщины, как Чебуращка - любит ушами, и обязательно живет с каким нибудь крокодилом."© Вадик "Рембо" Галыгин. Жінкам важливо чути. Чути, не завжди значить розуміти. Так, як дивитися і бачити.

Чоловіки прості. На відміну від жінок. Якщо чоловік хоче сексу, то він каже, що він хоче сексу, і нічого іншого.

В жінках ціную в першу чергу - мудрість. (хоча і дивлюся на груди) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це доводить лише, що: "Женщины, как Чебуращка - любит ушами, и обязательно живет с каким нибудь крокодилом."© Вадик "Рембо" Галыгин. Жінкам важливо чути. Чути, не завжди значить розуміти. Так, як дивитися і бачити.

Ага,треба... але ще забули, що говорити - це не означає робити. часом треба і виконувати те, про що кажеш. думаю, ефект буде кращий, ніж просто від слів... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, в продовження теми... надибала сьогодні отаку статтю.

А ви кажете, панове, чому бояться красивих.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, в продовження теми... надибала сьогодні отаку статтю.

А ви кажете, панове, чому бояться красивих.... :D

:_36: а чоловікам, які ще й одружуються з красивими зразу йти тапки білі вибирать? :_07:

Ні.. :_38: , ось де правда http://www.newsru.ua/world/03feb2009/syla_hrudej.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не путайте мудрость с умом :) девушка может быть супер математиком, скажете что она умная :) но у нее не хватит ума не перечить мужу в некоторых моментах, когда он придет домой под "синим флагом", и не хватит ума без толку ревновать...

Мудрая выслушает даст советы, и повернет мужчину в ту сторону, так что он и подозревать не будет что это она решила так, и это будет правильное решение не его, а ее. Так что тут нужно разграничивать понятия ума и мудрости :)

Прежде чем критиковать кого-то, посмотрите в зеркало сами на себя, а то вот мол "он/она да такая, та я б с ней/ним и так дальше", а сами то как часто смотрим на себя??? Со стороны?

Умных женщин боятся тупые мужчины, потому как рядом с такой у них открывается комплекс неполноценности, что она знает больше, и может добиться в жизни больше чем он, тогда как правило такой мужчина пасует и ищет такую, чтобы он был в ее глазах просто кладезем знаний, и на все ее "тупые вопросы" у него есть ответы, мол почему трава зеленая и почему самолет летает :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо красива, але тупа - це страшно, якщо розумна, але ... - це страшно, якщо красива, але розумна - це мій варіантик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поняття краси відносне. :hug:

Поняття розуму таке ж.

Як там писали Ільф і Петров: "...кому и кобыла невеста" - тобто величина голови не є синонімамо розуму. Так само як і величина очей не показник краси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще - це рівновага краси і розуму))).

На рахунок красунчиків/красунь в мене склалась думка, що серед них не так вже й багато звичайних, простих, незациклених на своїй неповторності. Звісно, якщо на тебе постійно "вішаються", то просто до цього звикаєш.

Краса притягує увагу, але частенько дивишся на людину, як на "картинку", без змісту.

Дуже подобаються люди, які не зважаючи на зовнішність, стараються розвивати себе внутрішньо і з ними є про що поговорити.

Мені зустрічалися люди, які незважаючи на вроду мали і внутрішню красу))).

І ще доволі помітно, як красунь бояться, і все ж шкода, що деколи так банально витрачаєтся шанс. Так, що хлопці будьте сміливіші ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от перечитую назву теми - і розумію, що мова йде про мене. І розумний і красивий! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от перечитую назву теми - і розумію, що мова йде про мене. І розумний і красивий! ;)

Це добре, коли людина самокритична :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От прочитала недавно."Як дивно, що дівчина може так схвилювати вашу душу до самого споду, але як тільки вона розтулить рота і скаже бодай одне слово, уся її сліпуча краса зникає, ніби її й не було ніколи. Проте мені доводилось бачити і протилежне. Якось я зустрів маленьку жінку з обличчям сумної мавпи, на яку ніхто б ніколи не обернувся, щоб подивитись вдруге. Але потім вона розтулила рота й ураз ніби розквітла чарами, й мені здалося, я бачу перед собою воскреслу Клеопатру з її магічною привабливістю" (Агата Крісті "Перст провидіння")

Краса без розуму і привабливості - не краса. Так, може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розум також поняття для кожного своє. Комусь подобаються такі, хто гарно висловлюється, але знову ж егоїстична наприклад, іншим - щоб трошки розуміла чоловіка і розумно розпоряджалась домівкою, та на людях така поводиться чудернацько... а може розумна жінка - це та, яка в умі будь-який приклад розкладе в ряд Фур'є і проінтегрує без проблем? :g05:

Кожному своє! :ok:

Кілька висловлювань:

Красивые женщины всегда имеют гораздо больший успех, чем умные. Все дело в том, что слепых мужчин мало, но зато много глупых.
Софи Лорен.
Чтобы быть счастливой с мужчиной надо его хорошо понимать и немножко любить. Быть счастливым с женщиной надо очень сильно ее любить и даже не пытаться ее понять.

Ну а все інше - лише розмови ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...