Перейти до змісту

Шапочки з фольги не здатні захистити мозок


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Ученые развеяли один из самых распространенных мифов о том, что шапочка из фольги способны защитить мозг человека от сканирования из космоса. Проведя целый ряд исследований, было установлено, что фольга вовсе не способствует отражению сигналов обратно в космос.

Люди, опасающиеся слежения из космоса и контроля разума, считали шапочку изготовленную из фольги настоящим спасением. Предполагалось, что фольга позволяет отражать сигналы обратно в космос либо сильно подавлять их. Именно поэтому те, кто опасается нападения пришельцев, носят столь забавные шапочки.

Проведя ряд экспериментов на шапочках, изготовленных из обыкновенной пищевой фольги, свернутой в два слоя, ученые выяснили, что данный способ защиты от контроля из космоса не может быть эффективным. Подтверждением этому является исследование, которое было проведено на трех видах шапочек из фольги – Классика, Центурион и Феска.

Ученые испытали действие шапочек на добровольцах, для чего на их головах были установлены четыре принимающие антенны, по одной на каждую из областей. Всенаправленная антенна создавала частоту от 10 КГц до 3 ГГц, а анализатор Agilent 8714ET, соединенный с ней, регистрировал все поступающие сигналы.

Эксперимент показал, что шапочка из фольги способствует существенному усилению, а не ослаблению сигнала. Усиление сигнала было зарегистрировано анализатором, независимо от того, в какой области головы находилась антенна. Таким образом, шапочки из фольги неэффективны при защите от сканирования пришельцами.

тута

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баян, однозначно...

Як мінімум, треба робити шапочки на зразок кардинальських, "чашкоподібних", з жесті товщиною понад 1 мм, зовнішню сторону покривати хвилепоглинаючим матеріалом.

Для повноцінного захисту шапка має охоплювати площину черепа, під якою знаходиться мозок, плюс на 3-4 мм виступати, захищати його від бокових атак. Так само невіглаством вважається носити тупо шапку - це неправильно. Технології прибульців дозволять "пробити" таку шапку, але для того прибульцям треба буде використовувати спеціальні потужні екрани, після задіяння яких прибульців стає видно неозброєним оком. Тому металеву шапку необхідно носити під іншим головним убором - папахою, вушанкою, і т.п., щоб прибульці не бачили, що ви захищаєте мозок. Вони спробують просканувати, нічого не побачать - і просто подумають, що людина не мислить, та й відчепляться. Якщо ж побачать шапку з металу - зрозуміють, що людина приховує щось цінне, і таки "взламають" її черепушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, я знал!! Я знал, что ты с нами!!!

А ты жесть анодированную используешь или по старинке, из нержавейки? А внутри на растяжках или классический поролон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, я знал!! Я знал, что ты с нами!!!

А ты жесть анодированную используешь или по старинке, из нержавейки? А внутри на растяжках или классический поролон?

Звісно ж, анодовану. До речі, рекомендую мати кілька головних уборів - наприклад, в дні підвищеної магнітної активності Землі треба вдягати шапочку з невеликим магнітним напиленням ззовні.

А загалом - збираю кошти на захисну шапку, яка вживлюється під скальп. Правда, тоді можуть бути проблеми з волосяним покровом, лисина швидко намалюється - але мені на це наплювать. Уже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, набагато краще використовувати листову мідь. Принаймні я вже давно під кучерями маскую мідну шапку і досі жодному прибульцю не вдалось добратись до мого мозгу. Що і вам рекомендую.

P.S. Не забувайте, що для більшої ефективності шапочка повинна бути добре заземлена! І тут також є проблема -- для ефективного контакту з землею потрібно приєднати до шапочки стальний цеп, мінімум метер якого буде постійно дотикатись до поверхні землі. Але це відразу видає власника якісної заземленої шапочки і прибульці починають активне полювання на вміст його черепної коробки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под скальп?? :blink:

А как же тогда утренняя мягкая шапочка, полуденная каска... как же жесткая с оплеткой "шапочка файвоклок"? Как же вечерний шлем и ночная постельная шапочка с ушными накладками? Под скальпом исчезает всякий ритуал, шапочка из символа независимости и свободомыслия превратится в обыденную незаметную штуковину. Не?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання заземлення дійсно актуальне. Правда, можна обійтися портативним варіантом: в залізну банку (можна використовувати банку з-під пива) набивається земля (бажано чорнозем, з мінімумом піску), але перед тим землю слід змішати з сіллю в пропорціях 20:1. Сіль покращує провідність. В цю землю встромляється довгий (не менше 10 см) цвях, до якого припаяний (саме ПРИПАЯНИЙ!!! - ніяких "скруток" і "крокодилів") провід, інший кінець якого так само припаяний до шапки. Провід варто брати з січенням від 0,5 мм, бажано мідний.

Єдиний недолік цього варіанту - землю треба раз в 10 днів міняти... дехто, правда, вважає, що якщо раз в тиждень в баночку налити якоїсь рідини - то таку землю можна використовувати до трьох місяців. Але я до цього ставлюся скептично: сіль розчиниться після першого ж вливання рідини, і властивостям заземлення - капут. Але то вже ваша справа, що вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Не забувайте, що для більшої ефективності шапочка повинна бути добре заземлена!

главное - чтобы шапочка была надежно прибита гвоздями.

ибо любое ее смещение на голове приведет к резкому стрясыванию всего, что на ней осело на органы ниже пояса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под скальпом исчезает всякий ритуал, шапочка из символа независимости и свободомыслия превратится в обыденную незаметную штуковину. Не?

а тобі що головне -- шашечки, чи їхати? Особисто для мене сек'юрність і безпека важливіші будь-яких ритуалів. А ти так і нариваєшся, щоб по тобі в решті решт плазмою шмальнули, коли все ж не зможуть своїми сканерами пробитись крізь незамасковану шапку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, щоб пришельці борду не читали.... Ну, за це відповідає Главний Адмін З Мега Шапкою. Він їх вчасно відсіює, і банить по їхній ІР-адресі, яка починається на 282.495.ххх.ххх - вже ясно, що то не земні айпішніки... А то проберуться - і відразу знатимуть, кого сканити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я просто мащу собі голову білою глиню. Тривалість дії такого убору не перевищує 2-х годин. Більш надійним варіантом є бітумні емульсії з добавлянням ПАВ та порошку алюмінію. Вони поділяються на аніонні та катіонні, тобто для людей з волосяним покривом і без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не надто технологічне рішення в епоху розквіту продуктивних сил суспільства.

Нанотехнології прийдуть на вирішення питання сканування мозку з космосу.

Дана розробка луцьких вчених які боряться з інопланетними загарбниками кожного дня , яку до речі скопіпастила вікіпедія могла б значно допомогти

AFMsetup.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуру захисту від прибульців взагалі користуються замаскованими параболічними антенами.

Raiden.jpg

Секрет не в тому, щоб не пропускати хвилі до мозку, а навпаки -- в тому, щоб не випускати їх назовні від голови, відбиваючи назад. Завдяки цьому простому способу при певній підготовці можна навчитись акумулювати в руках відбиту енергію досить серйозного потенціалу і влучати зарядами в прибульців (що, власне, і показано на ілюстрації) -- получається чудова комбінація захисту і атаки. А ще на такій шапці можна по снігу з горки з'їхати, тобто отримуємо ще й компактний транспортний засіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, що не вхожу в закритий клуб. Розумію, що "бил нє прав"!

Сльозно прошу... злийте кантакти точки і явочні паролі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі старих запасів (з підвалу) дістав моток фольги.Старої доброї фольги. Її використовували для виготовлення кришечок для пляшок кефіру. У часи СРСР.

Шапочка не така надійна, як із жесті, але й не така "дірява" як із кухарської фольги для запікання.

Хороша модель "треуголка", як у Барона Мюнхаузена. Вважаю, що його треуголка була гарно замаскована під тканиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання до всіх - не мовчіть про це, повідомте родичів, близьких, знайомих і просто перехожих! Наша влада давно продалася прибульцям! Вона однозначно саботуватиме рішення по вдосконаленню шапочок з фольги. Їм боятись нічого - вони не думають. А за народ страшно! Не будь байдужим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шапочки - уже не актуально, я использую костюм из метаматериалов, который вживлен в кожу и кости.

Даное приспособление не только не дает проникнуть електромагнитным полям, но и альфа, бетта, гамма и

самое важное потока м нейтрино. Остается только придумать защиту от сканирующиж ДНК вшитых в продукты,

здесь наши славные ученые работают над фильтром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему.

Для інопланетян буде великою помилкою приземлитися в нас. На них тут відреагують ніяк не інакше, як, "Йди геть, Білочка!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шапочки - уже не актуально, я использую костюм из метаматериалов, который вживлен в кожу и кости.

Даное приспособление не только не дает проникнуть електромагнитным полям, но и альфа, бетта, гамма и

самое важное потока м нейтрино. Остается только придумать защиту от сканирующиж ДНК вшитых в продукты,

здесь наши славные ученые работают над фильтром.

а де дослідження ефективності, ми ж тут не балабольством займаємось, факти давай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие шапочки из фольги, это же прошлый век, инопланетяне уже давно используют мозговых слизней, так что опасайтесь человеков с большими шапками или прическами, под ними скрывается большая ТАЙНА :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...