Перейти до змісту

Обмін чи просто віддача вазонів


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Вибачте, але спитаю тут. Моя шефлерка прихворіла - почала вкриватись липким і блискучим нальотом, листячко потроху опадає...( Порадьте, будь ласка, хто знає, чим її можна полікувати?

http://www.floralworld.ru/illnesses_wreckers/diaspididae.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибачте, але спитаю тут. Моя шефлерка прихворіла - почала вкриватись липким і блискучим нальотом, листячко потроху опадає...( Порадьте, будь ласка, хто знає, чим її можна полікувати?

Може вже трохи моя порада запізнилася, але щойно побчила ваше повідомлення.

Від щитовки дуже добре допомагає Актеллікт. Продається в нас на Старому ринку, там де різне насіння, добрива, засоби захисту для рослин. Коштує пару гривень.

На упаковку написано, як його розводити. Правда запах - противний. Тому бажано шеффлеру винести на балкон, наприклад. І обробити декілька разів з інтервалом в кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Розсадила алоє, віддам бажаючим все, що на фото (рука не піднялася викинути "діток"!). Сама шукаю ампельні кімнатні рослини.

post-26597-0-69927300-1410064020_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

віддам 2-х "діток" Молочая біложильн0го (Euphorbia leuconeura) - вже є дорослі тато й мама - діток вже не має куди ставити)

post-6283-0-16877800-1413203091_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

віддам 2-х "діток" Молочая біложильн0го (Euphorbia leuconeura) - вже є дорослі тато й мама - діток вже не має куди ставити

 Якщо не віддали, то я заберу. Де і коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...