Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

Прописуйте unlim.utel.ua

778889828.png

а так з 3g.utel.ua

778892907.png

Користуйтесь!!!

Діє і для Юфемелі5. Перевірено!

попробував, в мене з unlim.utel.ua:

778950082.png

кака была - кака есть. Але в мене виходить пынг ы аплоад кращий, чи шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тоже скорость закачки так як і була 40 кбайт НО Пробував грузити 3 сторинки + слухаю радио і немає буферизациї. Шось помінялось трохі но це майже незамітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував знову міряти, результати:

на Київ

778988500.png

778989827.png

на Москву

778990762.png

778991403.png

на Ляйпціг

778992841.png

... використовую модем mf622, Юфемелі

Прописую unlim.utel.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПадонаГ :D ... Ми тобі заздримо :D .. .Відать по троху пускають людей на ширший канал просто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене модем Huawei E 1550 Стартовий я незнаю який купляв все разом за 300 грн но в мене немає такої скорості. Сторінки стало набагато бистріше відкривати (за 2-5 сек) но скорость скачкі всеодно неіде више 40 кбайт. Як так може бути :mdr::(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПадонаГ :D ... Ми тобі заздримо :D .. .Відать по троху пускають людей на ширший канал просто :)

... <_< можливо садять тільки безлімів!?

Сам користуюсь модемом рідко. Так на запас брався чи десь за місто виїхати, а тут бац!!! і 40 коп/мб в роумінгу :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПадонаГ :D ... Ми тобі заздримо :D .. .Відать по троху пускають людей на ширший канал просто :)

... <_< можливо садять тільки безлімів!?

Бліннн , а ти не безліміт? ))) тоді все ясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвонив я в Utel мені сказали якщо в тебе тариф безлім за 120 грн то нада міняти APN і ждати день два тоді скорость підніметься. Незнаю правда чи не :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвонив я в Utel мені сказали якщо в тебе тариф безлім за 120 грн то нада міняти APN і ждати день два тоді скорость підніметься. Незнаю правда чи не :D

Так як я яі казав, з середи підніметься шв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвонив я в Utel мені сказали якщо в тебе тариф безлім за 120 грн то нада міняти APN і ждати день два тоді скорость підніметься. Незнаю правда чи не :D

Так як я яі казав, з середи підніметься шв :)

[/quot

Ну так то вони так тільки говорять, це може і бцти ще через місяць :)

Вот зараз сидить в онлайні саме більше людей но інет нелагає!!! грає радіо в онлайні і сиджу в інеті.

Значить щось роблять ГАДИ :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні прописав. Живу в районі автосалону Шкода по Відродження.

З новою точкою доступу 0,25 Мбіт/с, зі старою 0,1 Мбіт/с.

Вказуйте будь-ласка район міста разом з скрінами спідтеста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

779070900.png

С. Рованці. незнаю на яку там вишку я попадаю напевне на гпз до неї мені 1,5 км або на волі, Ривненська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гірка Полонка. Поміняв щойно APN

було 10-15 кілобайт сек і пінги 400+ мілісекунд

тепер

779116608.png

це не глюк спідтеста. закачка йде на 45-50 кілобайт в секунду.. це враховуючи що я на тарифі 256 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце прикол в кого тариф "256" швидкість більша чим в "необмеженого"

779129943.png

Більше нехоче думав вижати до 0,50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зразу прошу вибачення, але я просто немаю слів.

Бо ви дибіли :)

Особливо це чудо: Andreyxxx

Тіпа в нас уже ємність баз відмінили? Ємність частотних ресурсів?

Я не кажу вже про те, щоб працівники які працюють по радіо напрямку, змінили налаштування в софті. На окремих БС.

Ящо у вас пробеми із звяком, чому б на пряму не задати це питання сапорту оператора?

Хоча да, простіше тупо писати на форум, мо від цього щось зміниться.

Свічку поставте в церкві, шансів більше. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

779177932.png

"ОГО Мобільний 256" Район 26 школи.

БС швидше всього та що біля автошколи, на трубі котельні.

APN - 3g.utel.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ящо у вас пробеми із звяком, чому б на пряму не задати це питання сапорту оператора?

Хоча да, простіше тупо писати на форум, мо від цього щось зміниться.

Свічку поставте в церкві, шансів більше. :)

Відповідь оператора: збільшилась кількість абонентів, специ працюють, коли швидкість стане нормальною невідомо, перерахунок можливо зроблять і то лише по заяві на ім'я голови правління Дзекону Г.Б., оскільки не існує механізму повернення коштів або зменшення плати за пакет (хоча закон про захист прав споживачів це передбачає у випадку надання неякісних послуг), попередні рази казали звертатись в відділення, де підключались, і до обласного керівника. Більше ніяких відповідей нема. Думаю звернення в НКРЗ і службу захисту прав споживачів нічого не дадуть. Я склав заяву такого змісту:

Я, ... , уклав договір про надання послуг рухомого (мобільного зв'язку) №..... від 29.03.2010 з ВАТ "Укртелеком" та обрав пакет послуг "ОГО! Мобільний необмежений!" вартістю 120 грн, згідно якого швидкість та обсяг отриманих/переданих даних з мережі інтернет не обмежуються.

З 01.04.2010 і по даний час швидкість значно знизилась і становила 0,1-0,2 Мбіт/с на прийом данних та 0,01-0,03 Мбіт/с на віддачу, тобто є нижчою навіть, ніж у пакеті "ОГО! Мобільний 256", вартість якого є вдвічі меншою.

Я неодноразово намагався зателефонувати оператору за безкоштовним номером 1188, але дзвінок або роз'єднувався відразу або 10-20 хв грала мелодія і дзвінок переривався. Врешті решт, через 2 доби, після кількох десятків спроб додзвону, мені вдалось зв'язатись з оператором, він прийняв заявку про низьку швидкість, запитавши, яка швидкість інтернету по результатам Speedtest.net, модель обладнання, рівень сигналу, моє місцезнаходження. Рівень сигналу становив 4-5 поділок з 5 можливих по шкалі програмного забезпечення U'manager та швидкість 0,09 Мбіт/с на завантаження з різних серверів України і 0,01 Мбіт/с на прийом, зокрема київського серверу Укртелекому. Неможливість додзвону оператор пояснив великою кількістю звернень абонентів, що свідчить про масовість проблеми.

06.04.2010 мою заявку було розглянуто та надано відповідь, що у зв'язку з збільшенням кількості абонентів швидкість знизилась та ведуться роботи з її відновлення, термін закінчення цих робіт невідомий.

Згідно п. 6.3.3 "Правил надання та отримання послуг рухомого (мобільного) зв'язку "Утел" та інших супутних послуг", які додаються до договору, максимально можлива швидкість доступу до мережі інтернет становить 3,4 Мбіт/с. Реальна швидкість інтернету є значно нижчою, приблизно в 20 разів.

Згідно п. 2.4.1 договору та п. 4.2.1 "Правил надання та отримання послуг рухомого (мобільного) зв'язку "Утел" та інших супутних послуг" ВАТ "Укртелеком" зобов'язується надавати якісні послуги згідно з умовами Договору, Тарифів та Правил, та згідно п. 4.2.7 цих правил інформувати про значні аварії на телекомунікаційних мережах, що призводять до масового обмеження надання послуг та про орієнтовні строки усунення їх наслідків.

Згідно п.3 статті 10 "Закону про захист прав споживачів" вимагаю відповідного зменшення ціни наданих послуг за період починаючи з 01.04.2010 і до дати повного усунення проблем низької швидкості доступу до інтернету та прошу повідомити мене про дату закінчення робіт з відновлення швидкості інтернету.

07.04.2010

Відповіді на даний час не отримав. Як боротись далі, навіть не знаю. Форуми кишать повідомленнями про мобільний ого, це стало загальноукраїнською проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки ідіот на вкрай обмеженій технології може дати повний анлім. :)

Повірте мені на слово, я вже не одну базу для передачі даних і інтернет поставив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ми і так знаємо що небуде 3,6 мб. Цікаво знати яка швидкість в різних районах Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Залежить выд того скыльки хомяків підключено до бази.

Берем 3 мегабіта. І ділим його наприклад на 10 хомяків, отримуємо порядку 300 кілобіт в сек. на хомячка.

Попробуйте качати в 4тій ранку, як показує статистика більшість хомячків у цей час спить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить выд того скыльки хомяків підключено до бази.

Берем 3 мегабіта. І ділим його наприклад на 10 хомяків, отримуємо порядку 300 кілобіт в сек. на хомячка.

Попробуйте качати в 4тій ранку, як показує статистика більшість хомячків у цей час спить :)

хрен там. Хомьячки сплять, компи качають ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...