Перейти до змісту

Обмін чи просто віддача вазонів


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Образно сабж. Якщо в когось є непотрібні йому в даний момент вазони (чи в звязку із переїздом не має можливості забрати з собою) їх можна презентовувати форумчанам чи обмінюватись...

Можливо в когось є пагінці від вазонів, що можуть прийнятися - також можна і їх презентовувати один одному...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Віддам фікус - без горщика:

1f018d8e3af4.jpg

Висота фікуса - 120 см. Розміри горщика (в/ш) - 25х20 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів, теж віддаєш, чи хочеш забрати?

ні :D це я тебе підтримав за участь в темі :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам фікус - без горщика:

1f018d8e3af4.jpg

Висота фікуса - 120 см. Розміри горщика (в/ш) - 25х20 см.

Забрал бы в субботу, если терпит, жена очень любит цветы и ухаживает за ниим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фікус без горщика вже завтра в Harddriver не буде - забираю))

Є більше 70 вазонів - прижитих в квартирі (половина з пагонів вирощена)...

Фотки викладу, коли усі їх пофоткаю, і зможу також ділитись, але Є вазон Непентес - 3 пагони (2 великих), для нього потрібні особливі тропічні умови. Так як я не можу зараз зробить парник для нього, то можу 2 пагони віддати для вирощення в добрі руки, при умові, що 1 пагон в майбутньому заберу назад (коли буде у мене парник)).

Дякую... (JIOCb - hap13)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 7 місяців потому...

Позже буду рассаживать цветочки, поэтому смогу поделится:

- алоэ

- золотой ус

- рео

- цыперус

Может к тому времени еще что-то "назреет" для обмена, в обмен хочется что-то интересное (или то, чего у меня нет :blush: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позже буду рассаживать цветочки, поэтому смогу поделится:

- алоэ

- золотой ус

- рео

- цыперус

Может к тому времени еще что-то "назреет" для обмена, в обмен хочется что-то интересное (или то, чего у меня нет :blush: )

Ой я буду рада взять в дар любые цветочки. А то после кашачье-собачьего погрома ничего не осталось. Сейчас уже все выросли и цветов не трогают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позже буду рассаживать цветочки, поэтому смогу поделится:

- алоэ

- золотой ус

- рео

- цыперус

Может к тому времени еще что-то "назреет" для обмена, в обмен хочется что-то интересное (или то, чего у меня нет :blush: )

Ой я буду рада взять в дар любые цветочки. А то после кашачье-собачьего погрома ничего не осталось. Сейчас уже все выросли и цветов не трогают.

Мне больше обмен интересен :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поміняю папороті (3 шт.), спатіфіліуми (3 шт.), каланхое (2 шт.) на будь-які інші світлолюбиві рослини або пагони. Всі рослинки молоді, а з південної сторони, тим паче влітку, будуть в"янути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Поміняю папороті (3 шт.), спатіфіліуми (3 шт.), каланхое (2 шт.) на будь-які інші світлолюбиві рослини або пагони. Всі рослинки молоді, а з південної сторони, тим паче влітку, будуть в"янути.

а спатіфіліуми якого кольору? білі? у мене є амораліс (гіпіастрім)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддам або обміняю! молочай Міллера (кров Христова)самовивіз з м.Рожище деталі за тел.0978313458

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позже буду рассаживать цветочки, поэтому смогу поделится:

- алоэ

- золотой ус

- рео

- цыперус

Может к тому времени еще что-то "назреет" для обмена, в обмен хочется что-то интересное (или то, чего у меня нет :blush: )

Ой я буду рада взять в дар любые цветочки. А то после кашачье-собачьего погрома ничего не осталось. Сейчас уже все выросли и цветов не трогают.

если интересно еще - могу поделится алоэ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 6 місяців потому...

хто хоче вiддати,просто виносьте на *площадку* в пiдьiздi i ставте на вiкно,наприклад, моя дружина так робить, бiльше кiлькох днiв нi один не простояв :) А якщо раптом простоять, то буде гарно в пiдьiздi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже не та погода для "площадки", та і шкода щоб зробили попільничку з цього (у нас культура поведінки іноді бажає кращого :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снова могу поделится за символическую плату алоэ, также продам (или поменяю) рео, диффенбахию, циперус и золотой ус. Кого интересует могу выложить фото)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже не та погода для "площадки", та і шкода щоб зробили попільничку з цього (у нас культура поведінки іноді бажає кращого :0004:

А чому не та погода для "площадки"? Наприклад у нас в під"їзді з другого до п"ятого поверху всі підвіконня заставлені вазонами. Круглорічно вони там стоять, нічого їм там не стається, цвітуть. Дуже гарно взимку цвіте "різдвянник" (вибачте, не знаю правильної назви цієї рослини). Завжди їх підливаємо, протираємо, підживлюємо... і ніхто за 10 років жодного недопалка у вазон не вкинув!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарно взимку цвіте "різдвянник" (вибачте, не знаю правильної назви цієї рослини)

ніби "зигокактус", хоча я мені більше подобається "декабрист")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...