Перейти до змісту

Всі в кого ОГО Мобільний необмежений


Рекомендовані повідомлення

Кажуть наші (з ютела) що в Луцьку кідають оптоволокно. Булоб це правдою....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть наші (з ютела) що в Луцьку кідають оптоволокно. Булоб це правдою....

Оптоволокно це добре, але не в ньому лише проблема....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвонив сьогодні сказали що швидкість підніметься до кінця місяця. НО на початку місяця вони казали що повинна піднятися до 10 числа потім що скажуть що ще через 2 місяці і т.д. Будем надіятись на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже пару днів швидкість і вдень і вночі більш менш стабільно 380к

пора вже знімати обмеження :angry2::angry::mdr:

точки доступа 3g.utel.ua unlim.utel.ua 3gopa.utel.ua чи взагалі без неї справи не вирішує, все однаково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да хотілось би щоб зняли ці "тормоза" і дали хочаб 1 мбит.

Нарахунок стабільності то да зараз завжди є 40-50 кбайт, вдень і вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну всерівно не заявлена 3,6 - хоча це не реально. Почитав відгуки на інших форумах Неньки України, так там пишуть таке, що слів не вистачає. Скажемо коротко пи..пи..пи..

Не знаю чи були інциденти в Луцьку з повним відключенням мережі? А от вісім порада хто підключився під акцію модем 99 - грв. 201-грв. на рахунок. Можна написати заяву і повернути кошти, але тільки на протязі 2-х тижнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи були інциденти в Луцьку з повним відключенням мережі?

Були. Перед тим як зробили обмеження в 30кбайт.с то два дні не було іннету взагалі. Тоді все лягло в них, вот і зробили обмеження....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зараз так качає http://screens.zolexiy.com/2010-04-19_2333.swf . І так - вже пару днів. Зато стабільно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна написати заяву і повернути кошти, але тільки на протязі 2-х тижнів.

звідси детальніше будьласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зараз так качає http://screens.zolexiy.com/2010-04-19_2333.swf . І так - вже пару днів. Зато стабільно ))

В мене зараза тоже качає 40-45 буває і 50 кілабайт. Стабільно !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця гнила контора надала відповідь, що якість послуг нормальна і някого перерахунку не буде, хоча оператор обіцяв, що його зроблять. Напишу ще заяву в захист прав споживачів та на імя Голови правління та в НКРЗ. Давайте завалим їх зверенннями. Швидкість лайно 0,1-0,3 Мбіта більше не зростає, а деруть гроші по повній програмі і ще мають наглість запевняти, що все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! Вам ще везе бачу... В мене на необмеженому 120 грн\міс. швидкість вище 15 кбіт\сек не піднімається!

Ще 8 днів і іду розірву договір взагалі... Навіщо я міняв свої 1.5Гб в місяць на це гуано, а ХЗ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорость росте 788884422.png :smile-

zachot:

Працють значить :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Знає хто коли більша скорость коли модем світиться голубим чи темно синім, бо в мене тільки голубим світиться здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте напишем заяви в захист прав споживачів. 1 заява - це нічого, а коли їх буде декілька десятків, я думаю повинні прореагувати і натягнути їх. Хто не може власноруч занести, готовий зустрітись і занести пачку туди. Мене дуже обурила відповідь Укртелекома, інтернет такий що неможливо користуватись, а вони надають відповідь, що все нормально. Відпишіться, хто готовий це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Спочатку перечитай договір.

Бажано з компетентною людиною.

Але повідомляти контролюючі органти, про неповне або не задовільне надання послуг потрібно обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смисл його читати? Усі договори такого плану складаються явно не на користь абонента, там не прописано нормально ні швидкість, яка повинна бути, ні відповідальність оператора. Це як правило стандартні бланки - щось не подобається - не підключайся. Що значить до 3,4 Мбіта? 0,001 теж входить в цей діапазон. Яким чином може абонент довести низьку швидкість? По суті ніяк. Я вважаю, що у такому випадку може допомогти лише масовість звернень. Це прецедент.

Хотів би я побачити реакцію цього керівника, який би купив 3 літри соку, а там виявилося б його 100 грам. Або придбав авто, яке згідно технічних характеристик повинно їхати 360 км/год, а їде 10 км/год. Це ж по суті те саме. По-перше обладння можна було закупити і встановити до старту акції, по- друге за 3 тижні це теж вже можна було б зробити. Але це все безсовісні люди, які не можуть визнати проблему і повернути грошей, бо якщо він це зробить, то завтра не буде сидіти в тому кріслі. Вони не мають жодних моральних принципів і в них викривлена шкала цінностей. Такі люди повсюди - в податковій заставляють платити податки наперед, в пенсійному не хотіли приймати звіти без доплат, сунуть підписки на різноманітні видання, в дікарні просять гроші на кабінет, менти закривають очі на валютчиків і інші злочини по наказу керівництва, прокурори і судді захищають тих, хто покрав підприємства і т.д.

Чому не можна не виконати незаконний наказ чи вказівку? Чому так дешево продаватись? Не можна так жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все просто. Береш нормального юриста і йдеш з ним до опонента. І звіти починають приймати і інші питання розрулюються. А нити на форумі - глЮпо, чи ти думаєш шо твої надцять постів в цій темі шось вирішать? :) Сумніваюсь. Не подобається шось - пишем заяви, скарги, звертаємось у відповідні органи.

У мене он теж ОГО Ультра глюкало. 2 тижні. Було написано 6 заяв і одна скарга, перетелефонували, вибачились, знайшли в чому трабл і от сьогодні все чудово працює. Ниттям ти ніц не доб"єшся. Хочеш шось робити - роби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і роблю - поки що результат нульовий. Просто не розумію чому інші мовчать. Мені не вибачення потрібні, а якісні послуги і зменшення плати за період, коли низька швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некористувався інтернетом десь 2 дні заходжу і дивлюся прийшла смс а в ній пише щоб я змінив APN на Unlim.utel.ua но я його вже змінив давно. Вирішив скачати кіно з торента коли почало качати я аж неповірив у скорость 55-70 кбайт стабільно нижче 50-55 непадає :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: Є ще в когось якісь зміни в скорості ????

Ще один прикол Speedtest показує швидкість 0,17 мбита а качає в 700 кбит :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це в мене http://www.speedtest.net/result/794966573.png

Спробував сьогодні в Струмівці - сигнал 1 поділка, швидкість 0,6 Мбіта.

В мене 5 поділок, сигнал 96%. Швидкість 0,1-0,15 Мбіт/с, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...