Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

Базова станція і обладнання має якусь певну ємність, але й населення, яке хоче користуватись безпровідним інтернетом теж обмежене. Тому можна доставити максимальну кількість сучасного обладнання, яке підтримує максимальні швидкості і збільшити кількість станцій при необхідності. В нас невелике місто і це реально зробити.

На даний час Укртелеком немає вільних коштів для інвестицій, та й по капіталовкладенням Волинь ніколи не була в пріоритетах. Все вирішує Київ, кому і скільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестування швидкості:

Необмежений мобільний ОГО!(за 120 грн)

Мережа Утел 3G, точка доступу unlim.utel.ua:

805723123.png

Необмежений мобільний ОГО!(за 120 грн)

Мережа Київстар(роумінг Edge), точка доступу unlim.utel.ua:

805816210.png

U'мобільний (картка, яка додається до пакету для голосового звязку, трафік платний)

Мережа Утел 3G, точка доступу 3g.utel.ua:

805780898.png

U'мобільний (картка, яка додається до пакету для голосового звязку, трафік платний)

Мережа Київстар(роумінг Edge), точка доступу 3g.utel.ua:

805818990.png

Швидкість безлімітчикам тупо обрубали в новій точці доступу і то при чому в роумінгу теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість безлімітчикам тупо обрубали в новій точці доступу і то при чому в роумінгу теж.

А який резон шейпити (за виключенням перенавантажень) швидкість в роумінгу, адже трафік там лімітований і за нього КС отримуватиме кошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black а ти спробуй точку доступу в свому безлімі поміняти назад на 3g.utel.ua

принаймні в мене вдома на 3g.utel.ua працює значно ліпше як на unlim.utel.ua, хоча раніше було навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зєднується з 3g.utel.ua.

Я думаю, що скоріш за все, Укртелеком зробив нормальну швидкість на тій точці доступу, щоб абоненти Київстар в роумінгу Утела отримували нормальну швидкість інтернету. Очевидно Київстар мав претензії до них.

А який резон шейпити (за виключенням перенавантажень) швидкість в роумінгу, адже трафік там лімітований і за нього КС отримуватиме кошти?

На жаль, в мене немає жодних припущень навіть з цього приводу. Але сам бачиш, що показують тести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційних даних про мінімальну швидкість ніде немає, ні на сайті, ні в проспектах, ні у договорі. Вказано лише до 7,2 Мбіт/с на сайті та до 3,4 Мбіт/с у договорі. Але юридично швидкість 1 біт / рік теж входить в цей діапазон.

:D :D :D Оце ти мене потішив!!! Але ж дійсно входить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да точка доступу 3g.utel.ua краще вже пару днів працює... - на 33 кварталі і в центрі на пр Волі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 ранку:

806486677.png

806495140.png

Чи дійсно провели якісь роботи, або активні абоненти ще сплять. Побачим вдень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, швидкість не обмежують....

Або обмежують по крону :rolleyes:

Мабуть, що зашейпили, але якось дуже хитро.

Я перечитав вже чимало форумів. Дуже багато користувачів з різних регіонів пишуть одне й те ж. І в мене точно все, як описали вони. З цього можна зробити висновки:

1. Швидкість в усіх зростає після 2 ночі і до 8 ранку. Відбувається це не плавно, а різко. Це дає підстави думати, що обмеження все ж таки є.

2. Торент можна розігнати до 1 Мбіт/с. Серфінг працює дуже повільно і завантаження файлів теж. Це свідчить, що швидкість зарізана скоріш за все якось на кожне окреме з'єднання. Можливо для того, щоб не було паліва.

3. Точка доступу 3g.utel.ua зараз видає швидкість до 1 Мбіт/с. Абоненти Київстар теж мають пристойну швидкість в роумінгу Утел. Значить запас швидкості все ж таки є, але не для всіх.

4. Втрата пакетів стабільна - 33%. На 3g.utel.ua втрати кілька відсотків.

5. 27 квітня розмістили на сайті інфу про завершення робіт з розширення мережі і увімкнули інтернет без обмежень на 2 дні для того, щоб не відключились існуючі абоненти, які платять по 120 грн. Перед цим протягом місяця по кілька днів був шейп на рівні 256 Кбіт/с і 384 кбіт/с.

6. Відповіді абонентам на заяви майже ідентичні в усіх областях - напевно розроблялись в Києві. Працівникам надаються конкретні інструкції, які надавати відповіді абонентам, одну з них хтось поширив в інтернеті. Інформацію про терміни завершення робіт не надають взагалі.

Думаю, що безлімітчиків якось хитро зашейпили, для цього створивши для них точку доступу unlim.utel.ua з якимось дуже хитрими правилами. Перерахунки напевно робити не будуть, в мережу вкладувати гроші теж навряд чи. Інформації про тендери, закупки обладнання щось ніде нема. Лише про закупки SIM-карт - http://proit.com.ua/news/telecom/2010/04/13/165540.html Будуть намагатись витягнути чим побільше грошей з населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7:59 - 1 Мбіт/с

8:01 - 256 Кбіт/с

І заявляють, що обмежень немає.

Цікаві статті про Укртелеком, хто не в курсі:

http://ko.com.ua/node/48275

http://www.ut.net.ua/art/166/0/3750/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я хз як у мене так, але свої 256 я що на роботі що вдома (різні кінці міста, відповідно різні вишки) маю стабільно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, в тебе інша точка доступу, на ній все ок.

Сьогодні 50-ий день користування даним пакетом, проблеми не вирішені і не вирішуються. Відправлю сьогодні листа в НКРЗ, можливо вони зможуть повпливати на цього монополіста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підключив Інтертелеком замість того гуано:

828526769.png

Сторінки швидко відкриваються, закачка 60-120 Кб/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене по спідтесту - 0.06 Мбіта (приблизно 8кб/с)

Торент звичайно качає трохи швидше. Можливо укртелекомівці пообмежували порти?

Переходжу на 256кбіт тариф - там кажуть вони хча б реальну швидкістьд дають. і поки нічого не зміниться - залишусь на ньому.

PS: ютуб на ньому норм паше і веб-серфінг? як пінг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абоненти, що підключились на умовах акції «Комплект ОГО! Мобільний» можуть 1 раз змінити ТП з «ОГО! Мобільний Необмежений» на «ОГО! Мобільний 256» на номерах, термін дії Додаткової Угоди по яких не закінчився, на таких умовах:

Для зміни ТП абоненти мають підписати нову Додаткову угоду, яка вносить зміни та доповнення до існуючої Додаткової угоди абонента.

Термін закінчення дії та сума штрафних санкцій існуючої Додаткової угоди не змінюються.

Зміна тарифного плану здійснюється без нарахування плати за зміну тарифного плану.

Змінити ТП на наведених вище умовах можуть тільки ті абоненти, які:

Взяли участь в акції «Комплект ОГО! Мобільний» до 30.06.2010 р. (включно)

Подали письмову заяву про зміну ТП в термін до 30.06.2010 (включно)

На абонентів, підключених на умовах інших акцій наведені вище умови не розповсюджуються.

Зміна ТП можлива з 1-го числа наступного місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жду коли пробомкає 00-00 з надією що мене переведуть на ОГО.Мобілний256.

Як думаєте - можна буде відразу переключитись на іншу точку доступу(3g.utel.ua) чи треба буде почекати пару годин поки в них там все налагодиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевели на тариф за 60 грн... Зранку дуже зрадів, тому що коли тестував на спідтесті то покажувало 0.26, тобто все йшло чітко. Пінг також дуже порадував - можна було нормально грати ВоВ без глюків. І сайти літали просто. Думаю - ось воно ЩАСТЯ! Пішов в універ. Вернувся в 15-30... До того сидів на мобілі через 3G - все літало. Поставив карточку в модем - швидкості нема - пінг жахливий. Завантаження спідтеста я навіть не дочекався... Невже у всіх так? невже і цю точку доступу вбили масовим переходом на дешевший тариф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтертелеком:

837920976.png

Швидкість нормальна, але дуже часті залипання інтернету, пінг періодично стає 3000-30000 мс, потім все стає нормально.

До кінця року Інтертелеком планує розширити кількість базових станцій по Україні в 1,5 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утел.Мобільний.256

838209782.png

Надиво велика швидкість. Місцями показувало 330кбіт(невже утел дає понад норму?оО)

Закиньте логі хтось з Утел.Мобільний.Необмежений - цікаво подивитись що там на тій точці доступу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...