Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

таке питання:

стартувала акція -

Підключись на тариф «Чемпіон Світу» за неймовірно низькою ціною! (69 грн.)

В нас в Луцьку теж таке є, бо на оф сайті нас немає в списку..

Буде. Завтра повинні внести Луцьк в список :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нафига?

ни АВЕРС ни ДГ ни ВИЗОР не захотели....

мож и БИЛАЙН незахочет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тест з неоплатою рахунку (ну загнавсь трохи, -29,70 грн.це 9-10 днів), так от інета нема, локалка працює, через ДСстронг люди завжди (може і не завжди) раді допомогти(ну я так думаю), там навіть так і пишуть: "кому проксі треба?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тест з неоплатою рахунку (ну загнавсь трохи, -29,70 грн.це 9-10 днів), так от інета нема, локалка працює, через ДСстронг люди завжди (може і не завжди) раді допомогти(ну я так думаю), там навіть так і пишуть: "кому проксі треба?".

доречі а які параметри проксі в аську ? бо на форумі бізона треба повідомлення писати щоб відкрити, а мені неохота :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нафига?

ни АВЕРС ни ДГ ни ВИЗОР не захотели....

Дивне в цих провів "небажання" збільшити свою абонентську базу напевно на відсотків 20. Сподіваюся, що маркетологи Білайна виявляться більш далекоглядними. Та і УТК вроді як восени планує вести оптику на ЛПЗ. Пожуєм - побачим. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тест з неоплатою рахунку (ну загнавсь трохи, -29,70 грн.це 9-10 днів), так от інета нема, локалка працює, через ДСстронг люди завжди (може і не завжди) раді допомогти(ну я так думаю), там навіть так і пишуть: "кому проксі треба?".

доречі а які параметри проксі в аську ? бо на форумі бізона треба повідомлення писати щоб відкрити, а мені неохота :rolleyes:

Я щось недозрозумів тебе, при працюючому інеті (все оплачено) все працює і без проксів (абсолютно усе), а якщо по якимось причинам в тебе нема інету, а є локалка, то ти просиш у людини щоб він тобі простроїв просю, в браузері пишеш ір номер того абонента і порт такий який він тобі виділив наприклад 8080(це в більшості), так само і в асці пишеш, і навіть якщо захочеться в уторенті напишеш (але я вважаю, що це вже наглість, хавати чийсь інет коли тобі просто джопомогли в деяких питання наприкад з ранку подивись погоду на день грядущий, а ти в нього 10 гіг інета натомість) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось недозрозумів тебе, при працюючому інеті (все оплачено) все працює і без проксів (абсолютно усе), а якщо по якимось причинам в тебе нема інету, а є локалка, то ти просиш у людини щоб він тобі простроїв просю, в браузері пишеш ір номер того абонента і порт такий який він тобі виділив наприклад 8080(це в більшості), так само і в асці пишеш, і навіть якщо захочеться в уторенті напишеш (але я вважаю, що це вже наглість, хавати чийсь інет коли тобі просто джопомогли в деяких питання наприкад з ранку подивись погоду на день грядущий, а ти в нього 10 гіг інета натомість) :)

я взагалі то про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тест з неоплатою рахунку (ну загнавсь трохи, -29,70 грн.це 9-10 днів), так от інета нема, локалка працює, через ДСстронг люди завжди (може і не завжди) раді допомогти(ну я так думаю), там навіть так і пишуть: "кому проксі треба?".

Мені сказали, що коли гроші кінчаться просто пропаде інет, в мінус нічого іти не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тест з неоплатою рахунку (ну загнавсь трохи, -29,70 грн.це 9-10 днів), так от інета нема, локалка працює, через ДСстронг люди завжди (може і не завжди) раді допомогти(ну я так думаю), там навіть так і пишуть: "кому проксі треба?".

Мені сказали, що коли гроші кінчаться просто пропаде інет, в мінус нічого іти не буде.

От зара уже не буде :), а так то вони не могли такого сказати бо навіть десь на сайті написано, що дається можливість 5-10 днів на оплату рахунку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 травня по 30 червня 2010 візьміть участь в акції «Літо неймовірної швидкості» - і отримаєте можливість підключитися на тариф «Чемпіон світу» за неймовірно низькою ціною - усього 69 грн на місяць!

Акційна ціна дійсна все літо: насолоджуйтесь високошвидкісним широкосмуговим інтернетом Beeline без яких-небудь

обмеженнь трафіку
.

все літо це я так розумію 3 місяці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось знає коли ДПЗ будуть підключати?

сьогодні до них телефонував на рахунок ГПЗ: орієнтовно 2...3 тиждні і в нас буде св'ято :friday: :friday: :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Юрік, а в тебе є якась інформаці на рахунок привокзальна, грушевського (мене саме цікавить біля стадіону "Авангард")?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дада,тоже цікавить цей район тікі вглуб вокзалу більш.звонив вже з 3 тижні як то сказали на протязі 2-х місяців :( . но хотілося б уточнити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужики. У кого Билайн пропингуйте пожалуйста сервак 4bf2.vbios.com , скажите какой средний пинг. Буду очень благодарен. Можно в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужики. У кого Билайн пропингуйте пожалуйста сервак 4bf2.vbios.com , скажите какой средний пинг. Буду очень благодарен. Можно в личку.

Будь ласка

post-6632-1275393554,17_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Юрік, а в тебе є якась інформаці на рахунок привокзальна, грушевського (мене саме цікавить біля стадіону "Авангард")?

На провокзальній прокладають також. Напротязі цього місяця мають зробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять плани оператора відносно таких адрес: 

Київський майдан 11 (9 поверхів)

Шопена 13 (5 поверхів)

А також інформація відносно необхідної кількості поданих заявок для початку процесу підключення будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київський майдан також має бути в червні, а вот з Шопена 13 трохи проблематичніше.

Для процесу підключення необхідно від 10 заявок, чим більше тим краще :) Хоча якщо з 5-ти поверхівки буде 8 бажаючих, то також можна буде вести розмову про включення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось розібрався з прокиданням портів для роутера щоб мати доступ до LAN-ресурсів beeline з декількох машин підключених до роутера одночасно?

Ато в мене на DIR-300 не хоче працювати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень интересует Билайн на улице Ровенской, в самом начале (пятиэтажка напротив 15этажки). А то УкрТелеком меня доканает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...