Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

В мене зараз інтернет ЛІТАЄ торент качає на Ура скорость торента 65 мінімум розганяється до 90 :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз інтернет ЛІТАЄ торент качає на Ура скорость торента 65 мінімум розганяється до 90 :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покрачення дуже видно, тепер не тільки торент качає по 70-80 кбайт а і можна дивитися фільми нормально без буферизації, Youtube норм працює. Тепер все робить на 80 кбайт. Здається це останні тех роботи і така швидкість залишиться.... Кращого вже небуде...

796869388.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покрачення дуже видно, тепер не тільки торент качає по 70-80 кбайт а і можна дивитися фільми нормально без буферизації, Youtube норм працює. Тепер все робить на 80 кбайт. Здається це останні тех роботи і така швидкість залишиться.... Кращого вже небуде...

796869388.png

Ну мене, за таку ціну і за те що безліміт і за те що можу чиати/писати пошту кругом де є київстар - влаштовує повністю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy я з тобою згідни, скорость влаштовує на 100 %

Знає хтось чи можна заходити в інтернет з другої карточкі яку мені дали (голос) чи вона тільки для розмов ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна але там тарифікація по мегабайтах..як що не помиляюся 10 коп в мережі ютел за метр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з U'Try якось можна перейти на безлім чи потрібно окремий пакет купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з U'Try якось можна перейти на безлім чи потрібно окремий пакет купувати?

підключи послугу "ого мобільний безліміт" (чи якось так) за 5.99 в добу без збору в пф

і буде тобі повний безліміт по інтернету в мережі утел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні рано став в 7,00 підключив інтернет то можна було дивитися тв, фільми онлайн, різне відео і воно грузилося все по 800 кбіт/сек після обіду начинається зменшуватися скорость до 500 а після 17,00 вже грузить відео вконтакте чи YouTube зі швидкісю 200 кбіт/сек. Вот я непойму чому швидкість падає на онлайн фільми, YouTube і.д а торент як качає рано по 80 кбайт/сек так і після 17,00 швидкість непадає. Поясніть чому так???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в той час ще на роботі, а там в нас 10мегабіт )) .. то не скажу, хотя дружина не пропадає з скайпу в той час... якийсь значить іннет все таки є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну інтернет то є торент качає на всі 80 кбайт а вот вже все інше YouTube і т.д небільше 150-200 кбит. в чому може бути проблема???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя закінчилось. Знову швидкість 0,16 Мбіт/с.

Про пінги. Пінг нормальний, то просто той сервер київський так пінгується. Спробуй пінганути DNS Укртелекома - десь 80-120 мс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На банері пише 512 кбіт/с а тут 512мбіт/с :D :D :D

30.04.2010

З 1 травня 2010 року для фізичних та юридичних осіб по всій території України введено новий привабливий тарифний план «ОГО! 512-2010». Відтепер, усього за 60 гривень на місяць насолоджуйтеся найпопулярнішою послугою «ОГО!» на швидкості до 512 Мбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це повний пздц казали з 1 числа тех роботи закінчаться, да вони закінчились но до 1 числа я торентом качав 70-80 кбайт а зараз ледве 40 розганяє. Спид тест показував 0,75 мбита а зараз 0,11 мбита, вони може все наоборот зробили замість того щоб збільшити скорость вони зменшили.

Вот слухайте новость яку мені сказали в контакт центрі Укртелекома чим більше завантажено обєм мб/гб тим менша в тебе скороть буде :D :D :D і ще каже що зараз знову ведуться якісь тех. роботи щоб це змінити. Це значить якщо я викачую в місяць 40 гб то вони зроблять мені скорость 1-5 кбайт. Я джае неможу підібрати слів як їх назвати.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...