Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

В кого мобільний інтернет ОГО Необмежений покажіть скрін з http://speedtest.net/, який пінг в КС бажано на West-game, чи бувають розриви? Ы скыльки зараз коштуэ пыдключення до цього тарифа все разом + модем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це я знаю я хочу побачити реальну скорость в пользователей!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість закачки з 8 ранку до 12 ночі 0,5-10 кбайт/с, спідтест показує 0,09 Мбіта. Після 12 зростає і сягає 50-120 Кбайт/с. В підтримку додзвонитись нереально, я додзвонився на третю добу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

771567735.png

це просто знущання. І взагалі цікаво, хто що качає постійно. Якісь фанати торентів і закачок користуються цим інетом чи що. Неможливо сторінки нормально переглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це у всіх так чи ні? бо дехто пише що в них мінімальна скорость 1 мбит може брешуть :)))

Значить прийдеться сидіти далі на People.net за 200 грн в них хочаб скорость нормальна.

Оце в мене мінімально шо може бути нижче 1 мбита небуває <a  href=%7Boption%7Dhttp://www.speedtest.net/result/771578251.png' alt='771578251.png'>

http://www.speedtest.net/result/771578251.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мегабітка. С торентів реально качає на швидкості 100-120 Кб/с і віддає на 40-48 Кб/с.

771615090.png

Плачу 100 грн/міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тебе мобільний ОГО чи простий? я вже і незнаю кому вірити одні пишуть скорость 5-10 кбайт другі 1 мбит ПОМОЖІТЬ, нехочу зря розривати договір з піплами заради 10 кбайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це я знаю я хочу побачити реальну скорость в пользователей!!!!!

Визначати реальну швидкість, це те саме що визначати середню температуру по лікарні. Адже є багато чинників, від яких залежить швидкість. Кожен користувач з'єднується із сектором найближчої базової станції, а він може бути як завантажений, так і вільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покриття мале у Утел-у

у мене Інтертелеком, живу за містом, якщо по відстані то виходить близько 8 км від ЦУМу .. практично завжди є стабільно 1-1.5 мегабіта коли тестити на speedtest, торрентом розганявся до 2 :) тільки у час пік падає до 0.5 а то і менше і нет тормозить %) час пік від 18 до 21 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покриття мале у Утел-у

у мене Інтертелеком, живу за містом, якщо по відстані то виходить близько 8 км від ЦУМу .. практично завжди є стабільно 1-1.5 мегабіта коли тестити на speedtest, торрентом розганявся до 2 :) тільки у час пік падає до 0.5 а то і менше і нет тормозить %) час пік від 18 до 21 :)

Ну так в інтертелекомі немає бещліміткі :) а це погано....

Да це я знаю я хочу побачити реальну скорость в пользователей!!!!!

Визначати реальну швидкість, це те саме що визначати середню температуру по лікарні. Адже є багато чинників, від яких залежить швидкість. Кожен користувач з'єднується із сектором найближчої базової станції, а він може бути як завантажений, так і вільний.

А в Луцьку що є багато БС ???

І ще одне питання знає хтось розміщення вишок в Луцьку у People.net ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так в інтертелекомі немає бещліміткі а це погано....

А як же  Мобільне Життя ReVolution  Необмежений?

Вартість пакета на місяць - 360 грн

Обсяг Мб, включених у пакет (щомісяця) - необмежений

Взято звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так в інтертелекомі немає бещліміткі а це погано....

А як же  Мобільне Життя ReVolution  Необмежений?

Вартість пакета на місяць - 360 грн

Обсяг Мб, включених у пакет (щомісяця) - необмежений

Взято звідси

Да хай вони самі користуються такою безліміткою за 360 грн я вже краче в People.net підключу за 270. (360 грн да і 270 це для наших зарплат) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ого 256 за 60 грн, район депо, 14 дня. вночі реально в 2-3 рази більше...

772165972.png

Ну так в тебе 256 ) мені цікаво про 3,6 мб за 120 грн чи буде там постійна скорость хочаб 1 мбит ?

( Пінг ужайний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю, чи цікавить, але викладаю тест в 2,03 ночі

772791668.png

так що 256 вони реально дають.. наскільки я чув, пакет за 120 грн брати не варто... не дають вони такого... тобто реально не дають, на папері все гут лише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ру навіть і незнаю я зараз на піпл неті так на їхньому форумі пишуть що в половини клієнтів скорость 0,05 мб а в мене 1,5 мбита мінімальна. Напевне в Укртелекомі те саме в кожного по різному.....

незнаю, чи цікавить, але викладаю тест в 2,03 ночі

772791668.png

так що 256 вони реально дають.. наскільки я чув, пакет за 120 грн брати не варто... не дають вони такого... тобто реально не дають, на папері все гут лише.

ну хочаб 1 мбит вони дадуть чи ні ????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі ж пару раз написали, що це відомо лише марсіанам. Візьми на пару днів в когось модем і попробуй в себе. Те шо в когось добре, не факт що в тебе так буде і навпаки, відповідно. Теперішній іннет від укртелекому - це як альфа-реліз. Хоч - плати і користуйся на свій страх і ризик, а не хоч і є інша можливість - не гіморся, ще рано. Я в сусідній вітці про свій досвід писав, якщо цікаво. Зара пік. Вечір, то взагалі, єлі лажу по борді. Сире все воно ще :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...