Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

В мене 2 дні побула нормальна швидкість. Зараз знов все те саме 0,1-0,2 Мбіт/с. Взагалі нічо не качаю, торентами не користуюсь, просто переглядаю сторінки і дивлюсь ТБ через шарінг. Навіть тих пару байт не можуть вчасно прийти, затики при перегляді. Після свят відправлю листа на Київ з скаргою на поганий інтернет і місцеве керівництво, яке має наглість заперечувати проблеми. Дуже дивна ця контора - ніхто нізащо не відповідає, ні в Луцьку, ні в Києві, термінів вирішення проблем не озвучують. Думаю за місяць можна було придбати і встановити обладнання і налаштувати все толком. Навіть би декілька днів вистачило б. Таке враження, що нічого не встановлювалось і не робилось взагалі, бо швидкість яка була, така і є наразі. І в той же час по Луцьку білборди стоять і реклама йде по ТБ з тим ОГО. Хочуть зрубати побільше бабла на існуючій базі, не вкладаючи нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочуть зрубати побільше бабла на існуючій базі, не вкладаючи нічого.

Повністю згоден. Крім того є інфа з довірених джерел що в вересні укртелеком будуть продавати, вони до цього часу будь-яким способом хочуть набрати абонентську базу, + репресії на пунктах продажу послуг укртелекому, т.е. працівники мають продати певну кількість стартових пакетів, будь яким способом, і керівництво не хвилює хто них купить, ті ж самі працівники при невиконанні плану змушені купляти стартові самі. :(

Вирішення проблеми з мобільним теж чекайте восени. До цього часу можливі тільки тимчасові покращення. Проблема в базових станціях, вони мають дуже малий пропускний канал, потрібно або міняти обладнання БС на краще, або як вже в делкількох місцях укртелеком практикує - підводять до БС оптоволокно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю за місяць можна було придбати і встановити обладнання і налаштувати все толком. Навіть би декілька днів вистачило б.

sq_ye.gif Це не модем, який продається в магазині....

На придбання обладнання стільниково звязку йде декілька місяців.

Крім того є інфа з довірених джерел що в вересні укртелеком будуть продавати, вони до цього часу будь-яким способом хочуть набрати абонентську базу.

Продати може й хочуть, але хтось купити хоче теж, чим по дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот сьогодні торент вже качає 90-110 кбайт а спид тест показує 0,2 мбіта :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rohde, якщо неможливо нічого зробити - можна перерахувати вартість послуг, хоча б як за пакет 256 і припинити нові підключення і рекламу по ТБ і бігбордах. Доставивши обладнання тоді відновити підключення. Але зараз це інакше не назвеш, як набивання абонентської бази і збривання грошей. Якщо гарно попрацювати, то можна все закупити і встановити за місяць, навіть в коротші терміни. Але я не дивуюсь, бо з такими "работніками" як в нас, це робиться по кілька місяців. Тим більше, наскільки я знаю, в Луцьку навіть нема спеціалістів в Укртелекомі таких.

Сьогодні відправлю заяву в Київ і завтра в захист прав споживачів, якщо не буде перерахунку - відключусь і ніколи не буду більше мати справ з цією компанією. По телефону 1188 одна відповідь - "спеціалісти працюють", в Луцьку отримав відповідь, що "послуги надаються в повному обсязі". Швидкість вночі і до 8 ранку 0,3-0,4 Мбіт/с, вдень 0,1-0,2 Мбіт/с. Вдень навіть скайп заікається.

Andreyxxx, ти мабуть тестуєш швидкість під час закачки. І тобі повезло, мабуть на твою БС все ж таки щось доставили. Бо в мене ніяких змін не відбулося.

P.S. І взагалі припиняй оці свої торенти! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Укртелекомі, як і в інших телекомунікаційних компаніях, "моду" диктує комерція, а про технічний блок згадують лише тоді, коли є проблеми... Хоча від технічних можливостей і потрібно виходити, коли впроваджуєш нові тарифні пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість "зростає":

803297872.png

Через кілька годин:

803386857.png

Сьогодні ще дізнався, якщо хочу відключитись зараз, то за травень все одно прийдеться викласти 120 грн + 7,5% ПФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Andreyxxx коли міряєш speedtest-om вимикай торрент тоді і швидкість буде показувати наявну!!

ІнтерТелеком ввів новий тариф: "Нічний Безліміт" із 00:00 до 08:00 ціна 45 гривень

завтра спробую потестити швидкість 8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні інтернет 1-10 кбіт/с

Звертався сьогодні в відділення Укртелекому, кажуть швидкість дійсно дуже низька, але заяв одиниці і ніхто нічого не буде покращувати. Усі роботи по розширенню мережі у Луцьку ЗАВЕРШЕНО.

В захисті прав споживачів сказали, що взагалі заяв не поступало. І щоб розпочати процедуру треба звернутись з заявою, щою надали відповідь, яка повинна бути швидкість в даному пакеті і викликати тех спеціаліста і скласти акт і зафіксувати у ньому швидкість. У Луцьку таких спеціалістів немає, приїжджають зі Львова. Оператор по телефону сказав, що це не є можливим, бо це матеріальні затрати.

Так що, якщо не буде звернень, то все залишиться на своїх місцях. Я відправив сьогодні заяву в Київ на імя голови правління і на директора Волинського Укртелекому. Ще спробую якимось чином отримати акт з вказаною швидкістю у ньому, щоб підключити захист прав споживачів. Не заздрю тим, хто підписав угоду на рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, будь-ласка, хто розуміється на даному питанні - чи можливо якимось чином заставити модем вибрати одну з доступних базових станцій вручну? Я так розумію, зараз модем вибирає не ту, яка менш завантажена, а ту яка має сильніший сигнал. Можливо не оптимізована мережа в Укртелекому? Колись на сіменсах і нокіях були нетмонітори і філд тести, там була можливість перегляду усіх доступних базових станцій і їх вибору здається теж. Зараз буду вивчати мануал по АТ-командам, які підтримуються модемом, можливо там є якісь можливості, хоча дуже сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов таку команду для Huawei:

Я вам больше скажу, можно и 3G-модемы сажать на частоту.

Через at-команды. Например, для Huawei-евских модемов at^freqlock=1,10687

где 10687 - номер канала UMTS.

Чтобы разлочится набрать at^freqlock=0

AT^FREQLOCK=? - wyświetla listę kanałów, na których można "zablokować" modem

AT^FREQLOCK=x,y - włącza (dla x=1) lub wyłącza (dla x=0) zablokowanie modemu na danym kanale y

AT^FREQLOCK? - sprawdza status parametru ustawianego poprzednią komendą

Зараз спробую дати команду модему використовувати певний канал. Побачим, що з цього вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команди видають такі можливі значення:

AT^FREQLOCK=?

^FREQLOCK: (0-1),(1-10842)

AT^FREQPREF=?

^FREQPREF:(0,1),(412,437,462,487,512,537,562,587,612,637,662,687,1037,1062,4387-

4413,9037-9388,9662-9938,10562-10838)

А ось частоти, які використовуються в світі:

UMTS Band I Uplink 9612-9888 Europe

UMTS Band I Downlink 10562-10838 Europe

UMTS Band II Uplink(General) 9262-9538 US

UMTS Band II Uplink(Additional) 12-287 US

UMTS Band II Downlink(General) 9662-9938 US

UMTS Band II Downlink(Additional) 412-687 US

UMTS Band III Uplink 8562-8913 Europe

UMTS Band III Downlink 9037-9388 Europe

UMTS Band IV Uplink(General) 8562-8763

UMTS Band IV Uplink(Additional) 1162-1362

UMTS Band IV Downlink(General) 10562-10763

UMTS Band IV Downlink(Additional) 1462-1662

UMTS Band V Uplink(General) 4132-4233 US

UMTS Band V Uplink(Additional) 782-782 US

UMTS Band V Downlink(General) 4357-4458 US

UMTS Band V Downlink(Additional) 1007-1007 US

UMTS Band VI Uplink(General) 4162-4188 Japan

UMTS Band VI Uplink(Additional) 812-837 Japan

UMTS Band VI Downlink(General) 4387-4413 Japan

UMTS Band VI Downlink(Additional) 1037-1062 Japan

Я так зрозумів це не зовсім те, що мені треба Можливо варто спробувати підєднати антену до модема і направити в сторону іншої БСки? Хто має які домисли, щодо цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли вимірюю швидкість торент відключаю як хтось там говорив :) но все одно спід тест показує небільше 0,20 мбіта. а торент 80 кбайт :)

В мене зараз лежить ще People.net так що Укртелекомом я качаю а коли він тупить сильно переходжу на піпл в них хоч 1,5 мбіта мінімум що в мене було в час пік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да швидкість взагалі анус повний !

до 1 числа розширили канал і добребуло а з 1го хлинули нові белімітчики і мережа наї.. здохла ще гріше ніж у квітні.

я б теж написав заяву... тік думаю до дупи це діло, за договором у нас "заячі" права. поможе тільки лом (тре постукати ним по голові чи хребту деяким людям)

в день і вевечері інет нема практично. причому роумінг вже теж в ауті.

вночі канал більш-менш вільний, але то не діло геть.

так як у мене річний контракт то цілком можливо шо перейду з анліма на 256 і манав я сидіти вдень в неті. вечором гулятиму, а вночі хай торенти маслають :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

805353534.png:0123: :0123: :0123: завжди би так

Торент качає 24/7 скорость 90-100 кбайт так що вони неможуть зробити щоб і все інше так робило чи вних рукі криві :sq_ye:

post-7779-1273115001,54_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да швидкість взагалі анус повний !....

я б теж написав заяву... тік думаю до дупи це діло, за договором у нас "заячі" права....

От тому що всі так думають, нічого для покращення зв"язку і не робиться. Якби народ наніс купу письмових скарг, щось таки потрохи зрушилось би може в кращу сторону. імхо.

А так один Black намагається чогось добитися, а йому кажуть "Та ви що!!!??? Все ж добре! Ніхто більше не скаржиться! Всіх все влаштовує, всі задоволені і щасливі. Якість послуги супер. То напевне в вас щось не так з комп"ютером, модемом, настройками... Бо більше немає жодних звернень щодо незадовільної швидкості." і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертайтесь письмово в віділення Укртелекому, якщо хтось не знає як написати заяву, допоможу в написанні. Це потрібно робити масово, інакше нічого не буде. Київ просто ігнорує усі звернення по телефону, приймає заявки, приносить вибачення, роботи насправді в м.Луцьку з покращення швидкості інтернету НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ і в планах цього НЕМАЄ, про це мені усно повідомили в Луцьку. Спеціалісти знаходяться у Львові, зараз вони не проводять ніяких робіт у Луцьку.

Якщо ви хочете отримати компенсацію якусь, вам просто відмовлять у цьому. Це думаю, можна зробити у спілці захисту прав споживачів, але перед цим треба звернутись з заявою в Укртелеком, з запитанням, яка мінімальна швидкість повинна бути у пакеті Необмежений і вимагати виклик спеціаліста для заміру швидкості і фіксування її у акті. Офіційних даних про мінімальну швидкість ніде немає, ні на сайті, ні в проспектах, ні у договорі. Вказано лише до 7,2 Мбіт/с на сайті та до 3,4 Мбіт/с у договорі. Але юридично швидкість 1 біт / рік теж входить в цей діапазон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли купуєш якусь річ, то керуєшся принципом: "Дешева річ якісною бути не може". Але чомусь в телекомунікаціях про це всі забувають.

Говорити про 100% якість послуги, яку отримуєш за технологією мобільної передачі даних некоректно, адже вона залежить від великої кількості чинників.

Скажіть, будь-ласка, хто розуміється на даному питанні - чи можливо якимось чином заставити модем вибрати одну з доступних базових станцій вручну? Я так розумію, зараз модем вибирає не ту, яка менш завантажена, а ту яка має сильніший сигнал. Можливо не оптимізована мережа в Укртелекому?

А що дасть ручний режим? За всі операції по з'єднанню абонента відповідає контролер базових станцій чи контролер мережі радіодоступу, який керує і базовими станціями, призначає скільки і де абоненту виділити ресурсів. Не оптимізована мережа відчувається при русі абонента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кілька км від мене швидкість 0,7-0,8 Мбіт/с. От і виникає бажання підключатись до тієї базової станції, я думаю сигнал від неї доступний мені.

Коли купуєш якусь річ, то керуєшся принципом: "Дешева річ якісною бути не може". Але чомусь в телекомунікаціях про це всі забувають.

Говорити про 100% якість послуги, яку отримуєш за технологією мобільної передачі даних некоректно, адже вона залежить від великої кількості чинників.

Я згоден на рахунок стовідсоткової якості, але якщо технологія передбачає максимальну швидкість 7,2 Мбіт/с, а насьогодні у мене 5 кбіт/с з 9 ранку до 1 ночі, то про який відсоток якості йдеться. Якби швидкість була 0,5-2 Мбіт/с, я був би цілком задоволений і не мав би претензій. А так інтернету фактично немає, перерахунок не хочуть робити. Нема якості - знизьте плату тоді відповідно, у чому проблема? Та й 120 грн це й не так вже й дешево, просто ліміт треба було встановити на рівні 10-20 Гб в місяць, бо є торентщики, які цілодобово качають усе підряд і через них швидкість вже не зростає навіть вночі.

Базова станція і обладнання має якусь певну ємність, але й населення, яке хоче користуватись безпровідним інтернетом теж обмежене. Тому можна доставити максимальну кількість сучасного обладнання, яке підтримує максимальні швидкості і збільшити кількість станцій при необхідності. В нас невелике місто і це реально зробити.

Але це все абонента цікавити не повинно, абонент повинен знайти гроші на модем і заплатити за місяць. А оператор повинен ЗАБЕЗПЕЧИТИ відповідну якість послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...