Перейти до змісту

ТЕПЛИЦІ


vanus

Рекомендовані повідомлення

І у нас вродило... заквасили бочечку :)

Правда огірки на наших  6 кв. м. забивають помідори, на слід. рік будуть переважно  одні помідори, і ... якась система авт. поливу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі можна його купити у мене чи через мене.

Незважаючи а те що відер з 6-ть огірків ми вже зїли і закрили огірочки продовжують родити і ..... розпочався сезон в іншій теплиці.

Ось таки плоди ми маєм щодня (червоні гіркі пепероні ми тримаєм ще незірваними...

кожен день така картина (20 сортів різних помідорів на 120 кущах в теплицю елі влізти.

post-25-1280941486,56_thumb.jpg

гроші економили не хдили на базар по овочі і купили жіночці ось такі чобітки...

post-25-1280941500,54_thumb.jpg

Я готовий в тебе купити пару метрів шланга, фільтр, тройніки...А може щось порекомендуєш. Я знахожусь у Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

Розсаду ми вже взяли, висновки зробили.

Доречі нещодавно прийшов журнал Дача, то там невеличка стаття з фотками на тему хвороби помідорів.....у нас було все. тому цього року ми вирішили кропити народними методами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Розсаду ми вже взяли, висновки зробили.

Доречі нещодавно прийшов журнал Дача, то там невеличка стаття з фотками на тему хвороби помідорів.....у нас було все. тому цього року ми вирішили кропити народними методами.

тема застаріла, але весною якраз актуальна...то що там за народні методи, поділіться, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив за Маяками в с.Маташівка теплицю зробленя з пласмасової труби 100-ка розмір десь 8х20 метрів накрита 12-ти метровою плівкою.

Нічого собі такий солідний парничок вийшов і конструкція не важка і на відміну від метала труби не поржавіють.

Як би робив собі то точно так само, дуже сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Теплиця Патія когось цікавить? http://teplica.6te.net/termos.html Є аналогічна в 50 км від Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нікого не цікавить теплиця для лимонів та бананів (також тропічних нижнього ярусу)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то не цікавить. Викладай.

http://teplica.6te.net/termos.html Ознайомтесь.

У мене аналогічна тільки без лимонів та бананів, свого часу побоявся садити - живуть вдома.

Відповім більше на технічні питання, по агрономії не дуже, але щось можу розказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А детальніше, що саме тьфу?

Патій - шахрай, і всі його патенти - липа, сорти - те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...