Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

Вчора тестував в знайомого ввечері тариф 256. Неможливо користуватись, швидкість 0, деколи зростає до 100 кбіт/с, а потім знову 0. Введення лімітів нічого не дало. Може під кінець місяця хіба що буде толк. Укртелеком надалі продовжує розводити людей. Могли б щось і зробити за стільки часу. За останній місяць я вирішив не платити.

Це нічого не дасть...звертайся у суд з вимогою достроково розірвати договір про надання послуг. Мотивуючи це з істотними порушеннями договору (читай Цивільний кодекс)..Тільки не забувай про докази, які ти повинен надати..Якщо позов подається в порядку захисту прав споживача, то ти звільнєшся від сплати державного мита. Тільки не забудь на це послатися у позові..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора тестував в знайомого ввечері тариф 256. Неможливо користуватись, швидкість 0, деколи зростає до 100 кбіт/с, а потім знову 0. Введення лімітів нічого не дало. Може під кінець місяця хіба що буде толк. Укртелеком надалі продовжує розводити людей. Могли б щось і зробити за стільки часу. За останній місяць я вирішив не платити.

а хз, чи ті ліміти шось дали. в мене як коли, часом в день буває 700кб, чуть не мегабіт, шо за межами реальності, а часом зранку до 3 ночі ни*уя не грузить (вибачте, але без матів в цій темі ніяк)

знову ж таки те що вони змінили умови тарифного плану і всіх обмежили, ми нічо не заперечим, є договір в якому про швидкість ни одного слова :( а те шо він називається необмежений, так це просто його назва а не параметри...

щодо твого звернення, блек, це можна було цілком передбачити, ми заручники обставин, я тебе абсолютно розумію і підтримую, адже сам живу скраю міста і можливості підключитись через ЛАН не маю, радіоінет дорого, вайфаїв немає, телефон спарений (недавно тільки появилась можливість підключити АДСЛ) і сусід ублюдок, не хочу діла з ним мати. починав свій шлях з 2004 року діалапом нічним на візорі, і після 1,5 року скандалів зі скрипом перешов на мобільний інет знову ж таки нічний від білайна, потім пріпейд утела, контракт.. карочє бабла дохєра а толку мало. карма?

а щодо "могли б щось зробити"... а на*уя? ми на гачку, є угода, за якою ще 8 місяців як льоду з нас дертимуть 120 грн/міс.

інше діло АДСЛщики, їм тре підняти скоростя до 24 мбіта інакше всі уйдуть на білайн за 30 грн.

єдине що мені здається може помогти, це невеличка модернізація модема. помітив що деякі БС менш завантажені і мають більші швидкості. тому є варіант вирахувати координати всіх БС в свому районі, приєднати до модема направлену антену (наприклад знамениту банкову типу під вайфай) і налаштовуватись почерзі на кожну БС, так щоб модем вибирав не найсильніший сигнал. а сигнал з менш навантаженої, який ми самі вкажем.

свій модем розібрав, купив кабель... осталось знайти банку і підпаяти... руки не доходять перевірити це в реалі =)

вибачайте за багато тексту =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поставив на свій HTC програмку Нетмонітор, визначає розміщення базових станцій. Прокатався по місту, просканував. Є базові станції з прив"язкою до Гугл-карт. Правда ще б якось зображення з HTC вийняти.

Щодо якості. Користуюсь інколи ще старим пакетом Сім"я з 5-ти номерів. Чомусь кращий інтернет чим на нових "безлімітних" тарифах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я так зрозумів від кількості БС мало що залежить, якщо загружена мережа по всій Україні. Навантаження роблять ідіоти, які качають цілодобово все підряд. Через таких сторінки переглядати було неможливо. А теперешнє введення лімітів - це чергове швирялово Укртелекому. "Швидкість і трафік не лімітуються"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ в мене Інтертелеком . Це самий шо є найсраніший інтернет в світі !!!

960829030.png

Нікому не раджу Інтертелеком!!! Юзаю на ньому вже зо 3 роки!!! Нікому не раджу бо ці однорукі бандіти граблять людей.

Я сижу на тарифі що перший місяць плачу 95 грн за 2 гб а на наступний плачу теж 95 гнр але треба до 1-го числа і вже буде 4 гб.

зараз сижу на 2вох гб сьодні доплатив гроші закінчилися! А вже зара я плачу в 3 рази більше за 1 мб ніж раніше!!! Того місяця було 4гб проблем не було.

Але швидкісмь дістає іноді нормальна а іноді ЛАЙНО!!!НЕ ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО ІНТЕРТЕЛЕКОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто допоможе?!!!!

Мобільний ОГО - каже помилка сім-карти. Що могло статись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ніхто не в курсі, на пріпейдах є лічильник трафу, після якогось порогу швидкість знижується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто допоможе?!!!!

Мобільний ОГО - каже помилка сім-карти. Що могло статись?

Йди міняй безкоштовно, в них вони не витримують такої великої кількості запитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...