Перейти до змісту

Чи є дана схема руху порушення ПДР


Sandro

Рекомендовані повідомлення

Да, считаю. Если у тебя там гараж, ты прекрасно знаешь, что за знаки установлены в том месте. А дальше - дело твоей совести или твоего кошелька ;)

Есть правила - соблюдай их. Нарушаешь - надейся на удачу. Не повезло - плати.

Согласен с Димой.

Мне, например, чтоб заехать к матери пр. Победы, 18 (магазин Садолин, Салют), нужно пилить либо до кольца возле ДОСААФа и там мимо Исторического ф-та, либо под мост на переезд и по Мачтета мимо Лазо. А так с проспекта мне 30 метров под "кирпич" :). Но по жизни езжу в объезд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от щодо знаку приорітету, якщо добре пригадую, то перед виїздом з Привокзальної стоїть знак "Дати дорогу", хіба не так? Виправте, будь-ласка, якщо не так.

Саме так. Питання навіщо він там якщо рух односторонній, а швидка їде/може їхати з маячками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо руху по дворах в ПДР сказано:

26.2. У житловій зоні забороняється:

а) транзитний рух транспортних засобів;

І стаття 122, ч.1 КУпАП говорить:

...а так само порушення встановленої для

транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними

доріжками, -

тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до

двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (тобто - (255-340 грн))

Так що раджу не додуматись розказати інспектору як їздив дворами. При варіанті "стояла машина в дворі блаблабла" єдиний спосіб потрапити в ті двори, не порушуючи ПДР - це заїхати з пр.Грушевського, а там, якщо не помиляюсь, стоїть знак "Дорога з одностороннім рухом". Отже, відмазка "не знав, що односторонній рух", як кажуть, не канає. :)

.....

Щодо "цеглини" на перехресті Г.-Артемовського-Привокзальна: думаю варто написати листа на ім'я Директора департаменту ЖКГ м.Луцька щодо доцільності заміни цього знаку на новий та встановленні його в місці з кращою видимістю та на достатній висоті.

.....

Щодо "відокремленої проїзджої частини": тут йдеться про використання розділювальної смуги, а не горизонтальної розмітки.

.....

Між іншим, спірних ситуацій з дор.знаками в Луцьку знаю ще 2:

1. на вул.Франка.
Від Винниченка до дороги, яка веде на Яровицю, рух односторонній, а далі по Франка який рух?
Адже в згадуваному вище ДСТУ 4100-02 говориться що: "Знак 5.5 повинен установлюватись на початку дороги або відокремленої проїзної частини з одностороннім рухом і повторюватись після перехресть." ПДР кажуть, що "
перехрестя
- місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території;
" І ось виникає ще одне питання: який статус з т.з. організаторів дорожнього руху має дорога "Франка-Яровиця": дорога чи прилегла територія? По розташованим знакам (вірніше - в відсутності знака 5.5. за перехрестям далі по вул.Франка) - прилегла територія (
прилегла територія
- територія, що прилягає до краю проїзної частини та не призначена для наскрізного проїзду, а лише для в'їзду до дворів, на стоянки, автозаправні станції, будівельні майданчики тощо або виїзду з них;
), а по визначенню в ПДР - дорога (
автомобільна дорога, вулиця (дорога)
- частина території, в тому числі в населеному пункті, призначена для руху транспортних засобів і пішоходів, з усіма розташованими на ній спорудами (мостами, шляхопроводами, естакадами, надземними і підземними пішохідними переходами) та засобами організації дорожнього руху, і обмежена по ширині зовнішнім краєм тротуарів чи краєм смуги відводу.
).

2. Об'їзна між Рівненським і Дубенським "кільцями". Якщо проаналізувати встановлені на Рівненській та Дубенській знаки початку і закінчення населеного пункту (білі), то виходить, що кільце на Рівненській - за межами населених пунктів, а кільце на Дубенській - в населеному пункті. Відповідно, при русі з Дубно на Рівне їдеш по населеному пункті з відповідним обмеженням максимальної швидкості, а при русі з Рівного на Дубне - поза населеними пунктами. Ось така петрушка.
:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в пятницю дайці пішли ше далі, вони стояли на грушевського, прямо при виїзді з Привокзальної, біля магазину Світ каменю, тобто ловили будь- кого хто виїжжав з привокзальної.........

ви мене вибачте, але я думаю в місті є багато інший місць де б робота інспекторів більш знадобилась ніж тупо ловити на знак тих хто там живе працює...

Хто має можливість, проаналізуйте статистику аварій на тій дільниці через порушення того знаку,я впевнений буде 0.

але вони ж самі умні в нас в формі і колядують там...нема слів....ніби ж теж люди...теж мають сімії, для чого так по скотськи поступати......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких випадках, імхо, варто відразу дзвонити:

Телефон довіри ВДАІ УМВС

Якщо Ви володієте інформацією про працівників ДАІ, які зловживають службовим становищем, порушують Ваші законні права або вчиняють інші протиправні дії, Ви можете повідомити за телефоном довіри: (0332) 79-62-44 - відділ Державтоінспекції УМВС України у Волинській області.

і питати чи входить в маршрут автомобіля ДАІ держ.№ такий-то стояння там-то там-то тоді-то тоді-то.

Оффтоп: подивився перелік територіальних підрозділів МВС і зрозумів що реєстратори УМВС України у Волинській області найпродуманіші :) - поліс.гов.юей...

ПС. GreyHairs дароф! Відразу і не взнав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Мачтета мимо Лазо.

Сідой нагадав цікаву ситуацію на вулиці Клима Савури (Мачтета): рух по вулиці то ДВУХСТОРОННІЙ (ніде немає знака 5.5. і знаків, які з ним зв'язані), але в'їзд зі сторони проспекту заборонений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Оффтоп: подивився перелік територіальних підрозділів МВС і зрозумів що реєстратори УМВС України у Волинській області найпродуманіші :) - поліс.гов.юей...

Я цей домен реєстрував десь в грудні 2004 року.

а ще resonance.gov.ua

ps: а як вам Чернігів: kop.gov.ua :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздив в "Автолюкс" - повертав на Привокзальну з Грушевського, став навпроти "Автолюксу". Ментів не було. Вийшов - менти вже стоять, прямо на Привокзальній, при виїзді. Я, перед тим, як сісти в авто, кілька секунд уважно дивлюся на ментовську машину - щоб зрозуміли, що я їх бачу, і всі мої подальші дії робитимуться з врахуванням того, що мені відомо про їх присутність. Роблю морду цеглиною, розвертаюся біля "Автолюкса" (там можна заїхати на парковку біля "Автолюкса", і розвернутися, при виїзді з парковки ніяких знаків немає), і їду по Привокзальній в сторону Грушевського. Спокійно минаю ментів, без будь-який намірів з їхнього боку мене спинити. І все. Поїхав собі далі. Тому, мабуть, тим, хто їде до "Автолюксу" - назад можна вертатися :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя морда цеглиною не внушила гайцям нічого =( спинили ... виходить шо цеглина Yarchik'a > моєї, рази в 2 причому =)

аргументував тим, шо знаків не бачив, і треба їхати на вокзал, не буду ж я пів міста об*їжжати ... записів, і штрафів нема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздив в "Автолюкс" - повертав на Привокзальну з Грушевського, став навпроти "Автолюксу". Ментів не було. Вийшов - менти вже стоять, прямо на Привокзальній, при виїзді. Я, перед тим, як сісти в авто, кілька секунд уважно дивлюся на ментовську машину - щоб зрозуміли, що я їх бачу, і всі мої подальші дії робитимуться з врахуванням того, що мені відомо про їх присутність. Роблю морду цеглиною, розвертаюся біля "Автолюкса" (там можна заїхати на парковку біля "Автолюкса", і розвернутися, при виїзді з парковки ніяких знаків немає), і їду по Привокзальній в сторону Грушевського. Спокійно минаю ментів, без будь-який намірів з їхнього боку мене спинити. І все. Поїхав собі далі. Тому, мабуть, тим, хто їде до "Автолюксу" - назад можна вертатися :).

Часто доводиться проходити в даному районі. Був свідком того, як зупиняли тих, хто їхав на "цеглину", виїзджав з "Автолюксу" по Привокзальній на Грушевського і навіть з дворів на Привокзальну в сторону Грушевського.

Отже коротеньке резюме: або ж наші працівникі ДАІ просто стрижуть гроші з недосвідчених/невпевнених водіїв або ж Yarchik їхав в мундирі з пагонами не менше підполковника :)

P.S. об’їзд "цеглини" по намальованій мною схемі можливий і по дорожній частині дворів, обмеженою бардюрами (принаймі з однієї сторони 100%), не проїзджаючи по дитячому майданчику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. об’їзд "цеглини" по намальованій мною схемі можливий і по дорожній частині дворів, обмеженою бардюрами (принаймі з однієї сторони 100%), не проїзджаючи по дитячому майданчику.

А хіба між "малосімейкою" і бетонним забором не тротуар, а проїжджа частина? Оо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба між "малосімейкою" і бетонним забором не тротуар, а проїжджа частина? Оо

За 1-1,5 м. від бетонного забору Луцьктепло - 100% бордюр, а ось з іншої сторони - одразу будинок, тому трактувати можна по-різному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба між "малосімейкою" і бетонним забором не тротуар, а проїжджа частина? Оо

За 1-1,5 м. від бетонного забору Луцьктепло - 100% бордюр, а ось з іншої сторони - одразу будинок, тому трактувати можна по-різному.

Це ти можеш трактувати по різному. А дайці всерівно взують якщо не за кірпіч, то за їзду по дитячим майданчикам, тротуарам чи за транзит через житлову зону і т.д. Імхо, неправильно вибрана лінія захисту. Я б давив на те, що заїзджала інша людина, а виїзджаю я, тобто знаки не міг бачити, і ніхто ніби й не порушив. Але це за умови, що хтось зможе в суді це підтвердити. Можна сказати, що п'яний в машині спав, а товариш керував, якщо немає ні в кого доручення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна давити, що то був не транзитний рух. Заїхав у гості на 2-3 годинки. Тепер вертаюсь домів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а ще краще не видумувати на свою 5-ту точку пригод і їхати до стадіона по гулака. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шо за така ввелика проблема? Мені раз сказали про ту ситуацію і я вже давненько їду з АвтоЛюксу понад пологовим будинком до стадіону. ЖОДНИХ проблем не виникає, і дискомфорту ніякого нема. Впевнений що економлю не тільки свій час (спілкування з ДАЙ займе троха часу) а ще й грошей (вото те спілкування без дай ДАЙцю не мине у 99%).

Так, по схемі з першого посту не видно порушення, але.... навіщо комусь доказувати що саме Ви не є верблюдом??? Ваші нерви того варті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений що економлю не тільки свій час (спілкування з ДАЙ займе троха часу) а ще й грошей (вото те спілкування без дай ДАЙцю не мине у 99%).

Схожі дорожні колізії, спровоковані чи понатикувані, працівниками фірми ДАЙ зустрічаються не лише у згаданому випадку... Економія часу в вищезгадному пості призводить до ще більшої вседозволеності дайців, і не виключно що завтра навпроти повороту з Г.-Артемовського на Грушевського (в районі Савани) буде стояти знак "поворот наліво (в сторону з/д вокзалу) заборонений".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шо за така ввелика проблема? Мені раз сказали про ту ситуацію і я вже давненько їду з АвтоЛюксу понад пологовим будинком до стадіону. ЖОДНИХ проблем не виникає, і дискомфорту ніякого нема.

Так то воно так, але як москалі кажуть "скажитє мнє пажалуста" який вумний такий дядько зробив той кусочок Привокзальної односторонім?

Таким чином район пологового будинку, де мають народжуватися дітки в максимально комфортних умовах і повиннна бути забезпечена тиша для породіль, де має бути обмежений рух автотраспорту - ті бовдури, перепрошую інакше не назвеш - навпаки завантажують її по максимальному... Де логіка?

Тут є борці за волю народу і проти ДАЙцівського безпределу? Пишіть куди можна, аж до генпрокуратури - думаю повинні відмінити!

PS сьогодні знову стоять і пєшуть пратакольчікі!

PPS А я не попався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю та ділянка Привокзальної мусить бути односторонньою перш за все тому, що там знаходиться швидка допомога! Водії швидких не повинні мати додаткових ризиків при виїзді на виклик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю та ділянка Привокзальної мусить бути односторонньою перш за все тому, що там знаходиться швидка допомога! Водії швидких не повинні мати додаткових ризиків при виїзду на виклик.

Тоді логічніше було б зробити рух в іншому напрямку(виїзд з привокзальної).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю та ділянка Привокзальної мусить бути односторонньою перш за все тому, що там знаходиться швидка допомога! Водії швидких не повинні мати додаткових ризиків при виїзді на виклик.

Для швидкої думаю достатньо переваг - у неї є така штука як сирена і мигавка - при вімкнені якої водії мають обовязково надати перевагу швидкій.

Просто той, хто у нас відповідає за безпеку руху або правил не знає, або живе мірками років 70 - х. Або має долю із ДАЙ протоколів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одностороннее движение на этом участке было ещё до появления станции скорой помощи в том доме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одностороннее движение на этом участке было ещё до появления станции скорой помощи в том доме.

І про що це говорить? Де смисл того одностороннього? Що занадто вузенька стежка для двох авто?

Чи занадто жирні апетити у ДАЙців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одностороннее движение на этом участке было ещё до появления станции скорой помощи в том доме.

Хмм... А в якому році там швидка стала?.. І дійсно: для чого тоді там односторонній рух?.. Завтра буду вітати декого з сьогоднішнім професійним святом, то попитаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...