Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

Наскільки я розумію що на одну базу можна поставити багато обладнання, тоді в хомячків буде більша швидкість. Я не думаю що одна базова станція дає лише 3,6 мбіта на всіх абонентів в зоні покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію що на одну базу можна поставити багато обладнання, тоді в хомячків буде більша швидкість. Я не думаю що одна базова станція дає лише 3,6 мбіта на всіх абонентів в зоні покриття.

Максимальна швидкість обмежена технологіє UMTS. Розширення кількості передавачів теж не резинове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Режим WCDMA FDD (дуплексный режим с частотным разделением) рассчитан на эффективную скорость передачи данных 384 кбит/с или 2 Мбит/с при использовании метода с несколькими кодами. Если тактовая частота радиоинтерфейса остается неизменной (3,84 Мтакта/с), то в соединениях DL(в сторону абонента) в тандарте HSDPA возможна дополнительная передача данных на скорости до 14,4 Мбит/с. Это стало возможным благодаря использованию самых современных принципов передачи на низших уровнях протокола (на физическом уровне или на уровне MAC).

На час встановлення станцій швидкості 7,2 Мбіт/с вже були реальністю і експлуатувались в Європі, але в нас встановлювалось обладнання на 3,6 Мбіт/с.

По состоянию на конец 2007 года, 103 сети HSDPA в коммерческой эксплуатации поддерживает пиковую скорость в направлении абонента - 3.6 Мбит/с или выше, из этого числа 35 сетей обеспечивают пиковые скорости до 7.2 Мбит/с.

Проблема в тому, що компанія має величезні борги і ліцензію, є монополістом і нічого не робить для покращення послуг. І поки її не продадуть, вони будуть користуватись цим становищем, а іншим операторам просто тупо не будуть давати ліцензій. При справедливих умовах конкуренції укртел би і не вспливав би зі своїм мобільним звязком. Вони втратили позиції ще в часи коли УМЗ запровадив першим NMT і згодом GSM. І в Україні ніколи б не розвинувся стандарт CDMA, який непоширений в Європі.

Технологія не обмежує швидкість до 0,1-0,2 Мбіт, я скоріше повірю, що це пухлина в чийомусь мозку це робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В конфигурацию БС входит чип, который поддерживает определенное кол-во каналов, допустим 100. В БС таких чипов может быть сколько душа пожелает, допустим 10 - 8 основных и 2 резервных. Это 800 каналов, т.е. 800 абонентов.

Мой брат производит такие чипы, которые какой-нибудь хуавей или эрикссон закупает по 13(!!) долларов(причем это цена уже нового, 4G чипа).

На мой вопрос:

- Получается, что в БС можна поставить и 20 чипов(хули там 260 баксов при стоимости БС ХХХХХХ$) , и будут общаться и качать сколько хош народу?

- Да.

- А почему ж не ставят?

- Жлобство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В конфигурацию БС входит чип, который поддерживает определенное кол-во каналов, допустим 100. В БС таких чипов может быть сколько душа пожелает, допустим 10 - 8 основных и 2 резервных. Это 800 каналов, т.е. 800 абонентов.

Потрібно враховувати ширину полоси частот, які має оператор....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во, Di! Я приблизно так і уявляв собі це. Саме жлобство, навіщо інвестувати в компанію, яку незабаром продадуть. На последок срубати побільше бабла і збільшити кількість абонентів, щоб подорожче продати.

rohde, в нас не місто-мільйонник. Тут я думаю реально забезпечити нормальну швидкість.

Нова точка доступу unlim забезпечує стабільні 256 кбіт/с в мене. Наразі думаю це обмеження спеціально зробили. Я би все зрозумів, якби отримав би вибачення від компанії, зменшення плати за пакет за цей місяць і конкретну дату вирішення проблеми. 2-3 пункт компанія ніяк не хоче вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повертаючись до наших баранів...

зміна АПН нічого не дала. вище 0,25М не піднімається :(

район вул. Чернишевського. можливі БС — біля гот. Україна в центрі або вул. Ковельська.

по крайній мірі ГуглМапс передає такі координати мого місцезнаходження :rolleyes:

хочу зауважити що у вихідні примітно зменшення кількості хом'ячків і їх включених компів, тому швидкість більш менш стабільна, і я не думаю шо це через те що в УТК в неділю на проводи запускали нові чіпи в БС

доречі, кількість чіпів обмежена величиною даху чи вишки де розміщена БС :g05:

З.І. приємно спілкуватись з людьми обізнаними в таких високих технологіях :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

район вул. Чернишевського. можливі БС — біля гот. Україна в центрі або вул. Ковельська.

На Лесі Українки, 52 точно стоїть БС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я понял со слов брата, число чипов зависит от конфигурации оборудования на БС. Просто "вставить еще чип" не выйдет. Одному оператору нужно 150 голосовых каналов плюс 256К интернета 10 пользователям единовременно, а другому инет не нада, ему надо в одну БСку втулить 1800 голосовых. Каждая конфигурация тестится отдельно, там дофига ньюансов. Настолько дофига, что я, вроде человек не самый глупый в физике, понял 5% от того, что он мне говорил.

Карочи так: тут дофига слухов ходит, что ДГ вводит домушникам анлимы на мегаскорости. ИМХО это недоразумение менеджеров и технарей, хотя кмд вроде говорит, что каналы слегка резиновенькие и все вытянется. А на Укртелекоме видать манагеры совсем не дружат с технарями и в угоду выгоде пошли на шаг, который у технарей ассоциируется с фимозом головного мозга. Так я это понимаю. И еще я понимаю, что у маркетологов Укртелекома голова не болит. Она не может болеть - это же кость!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі служби нормально розраховують - кількості води нам вистачає, пропускної здатності труб теж, потужності електроенергії теж, тиску газу теж. А оператори постійно не можуть все порахувати нормально, то Мобі знущався над абонентами, то Лайф, то тепер Укртелеком. За час, коли стартувала акція вже могли б в такому невеличкому місті як Луцьк подоставляти необхідну кількість обладнання, якби хотіли. Рекламу до речі з ТБ не знімають, крутять далі - підключайтесь, в нас все необмежено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную опубліковану вище заяву взяти за основу і доповнити її тим що "прослідковувалось явне обмеження швидкості інтернету на межі 256к, що є підставою вважати зміною тарифного плану, про що ВАТ УТК мав повідомити завчасно згідно такогото пункту на підставі договору укладеного між споживачем і УТК".

(детально пункт тре вказати маючи перед очима договір... він лежить дома, але пункт такий є точно)

залишається один нюанс... спірні питання вирішуються в судовому порядку. якшо нам відмовлять, то куди здавати докі до суду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні технічні можливості мережі дозволяють забезпечувати швидкість доступу до Інтернету до 3,6 Мбіт/сек для «ОГО!Мобільний Необмежений» та до 256 Кбіт/сек для «ОГО!Мобільний 256». Середня швидкість залежить від обладнання, що використовується, завантаженості мережі, відстані до найближчої базової станції, можливостей Інтернет-ресурсів, з яким Ви працюєте. (джерело)

Відповідно в суді довести обмеження буде надто складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і те що по телефону зареєстрували нашу заявку про погану швидкість...

взагалі читаючи цей договір я зразу поняв шо чогось добитись буде важко.

но нада шото дєлать :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матерял З: http://red-forum.com/showthread.php?t=12691&page=9

З 10 квітня 2010 року абоненти ТП «ОГО! Мобільний Необмежений» для забезпечення високої швидкості передачі даних послуги «Мобільний Інтернет» можуть скористатись новою точкою доступу (APN): unlim.utel.ua

Особливості:

· Абоненти всіх ТП крім «ОГО! Мобільний Необмежений» користуватимуться старими точками доступу (настройки не змінюються). Для абонентів ТП «ОГО! Мобільний 256» точка доступа також не змінюється.

· Для всіх абонентів (в тому числі і «ОГО! Мобільний Необмежений»), що користуються послугами «Статична IP адреса» та «Мобільний доступ до віртуальної приватної мережі» назва точки доступу не змінюється: залишаються точки доступу (APN) 3g.utel.ua, vpn.utel.ua, vpnoff.utel.ua

· Для користування послугами MMS та WAP назви точок доступу (APN) не змінюються: залишаються відповідні точки доступу mms.utel.ua та wap.utel.ua.

· Тарифікація для всіх абонентів залишається без змін.

· Абоненти ТП «ОГО! Мобільний Необмежений», які не змінили точку доступу на unlim.utel.ua зможуть користуватися послугою «Мобільний Інтернет», але швидкість передачі даних залишиться без змін.

· В автоматичних налаштуваннях, що надходять абонентам при першій реєстрації в мережі буде відправлятись точка доступу (APN) - 3g.utel.ua. Абонентам ТП «ОГО! Мобільний Необмежений» необхідно буде вручну змінити точку доступу на «unlim.utel.ua» для збільшення швидкості передавання даних.

· Вибірково абонентам ТП «ОГО! Мобільний Необмежений» надсилаються смс повідомлення з пропозицією використовувати нову точку доступу (APN): unlim.utel.ua.

· При обслуговуванні абонентів ТП «ОГО! Мобільний Необмежений» щодо зміни точки доступу слід використовувати наступну фразу: «Фахівці компанії роблять все можливе для покращення якості послуг. Від імені компанії приносимо вибачення за можливі тимчасові незручності. Для вирішення проблеми спробуйте ввести нові налаштування на Вашому термінальному обладнанні: APN = unlim.utel.uа. Всі інші параметри залишаються незмінними».

Матерял З: http://red-forum.com/showthread.php?t=12691&page=9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага...віднялася...на необмежному 256 стала 256 кбіт.с

Вчора була 395 кбит.сек. точка доступу unlim.utel.ua.

За вчорашній день більше 3 гіг витянув....сьогодні вже не те..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так що ти хтів в тебе 256 значить і скорость 256 :) А як там у вас народ з НЕОБМЕЖЕНИМ ЗА 120 бо в мене нічого незмінилось(бачу на http://red-forum.com/showthread.php?t=12691&page=10 форумі пишуть що піднялася до 60 кбайт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, думаю що за 120 грн в тебе буде швидкість в 2 - 2,5 рази більша - 512 кбіт....і не більш...хоча може помиляюся.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я надіюсь хочаб на 1 мбит..... Зробили б вони таку швидкість як People.net......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдень була до 300-500 ривками. загруз мережі великий ще зостався :(

в 21 год самий пік навантаження то жопа як і раніше, в середньому 128

побачим чи у ночі видасть 512.

сподіваюсь вони і далі будуть шевелити свої зади, адже це все ще не те що має бути.

спідтестом міряти сенсу нема, трафік не стійкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спід тест Бреше 100 % а вот нарахунок скорості то незнаю в мене що в 5 ранку 40 кбайт що в 21,00 40 кбайт(буває і до 50) швидкість стабільна.

Ще питання чому незнімає гроші за інтернет (120 грн) чи воно вкінці місяця забере ?

Ще питання чому незнімає гроші за інтернет (120 грн) чи воно вкінці місяця забере ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші знімаються з 10 числа наступного місяця. про це написано в договорі. хоча на практиці як коли...

780319649.png

це пікова. середня 384, але так і не стабільна, пригає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...