Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Скажіть хто вже користується білайн як там пінг за бугор? Наприклад на 4.69.140.29 який пінг в білайна?

C:\>ping 4.69.140.29

Обмен пакетами с 4.69.140.29 по с 32 байтами данных:

Ответ от 4.69.140.29: число байт=32 время=41мс TTL=56

Ответ от 4.69.140.29: число байт=32 время=40мс TTL=56

Ответ от 4.69.140.29: число байт=32 время=40мс TTL=56

Ответ от 4.69.140.29: число байт=32 время=41мс TTL=56

Дякую)

Хм...навіть краще за укртелеком, ціни менші і підключення халявне) в чом підстава?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...навіть краще за укртелеком, ціни менші і підключення халявне) в чом підстава?)

В тому, що грошенят вони вклали багато (!!!) і будуть відбивати їх за рахунок - низькі тарифи-багато клієнтів! Але питання: як швидко в них це вийде? ДГ різко відреагував на "полосаті" тарифи. Якщо ще укртелеком так відреагує, то.... буде ДОБРЕ! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Вклали багато? Це відносно нульових капіталовкладень багато. Морські вузли з оптоволокна по дахам зараз в ціні впали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каких именно нюансов?

информация по долгу службы.. тоесть кабэ более чем надежно ..

насчет конкретного стандарта конкретного радиоэлектронного средства я сказать с уверенностью не могу ибо действительно совместимость большинства устройств декларируемых как вай-мах зачастую находится только на уровне доступа к среде (тобиш электрически если упростить..) однако тут вроде именно The WiMAX 802.16e

сайт производителя alvarion , конкретное устройство использованое в базовой станции КС не уточняется , тоесть какбы возможно всё семейство совместимых продуктов производителя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммм.. Бриз...читал когда то про неё... Мне больше Airspan по душе))))

Навряд ли оно совместимо... производитель шьет под себя... Юнидата вроде сделала БС и КС совместимые с другими... вот там очень даже ничего железко))

Да и до мобильного Ви-Макса нам еще долго... Уж больно субскрайбер дорого обходиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрік, в мене прватний будинок від будинку житлового багато оверхового вісить кабель оптоволокно Южкабель ОТПЦ одномодовий з тросом на 8 волоком, плюс дома лежить 2 медіаконвертори 20 кілометров, і захисні бокси чи використають пеціалісти це обладнання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрік, в мене прватний будинок від будинку житлового багато оверхового вісить кабель оптоволокно Южкабель ОТПЦ одномодовий з тросом на 8 волоком, плюс дома лежить 2 медіаконвертори 20 кілометров, і захисні бокси чи використають пеціалісти це обладнання?

Не знаю що тобі скаже Юрік, але за політикою компанії приватні будинки не підключають. Щоб підключити будинок потрібно як мінімум 10 будинків бажаючих, і щоб всі вони були близько.

 Отже, через білайн це навряд чи вийде, хіба так самому з кимось домовитись з того будинку і від нього тягнути. Але тоді вже вай фай краще... імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vrm, навыщо тягнути тут справа уже в пыдключены вче свысить протягнуте, якщо білайн не замотиться то зроблять 4 спайки з двох сторін і буде інтернет у мене я вже половину справи зробив, осталось былайну крок на зустріч корисувачу зробити. Я ж не прошу Білайн провести, я прошу тіко подключити вже проведене і куплене обладнаяння! Тим більше шо я його сам купляв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з криши на перший поверх кидать кабель по наружі це так модно зараз :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

mikrotik :)

Дякую. Гарна штукенция. Тестять на роботі.

Але це не програмка... :)

Софт там RouterOS

А залізо RouterBoard

Mikrotik назва контори.

Прикольне штука, але не простому юзеру додому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з криши на перший поверх кидать кабель по наружі це так модно зараз? :D

Ага, білайн диктує моду і в полосатих одьожках і в прокладанні кабеля :D

А якщо серйозно то вони гонять, пускати ззовні внутрішню витуху... прям як той візор, хоча ні, в білайна обладнання хоча б в ящиках стоїть, в візора взагалі в поліетиленових пакетиках вісить замотане...

Невже більш нікудою неможна просунути той кабель якщо в щитках канали заповнені? Цікаво через шахту вентиляції якось можливо просунути? А бо робили б як аверс - прибивали до стін залізні короби і в середині них пхали кабель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні нарешті все зробили :smile-zachot: Як сказали, я перший клієнт в якого були такі серйозні проблеми :rolleyes: Але є така проблема: поки в мене не було і-нету - мене почало "заганяти" в мінуса. За 3 дні набралося -7 гривень. Залишив заявку спецам. Надіюся, що вони вирішать цю проблему так само оперативно! Завтра поповнюся і буду тестити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже більш нікудою неможна просунути той кабель якщо в щитках канали заповнені? Цікаво через шахту вентиляції якось можливо просунути? А бо робили б як аверс - прибивали до стін залізні короби і в середині них пхали кабель.

А тут тре ше "домовлятись" з ЖЕКами... а це додаткові витрати) А так - дьошево і сердито )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб з криші провода кабелі кидати тоже тре з Жеками домовлятись, знайомий казав що йому не можуть підключити, бо ЖЕК не дозволяє на криші нічьо робити )) це на Молоді, біля бібліотеки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не втримався! Вже на Білайні. Тариф - Юніор - 1Мбіт. По тестах - свій кровний мегабіт отримую :) Качав фільми з Берлоги, швидкість була в діапазоні - 5-7 МБ/сек (мегабайт). Радує тех. підтримка :smile-zachot: ! Моментально все вирішують - допомагають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з криши на перший поверх кидать кабель по наружі це так модно зараз :D

імхо все завжди залежить від конкретної ситуації, ти ж не знаєш шо то за кабель і чого його інакше не поклали. напевно були причини

А що з криши на перший поверх кидать кабель по наружі це так модно зараз? :D

Ага, білайн диктує моду і в полосатих одьожках і в прокладанні кабеля :D

А якщо серйозно то вони гонять, пускати ззовні внутрішню витуху... прям як той візор, хоча ні, в білайна обладнання хоча б в ящиках стоїть, в візора взагалі в поліетиленових пакетиках вісить замотане...

Невже більш нікудою неможна просунути той кабель якщо в щитках канали заповнені? Цікаво через шахту вентиляції якось можливо просунути? А бо робили б як аверс - прибивали до стін залізні короби і в середині них пхали кабель.

наскільки я знаю ззовні, у всіх містах, в білайні, кладуть внутрішню вітуху і з цим нічого не поробиш...напевно теж є свої нюанси. Підключавшись до Візора я собі сам проклав кабель для зовнішніх робіт - нічого вам не заважає зробити те саме.

А тут тре ше "домовлятись" з ЖЕКами... а це додаткові витрати) А так - дьошево і сердито )

наскільки я знаю з жеками якраз все домовлено, так шо не тре ля-ля

Щоб з криші провода кабелі кидати тоже тре з Жеками домовлятись, знайомий казав що йому не можуть підключити, бо ЖЕК не дозволяє на криші нічьо робити )) це на Молоді, біля бібліотеки :)

як підтвердження, до сказанаго вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю з жеками якраз все домовлено, так шо не тре ля-ля

Не знаю хто тут ля-ля чи шо там ше, а я сказав те шо знаю 100%. В мене домашня локалка йде через пару під"їздів і жекам на то плювать глибоко. Головне з жильцями домовитись.

Щоб з криші провода кабелі кидати тоже тре з Жеками домовлятись, знайомий казав що йому не можуть підключити, бо ЖЕК не дозволяє на криші нічьо робити )) це на Молоді, біля бібліотеки

Дивись вище)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візор майже все місто накрив...і теж нічого нікому не платить і не погоджує :-). Але в даному топіку мова йде про білайн, а у них з цим все в порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю з жеками якраз все домовлено, так шо не тре ля-ля

Не знаю хто тут ля-ля чи шо там ше, а я сказав те шо знаю 100%. В мене домашня локалка йде через пару під"їздів і жекам на то плювать глибоко. Головне з жильцями домовитись.

А ще якщо відремонтував люки і замки повісив власним, "спонсорським" коштом, то ще думаю повинні (ЖЕКи) дякую сказать. Тепер їх працівники завше по ключики ходитимуть до мене, нечасто правда, раз за 1,5р були і то так сміття чи є. Я думаю їм просто наплювати на це, поки хтось не "постукає". А ось коли Білайн прийде, то я перший буду про це знати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво, ТУТ інтерв'ю гендиректора Beeline про домашній інтернет.

Є досить цікаві питання і відповіді:

- Добрый день! Вас беспокоит Екатерина, Житомир. Я слышала, что вы набираете администраторов домовых сетей. Кто может устроиться к вам на работу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чернівцях і в Севастополі класні тарифи 59 грн - 2 Мбіт/сек. 15 Мбіт/сек - 149 грн... Обідно... :(

http://internet.beeline.ua/ukr/tariffs/rates.wbp?theme-id=6fef0ee5-5227-46de-87fe-d1f097c07801

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чернівцях і в Севастополі класні тарифи 59 грн - 2 Мбіт/сек. 15 Мбіт/сек - 149 грн... Обідно... :(

http://internet.beeline.ua/ukr/tariffs/rates.wbp?theme-id=6fef0ee5-5227-46de-87fe-d1f097c07801

Це цікаво доречі.... Не розумію чому так відрізняються тарифи у різних містах... технологія ж аналогічна скрізь... в чому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це цікаво доречі.... Не розумію чому так відрізняються тарифи у різних містах... технологія ж аналогічна скрізь... в чому причина?

В конкуренції, мабуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...