Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

Скажіть коли підключає ОГО мобільний за 120 грн це все стоїть 300 грн з модемом но чи вхождить в цю суму перший місяць користування інтернетом, чи потрібно ще до 300 грн доплачувати 120. Хто знає напишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть коли підключає ОГО мобільний за 120 грн це все стоїть 300 грн з модемом но чи вхождить в цю суму перший місяць користування інтернетом, чи потрібно ще до 300 грн доплачувати 120. Хто знає напишіть.

В 300 грн входить: вартість модему - 99 грн. та 200 грн лягає на рахунок на послуги. Доплачувати більш нічого не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть коли підключає ОГО мобільний за 120 грн це все стоїть 300 грн з модемом но чи вхождить в цю суму перший місяць користування інтернетом, чи потрібно ще до 300 грн доплачувати 120. Хто знає напишіть.

В 300 грн входить: вартість модему - 99 грн. та 200 грн лягає на рахунок на послуги. Доплачувати більш нічого не потрібно.

Напотрібно, але якщо брати модем потрібно підписувати додаткову угоду на рік, тому краще купити київстаровський модем розкодований.

775045184.png

Вечері з 18:00 і до 24:00 помаліше працює!

"ОГО Мобільний 256"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подключил наконецто етот "ОГО" за 120 грн, но непойму почему скорость 40 кбайт и всё выше неидёт. Ет у всех так или у меня? сеть тянет на 98 % модем светитса голубым цветом - 3G. Где больше скорость в HSDPA или в WCDPA. Дзвонил к ним на номер 1188 говорят у них какиета тех работы ставят усилители на вышки, мне чёт кажетса что врут нае.......ли людей те кто подключилса к тарифу 120 грн. Отпишите как думаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подключил наконецто етот "ОГО" за 120 грн, но непойму почему скорость 40 кбайт и всё выше неидёт. Ет у всех так или у меня? сеть тянет на 98 % модем светитса голубым цветом - 3G. Где больше скорость в HSDPA или в WCDPA. Дзвонил к ним на номер 1188 говорят у них какиета тех работы ставят усилители на вышки, мне чёт кажетса что врут нае.......ли людей те кто подключилса к тарифу 120 грн. Отпишите как думаете.

На мій погляд, швидкість спеціально обмежують щоб мережа не лягла!

Тим самим розприділяють ресурси БС, обладнання БС не може дати всім максимальну швидкість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да обмежують це зразу видно що я качаю в 4 ночі , що в 21,00 швидкість 40 кбайт і всьо.

Вірить хто на відповідь операторів "Що вони ставлять додаткові підсилювачі" ? Чи так і будем сидіти на 40 кбайтах ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій погляд, швидкість спеціально обмежують щоб мережа не лягла!

Тим самим розприділяють ресурси БС, обладнання БС не може дати всім максимальну швидкість!

Оборудование на самой БС регулирует эту скорость. Раньше, если к одной БС коннектились 100 человек по телефонии и 5 по передаче данных, это было терпимо, поскольку с современными голосовыми кодеками можна втиснуть 128 абонентских каналов в 64 КБит/с.

А когда эти 128 абонентов начинают что-то качать - то задумываешься, чем думали эти люди, когда вводили безлимит за такие деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені культурно вибачились і пояснили що технічні роботи будуть до середи. Гроші компенсують теж, перенесенням на слідуючий місяць. Побачимо, чи то все так, чи просто послали мене :) . А те що лімітять - це точно, самі казали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну побачим до середи:). Вот сьогодні вночі качав з торента і дивився за швидкістю то воно качає так 40-30-60-80-30 кбайт но коли піднімається вище 40 то одразу і падає за 5 сек. :))) Зато вже скачав за ніч 2 фільма )

Ждем середи :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D через таких як ти і трабли в всіх.

Хотя, то не ми винні, то укртелекомівці не розрахували можливостей, але в будь-якому випадку ріспект укртелекому. Він акуєнно демпінгує вартість іннету. Хай там що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УГУ безліміт за 120 грн і скорость 40-50 кбайт це саме дешевше що я бачив :))

Я і зараз качаю фільм :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УГУ безліміт за 120 грн і скорость 40-50 кбайт це саме дешевше що я бачив :))

Я і зараз качаю фільм :0123:

Да, і крім того - він безпровідний. Я тепер завжди онлайн. Хоть в Луцьку, хоть в полі. Пошта завжди є, терміналка до серваків є. Нормальний робочий інтернет. Погоджусь навіть при такій як зара є швидкості платити 150грн. при умові що іннет буде стабільний і безлімітний :) Так що - не ругаймось, а чекаймо. Все наладиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy а в тебе яка швидкість ?

Не ну 50 кбайт маловато..... якщо зроблять 1 мбит то це буде СУПЕР :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy а в тебе яка швидкість ?

Не ну 50 кбайт маловато..... якщо зроблять 1 мбит то це буде СУПЕР :smile-zachot:

в мене - 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм..... 30 кбайт це мало ти ж Луцька? В мене 40-50 і я незлуцька(2 км до нього)

ХОЧУ 1 Мбит :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм..... 30 кбайт це мало ти ж Луцька? В мене 40-50 і я незлуцька(2 км до нього)

ХОЧУ 1 Мбит :0123:

А де саме користуєшся, інетом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БС просто інша, мабудь... то таке... В мене як тільки підключився то півтора - два було, так що мегабіт точно буде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь інтернетом в с. Рованці це дуже близько до Луцька макс 2 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже користуюся Utel'ом десь 2 роки. До того як появились безліміти швидкість на телефоні була біля 3-ьох мегабіт. Як тільки появились безліміти швидкість з кожним днем стала падати в 2 рази. Зараз в мене дньом десь 10 кбайт/с, а вночі <=30 кбайт/с.

778280274.png:angry:

Сьогодні біля 4-ьох прийшла sms'ка в якій було сказано: Щоб збільшити швидкість змініть APN на unlim.utel.ua.

Коли я змінив APN швидкість зменшилась ще в 2 рази.

778307139.png:angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже користуюся Utel'ом десь 2 роки. До того як появились безліміти швидкість на телефоні була біля 3-ьох мегабіт. Як тільки появились безліміти швидкість з кожним днем стала падати в 2 рази. Зараз в мене дньом десь 10 кбайт/с, а вночі <=30 кбайт/с.

778280274.png:angry:

Сьогодні біля 4-ьох прийшла sms'ка в якій було сказано: Щоб збільшити швидкість змініть APN на unlim.utel.ua.

Коли я змінив APN швидкість зменшилась ще в 2 рази.

778307139.png:angry2:

Ну так зміни APN на стандартне, чи вже швидкість неміняється ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прописуйте unlim.utel.ua

778889828.png

а так з 3g.utel.ua

778892907.png

Користуйтесь!!!

Діє і для Юфемелі5. Перевірено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я прописав unlim.utel.ua як було так і залишилось!!!

Відпишіть чи змінилась швидкість з APN в когось

778950124.png

Все те саме!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...