Перейти до змісту

Обмін чи просто віддача вазонів


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

привіт, можу поділитися пагінцями олеандра. Маю кілька штук. Цвітуть рожевими квітами. Вкорінюються дуже довго, головне щоб земля була пухка й не пересихала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Народе, порадьте, будь-ласка, таке: маю темний і холодний кабінет (північна сторона, товсті стін, ледь теплі батареї). Хочу якогось вазона поставити, однак те, що було, все потихеньку загиналося, і мусила віддавати або дарувати (щоб не загинуло взагалі). Чи є якась зелена істота, якаб витримувала такі спартанські умови? І щоб догляд за нею був простий.

Прошу поради від досвідчених квітникарів. :0078:

Пробачте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважаю себе досвідченим квітникарем, але знаю, що в затемнених приміщеннях доволі непогано ростуть марантові (маранта, ктенанта), листові бегонії, плющ, зеленолисті фікуси, монстера, філодендрон, аукуба. У мене ще хамедорея та сансевьера(тещин язик) далеко від вікна стоять і нормально так собі ростуть.

Але то теж при правильному поливі, бо якщо темно, холодно, а ще як заливають рослинку і болото в горшку постійно, то тут тільки цвіль жити буде. А взагалі -то якщо темний кабінет, то можна ж спеціальні лампи (енергозберігаючі білого спектру) ставити і вмикати, щоб рослинкам світліше було. вони вам вдячні будуть і порадують пишною зеленню навіть взимку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважаю себе досвідченим квітникарем, але знаю, що в затемнених приміщеннях доволі непогано ростуть марантові (маранта, ктенанта), листові бегонії, плющ, зеленолисті фікуси, монстера, філодендрон, аукуба. У мене ще хамедорея та сансевьера(тещин язик) далеко від вікна стоять і нормально так собі ростуть.

Але то теж при правильному поливі, бо якщо темно, холодно, а ще як заливають рослинку і болото в горшку постійно, то тут тільки цвіль жити буде. А взагалі -то якщо темний кабінет, то можна ж спеціальні лампи (енергозберігаючі білого спектру) ставити і вмикати, щоб рослинкам світліше було. вони вам вдячні будуть і порадують пишною зеленню навіть взимку.

Дякую щиро за детальну відповідь. Відносно "заливають рослинку", то це не про мене :( / :), у мене скоріше, пустеля. От, напевне, плющик треба десь отримати, він мені подобається (принаймні, з того переліку, що Ви навели/ з того, що з цього переліку я знаю). Дякую! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам в добрі руки (чи обміняю на інші рослинки) зефірантес білий . Вчора пересаджувала, розсадила в кілька "горшочків"(стаканів :) ). Можу поділитися з бажаючими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам в добрі руки (чи обміняю на інші рослинки) зефірантес білий . Вчора пересаджувала, розсадила в кілька "горшочків"(стаканів :) ). Можу поділитися з бажаючими.

я бы такой цветочек взяла, красиво выглядит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилося ще кілька білих зефірантесів. Можливо, ще хтось хоче взяти? Поділюся з бажаючими, бо для всіх моїх квітів впору якесь гумове підвіконня вигадувати, щоб розтягувалося :) і всі квіти вміщалися :)

Рослинка не вибаглива, гарно цвіте з кінця весни і все літо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ростуть як кімнатні рослини, влітку виставляю на лождию чи балкон. Але на сайтах зустрічала інформацію про те, що можна висаджувати в відкритий ґрунт весною, поки не з"явилися бутони, тільки потрібно робити добрячий шар дренажу, щоб шкідники не лізли в цибулинку, напевне. А от чи потрібно їх викопувати на зиму - навіть не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это похоже на цветочки, что у нас на клумбе растут....такая зеленая травка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддаю вазончик, терміново

post-4135-0-58877900-1332668812_thumb.jp post-4135-0-45721200-1332668830_thumb.jp post-4135-0-83024700-1332668840_thumb.jp

і ще такого, може в кого краще буде рости.

post-4135-0-19499500-1332669476_thumb.jp post-4135-0-51352500-1332669488_thumb.jp

пишіть в лічку, буду на зв"язку чуть пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо Миле за деревце и такие интересные цветочки (не знаю, как называются), еще 2 таких же осталось...post-4135-0-58877900-1332668812_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нема за що, нехай росте й цвіте! Вам дякую за солодкий подарунок!

Рослинку намагайтеся не заливати, щоб не підгнили цибулинки. Якщо захочете пересадити у якийсь більш пристойний горщик, то робіть не пересадку, а перевалку, тобто просто розріжте стаканчик і з усім тим ґрунтом, що там є переставте у інший горщик з дренажем на дні, а з боків досипте ще ґрунту. Цибулинки тільки недавно розсадила в хороший, свіжий ґрунт, то зайвого стресу їм не потрібно. Рослинка за літо розростеться, думаю, на наступне літо уже й цвісти Вам буде. Помітила за цією рослиною одну цікаву штуку: зацвітає тоді, коли забуваю її підлити :) Але поки-що нехай набирається сили і дає "потомство", щоб краще і пишніше зацвіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт, можу поділитися пагінцями олеандра. Маю кілька штук. Цвітуть рожевими квітами. Вкорінюються дуже довго, головне щоб земля була пухка й не пересихала.

Чи маєте ще пагінці, я собі таке захотіла:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такс, ну мої вазончики вже опреділені всі, про які писала, додам ще, що поділюсь пагонцями ось такого красеня

post-4135-0-90351100-1332693055_thumb.jp post-4135-0-11818400-1332693067_thumb.jp post-4135-0-22642800-1332693075_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пантерка22, вибачай, щойно побачила повідомлення, вже відписала,

треба було в тему бігом написати, що я не реагую на приват, сорі, щось придумаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. У пості №69, скажіть будьласка, що це за рослинка, як вона росте, як називається. Не мудруйте, поки що. Якщо можна дайте ссилочку на квіточку яку виклали у пості №69 (почитати).

Наперед дякую за відповідь! :0153:

Нам здається що це хлорофітум, але є ж різні види, багацько ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не буду стверджувати, але мені здається, що це Рео. У Хлорофітума хохлатого нижня сторона листка не червоного кольору, вона зелена. А тут червоно-фіолетовий колір, тому думаю, що це Рео. Якщо помиляюся - поправте мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mila, дякую за чудові рослинки! На днях оформлю свій суккулентний садочок і покажу, як прилаштувала зелених "малюків".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mila, дякую за чудові рослинки!

а вам за шоколадку, якраз смакую :)

На днях оформлю свій суккулентний садочок і покажу, як прилаштувала зелених "малюків".

Обов"язково! Я рада. Чекаємо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам в добрі руки корінець сингоніума 'Emerald Gem'. Відламався під час "банних процедур". Росте швидко, полюбляє світлі приміщення, може використовуватися як ампельна рослинка, а можна формувати кущик, закручуючи навколо підпори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, як і обіцяла, показую свій суккулентно-кактусовий садок. Ось так тепер живуть зелені малюки, які мені на пмж віддала mila, за що їй ще раз дякую.

В садочку прижилися: Хавортия жемчугоносная (Haworthia margaritifera), Хавортия ладьевидная,

Седиум, Эхеверия, Алое пестрое.

post-7721-0-88463300-1333604424_thumb.jp

post-7721-0-01725500-1333604441_thumb.jp

post-7721-0-16232400-1333604473_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...